Keystone logo
Syracuse University - iSchool

Syracuse University - iSchool

Syracuse University - iSchool

Įvadas

Mūsų, kaip iSchoolers, užduotis – ištirti duomenų, technologijų ir informacijos vaidmenį versle ir visuomenėje – niekada nebuvo tokia svarbi, nes siekiame sukurti teisingesnį ir lygesnį pasaulį.

Mes dirbame, mokomės ir gyvename skaitmeninės informacijos amžiuje.

Tai skatina mūsų ekonomiką, politiką ir švietimo sistemas. Ateitį formuos tie, kurie supranta ir kurs naujoves šioje aplinkoje. Kas pasisako už tai, kas nepakankamai aptarnaujama, kuria galutiniam vartotojui ir išsprendžia tai, kas neišsprendžiama. Jie yra įvairūs, turi vaizduotę ir skatinami keistis. Jie yra „iSchoolers“.

Su kuo susitiksi.

Esame glaudžiai susieta bendruomenė, o tai reiškia, kad tapsite draugais ir kolegomis su kolegomis studentais, dėstytojais ir darbuotojais.

Čia užmegsite ryšius, kurie tęsis visą gyvenimą. Ir jūs tapsite platesnės Sirakūzų universiteto Orange šeimos dalimi.

Ką tyrinėsite.

Nuo kibernetinio saugumo iki tvarumo, dezinformacijos iki debesų kompiuterijos – mūsų dėstytojai ir studentai atlieka pažangiausius mokslinius tyrimus įvairiose pramonės šakose.

 • 12 tyrimų centrų ir laboratorijų
 • 47 fakulteto ir studentų leidiniai 2021 m
 • 1,4 mln. USD dotacija skirta 2021 m

Kur tu eisi.

Jūsų iSchool laipsnis atvers duris visame pasaulyje. Nuo „Fortune 500“ įmonių iki pradedančiųjų įmonių – mūsų absolventai siekia įdomios karjeros, kuri siūlo didžiules augimo galimybes.

 • 73 000 Vidutinis pradinis atlyginimas praėjusių metų bakalauro klasėje
 • 95% Užimtumo lygis per 6 mėnesius nuo studijų baigimo
 • #1 Karjera mūsų srityje yra paklausiausia ir pelningiausia

Vizija ir vertybės

Informacijos studijų mokykla (iSchool), įkurta 1896 m. ir 1974 m. pervadinta į Originalios informacijos mokyklą, turi ilgametę inovacijų ir pokyčių lyderystės tradiciją. Mūsų idealai ir vertybės yra mūsų sėkmės pagrindas.

"ISchool" yra visuotinai pripažintas lyderis pažangių žinių srityje ir kurdamas kūrybingus, apgalvotus ir techniškai galingus informacijos srities lyderius.

Mūsų misija.

„iSchool“ misija – plėsti žmogaus galimybes sujungiant žmones, informaciją ir technologijas. „iSchool“ dėstytojai ir darbuotojai yra įsipareigoję rengti studentus būti lyderiais informacinėje srityje, tobulinti žinias ir naudoti informaciją sprendžiant problemas, su kuriomis susiduria asmenys ir organizacijos. „iSchool“ dėstytojai, darbuotojai ir studentai kartu daro įtaką moksliniams tyrimams ir informacijos profesijai, teikdami stipendiją, griežtas mokymosi galimybes ir įsipareigojimą teikti paslaugas, kurios skatina mokslą, gerina profesinę praktiką ir prisideda prie bendruomenių, kuriose gyvename, ir dar daugiau. plačiai visuomenei.

iSchool of One.

Esame vieninga mokykla. Dėstytojai, darbuotojai ir studentai dirba kartu, o ne kaip asmenys ar grupės, atstovaujančios konkrečiai sričiai, kurioje jie dirba ar yra susiję. Mes iššūkį sau išnaudojame vieno informacinio lauko paradoksu, kuris pasireiškia daugybe profesinių raiškų.

Mūsų vertybės.

iSchool kultūra, mokymo programa ir sprendimų priėmimas vadovaujasi mūsų bendromis vertybėmis.

Kompetencija

 • Esame į studentus orientuota įstaiga, pasiryžusi mokytis ir siekti intelektinės įvairovės. Kaip mokslininkų ir praktikų bendruomenė, mes siekiame tobulinti mokslinius tyrimus ir mokymą kurdami, integruodami ir taikydami žinias.

Atradimai ir naujovės

 • Mes vertiname atradimus ir naujoves, kad pagerintume informacijos laukus. Mes nustatome naujas galimybes, kūrybiškai reaguojame į kylančias problemas ir vadovaujame savo sritims per partnerystes ir mokymosi bendruomenes.

Vientisumas

 • Kaip informacijos profesionalai, mes palaikome intelektualinį sąžiningumą ir atsakomybę. Mes atidžiai apsvarstome savo veiksmų pasekmes, atsižvelgdami į sąžiningumą ir teisingumą. Prisidedame prie aukščiausių etiško informacijos ir technologijų naudojimo standartų ir juos skatiname.

Įvairovė ir įtrauktis

 • Mes siekiame įvairovės savo bendruomenėje ir švenčiame skirtumus. Siekdami spręsti socialinius ir techninius iššūkius pasitelkdami tarpdisciplininę analizę ir sprendimus, priimame daugybę balsų.

Pasaulinis pilietiškumas ir įsitraukimas

 • Suteikiame galimybę mūsų iSchool bendruomenei aktyviai dalyvauti kaip pasaulio piliečiams, siekiantiems bendrojo gėrio. Esame įsipareigoję informuoti ir tobulinti visuomenę bei daryti įtaką politikai per pedagogiką, tyrimus ir propagavimą.

Universiteto ypatybės

  Vietos

  Vietos
  • Syracuse

   Hinds Hall,343, 13210, Syracuse

   • facebook
   • twitter
   • instagram
   • youtube

  Klausimai