Keystone logo
Syracuse University - College of Arts and Sciences

Syracuse University - College of Arts and Sciences

Syracuse University - College of Arts and Sciences

Įvadas

Sirakūzų universitetas yra privatus universitetų mokslų daktaras, išskirtinis akademikas ir neabejotina dvasia.

Mūsų Niujorko valstijoje yra puikus universitetinis universitetas, pasaulinis pėdsakas ir beveik 150 metų istorija . Mūsų universitetas yra skirtas tiems, kurie nori įgyti kolegijos patirties. Išdidžiai selektyvus, mes naudojame galimybę žmonėms, kurie svajoja didžiuliai. Tai yra vieta, kurioje jūs atvyksite pasveikinti, augti, tapti žmogumi, kurio nori būti.

Misija

Kaip laisvųjų menų kolegija, esanti pagrindinėje mokslinių tyrimų įstaigoje, Menų ir mokslų kolegija yra Sirakūzų universiteto intelektuali širdis ir siela, teikianti labai asmenišką akademinę patirtį. Koledžas paruošia kiekvieną studentą sėkmei, kaip pasaulio piliečiui, vykdydamas disciplininį ir tarpdisciplininį mokymą ir mokymąsi, tyrimus, stipendijas ir teikdamas paslaugas miestelyje ir visame pasaulyje.

Vizija

Tarptautiniu mastu pripažįstamas fakultetas ir neįvykdyti darbuotojai dirba, kad įdarbintų moksleiviams dinamišką, dinamišką ir novatorišką laisvalaikio meną, kad užtikrintų akademinį pasiekimą ir visą gyvenimą trunkančią sėkmę.

Pagrindinės vertybės

 • Vienybė: kaip Sirakūzės steigimo koledžas, menai ir mokslai yra intelektinis ir akademinis centras; tai vienintelė patirtis, kurią dalijasi visi universiteto studentai.
 • Personalizavimas: Kolegija įsitikinusi individualizuoto, laisvojo meninio ugdymo vertybe, kuri pabrėžia žinias įvairiu spektru, kritinę informacijos analizę ir gebėjimą aiškiai ir efektyviai bendrauti.
 • Pasirengimas: Sirakūzų universiteto Menų ir mokslų kolegija suteikia savo studentams įgūdžių ir žinių pagrindą, kurį galima pritaikyti daugeliui akademinių užsiėmimų ir karjeros. Darbdaviai ir magistrantūros mokyklos vertina gebėjimą spręsti problemas, prisitaikyti prie pokyčių, bendradarbiauti su kitais ir dirbti įvairiose disciplinose - visi pagrindiniai laisvųjų menų principai, paruošiantys studentus ne tik darbui, bet ir sėkmei bei gyvenimui.
 • Galimybė: Kolegija, pasitelkdama tris mokslo ir matematikos, humanitarinių ir socialinių mokslų padalinius, siūlo daugiau nei 50 pagrindinių, 40 nepilnamečių ir 30 magistro ir doktorantūros programų. Kolegija taip pat siūlo pasirinktas studijas, savarankiškas studijas, daugybę dvigubų ir kombinuotų studijų programų ir integruotų mokymosi krypčių programas, taip pat tarpdisciplininio laipsnio pasirinkimo galimybes su universiteto profesinėmis mokyklomis ir kolegijomis tiek bakalauro, tiek absolvento lygmeniu.
 • Tarpdiscipliniškumas: mes gyvename daugiau kaip trečdalyje visų universiteto bakalauro ir fakulteto, iš kurių kai kurie naudojasi privalumais, priklausančiomis Maxwello pilietybės ir viešųjų reikalų mokyklai, SI Newhouse viešųjų ryšių mokyklai ir kitiems universiteto mieste esantiems skyriams.
 • Tyrimas: mūsų klasėse nėra sienų; fakultetas ir studentai atlieka mokslinius tyrimus visame pasaulyje. Susiejant akademinius ir intelektualinius tikslus su asmeniniais interesais, mes suteikiame studentams plačiai taikomus įgūdžių rinkinius, skirtus ilgalaikei sėkmei.
 • Pilietiškumas. Kolegija rengia studentus prisiimti lyderio vaidmenį visuomenėje, skatindama studentus atsižvelgti į tautų, kultūrų ir natūralių procesų įvairovę ir turtingumą pasaulyje.
 • Kompetencija: griežti trijų mūsų akademinių skyrių studijų kursai suteikia studentams kritinių įgūdžių, kurie padeda sėkmingai pradėti karjerą daugybėje sričių. Daugelis bakalaurantų savo patirtį papildo vienu ar daugiau dvigubo laipsnio ar tarpdisciplininių galimybių. Mūsų aukštos kvalifikacijos programos skatina studentus kritiškai mąstyti, efektyviai bendrauti ir kūrybiškai spręsti problemas visose disciplinose, pabrėžiant mūsų individualizuotą ir integruotą požiūrį į mokymąsi. Menų ir mokslų studentai yra tokie pat protingi ir išradingi, kaip ir vikrūs bei išradingi.
 • Mentoras: mokytojai iš nacionalinių ir tarptautiniu mastu pripažintų mokslininkų, rašytojų ir mokslininkų, studentai yra panardinti į griežtą akademinių tyrimų, stipendijų ir kūrybiškumo aplinką, kur jie kuria įrankius ir įgūdžius, reikalingus pokyčiams atlikti ir kurti naujas žinias ir idėjas pasirinktose laukai.
 • Smalsumas: kolegijoje didelis dėmesys skiriamas stipendijų grupėms ir tarpkultūrinėms bendruomenėms skirtoms iniciatyvoms, kurių visas stiprina mūsų parašas "Liberal Arts Core". Liudytojas mūsų didelis, išskirtinis fakultetas; įvairi ir talentinga studentų organizacija; daugybe strateginių partnerysčių, įsikūrusių ir išvykusių miesteliuose; ir daugelio tarpdisciplininių projektų (pvz., "Renée Crown" universiteto apdovanojimų programa, "Syracuse University Humanities Center", "Mellon" finansuojamas Centrinės Niujorko humanitarinis koridorius ir Kriminalistikos ir nacionalinio saugumo mokslų institutas).
 • Inovacijos. Kolegijoje įsikūrusios tarpdisciplininės kompetencijos sritys yra nanomokslas ir nanotechnologijos, biomedicina, neurologija, humanitariniai mokslai skaitmeniniame amžiuje, klimato kaita ir tvarumas.

Menų ir mokslo koledžas

Intelektualioji Syracuse universiteto, Menų ir mokslo koledžo intelektinė širdis ir siela suteikia labai individualizuotą laisvųjų menų patirtį, rengia studentus sėkmingam gyvenimui.

CAS konsultavimas

Mes sveikiname, palaikome ir iššaukiame visus Mokslų ir menų koledžo studentus realizuoti savo intelektinį ir asmeninį potencialą. Nors visi studentai yra galintys ir yra aktyvūs jų vystymosi agentai, mes esame čia, kad padėtume mokiniams apibrėžti ir kurti savo akademinius užsiėmimus ir užsiėmimus, kad maksimaliai padidintų jų bakalauro patirtį ir sudarytų kelią ilgalaikei karjeros sėkmei.

Statistika

Mūsų universiteto apimtis yra jo stiprybių liudijimas: novatoriška istorija, datuojama 1870 m. pasirinkimas iš daugiau nei 200 didžiųjų ir 100 nepilnamečių; beveik 15 000 studentų ir 5 000 magistrantų; daugiau nei ketvirtadalis milijono absolventų 160 šalių; studentų iš visų 50 JAV valstijų ir 123 šalių.

Taigi pažinkite mus šiek tiek geriau ir patys pamatykite žmones ir vietas, dėl kurių mes esame Sirakūzų universitetas.

  Universiteto ypatybės

  Menų ir mokslų kolegijoje, kurioje gyvena daugiau nei trečdalis visų Sirakūzų studentų, yra beveik dvi dešimtys katedrų ir trys dešimtys tarpdisciplininių mokslų, matematikos, humanitarinių ir socialinių mokslų programų. Menų ir mokslų kolegija yra intelektualus Sirakūzų universiteto centras ir yra įsipareigojusi tarptautiniu mastu pripažintiems moksliniams tyrimams ir naujoviškam mokymui, akcentuojant drausmės griežtumą, kūrybinį tarpdiscipliniškumą, taip pat etinį dalyvavimą socialinio teisingumo ir pasaulinio pilietiškumo klausimais. Mes įtraukiame studentus į moksliniais tyrimais pagrįstą, dinamišką, novatorišką laisvųjų menų patirtį, kad užtikrintume akademinius pasiekimus ir sėkmę visą gyvenimą.

   Vietos

   • Syracuse

    Syracuse University 900 South Crouse Ave., NY 13244, Syracuse

   • Syracuse

    200 Eggers Hall | Syracuse, NY 13244-1020, , Syracuse

    Klausimai