Keystone logo
Syracuse University - College of Arts and Sciences Taikomosios statistikos MS
Syracuse University - College of Arts and Sciences

Taikomosios statistikos MS

Syracuse, Jungtinės Amerikos Valstijos

2 Years

Anglų kalba

Dieninės

Request application deadline

Request earliest startdate

USD 30 294 / per year

Stovykloje

Įvadas

Sukurta 1989 m., Sirakūzų universiteto Taikomosios statistikos programa yra tarpdisciplininė Menų ir mokslų kolegijos programa, apimanti kompiuterių ir informacijos mokslų, vadybos, matematikos, psichologijos ir socialinių mokslų fakultetus. Programa siūlo bakalauro laipsnį koncentracijos taikomojoje statistikoje, remia pranešėjų ciklą, kuriame rengiami lankantys statistikai ir mokslininkai, ir siūlo taikomosios statistikos magistro laipsnį.

Magistro laipsnį taikomoje statistikoje

Taikomosios statistikos mokslų magistro programa yra profesionalių studijų programa, kurią administruoja Tarpdisciplininė statistikos programa, įsikūrusi Menų ir mokslų kolegijoje. Programa rengia studentus taikyti pažangiausias statistikos metodikas ir teorijas, padarydama prasmingas išvadas apie matavimus, gautus iš vyriausybės, sveikatos mokslų ir paslaugų, pramonės ir valdymo.

Kodėl tu atėjai į Sirakūzų universitetą šiuo laipsniu?

Kadangi mūsų programoje yra profesoriai iš kompiuterių ir informacijos mokslų, švietimo, inžinerijos, vadybos, matematikos, psichologijos ir socialinių mokslų, programa yra tarpdisciplininio pobūdžio. Jis skiriasi nuo kitų statistikos studijų krypties programų tuo, kad akcentuoja programas. Mokydamiesi įvairios statistinės programinės įrangos ir tinkamai mokydami statistikos konsultacijų, mūsų absolventai teisingai ir efektyviai analizuos realaus pasaulio duomenis.

Idealūs studentai

Priėmimai

Studijų programa

Programos rezultatas

KARJEROS GALIMYBĖS

Studentų atsiliepimai

Apie Mokyklą

Klausimai