Keystone logo
Syracuse University - S.I. Newhouse School of Public Communications

Syracuse University - S.I. Newhouse School of Public Communications

Syracuse University - S.I. Newhouse School of Public Communications

Įvadas

Sirakūzų universiteto „Newhouse“ mokykla yra viena iš svarbiausių šalies komunikacijos mokyklų, kur talentingi studentai ateina mokytis ir mokytis iš geriausių pramonės specialistų. Mes didžiuojamės aukščiausio lygio kalibru, kurį įgalina neįtikėtinas, į ateitį mąstantis dėstytojas ir moderniausios priemonės. Siūlome 11 profesionalių viešosios komunikacijos magistro studijų programų, kurių didžiąją dalį galima atlikti per vienerius kalendorinius metus.

Istorija

 • 1934 m .: Sirakūzų universitete įkurta žurnalistikos mokykla
 • 1964 m .: atidaromas pirmasis pastatas „Newhouse 1“
 • 1971 m .: Žurnalistikos mokykla susijungia su Televizijos ir radijo katedra; pervadinta į SI Newhouse viešosios komunikacijos mokyklą
 • 1974 m .: atidaromas antrasis pastatas „Newhouse 2“
 • 2007 m .: atidaromas trečiasis pastatas „Newhouse 3“
 • 2014 m .: atidaromas „Studio and Innovation Center“, kuriame dirba „Dick Clark Studios“ ir „Alan Gerry“ žiniasklaidos inovacijų centras

Dekanas
Markas Lodato

Fakultetas
Daugiau nei 80 dieninių mokymo fakultetų ir 50 papildomų fakultetų

Personalas
Apytiksliai 76 darbuotojai

Alumnai
Daugiau nei 28 000 gyvų absolventų

Registracija
Maždaug 2000 bakalauro studijų studentų, 200 rezidencinių magistrantūros studijų studentų, 200 internetinių magistrantūros studentų ir 15 doktorantų

Akreditacija

„SI Newhouse“ viešosios komunikacijos mokykla yra viena iš daugiau nei 100 masinės komunikacijos mokyklų, akredituotų Akreditavimo žurnalistikos ir masinės komunikacijos švietimo taryboje (ACEJMC). Mūsų savanoriškas dalyvavimas įsivertinime ir išorinėje apžvalgoje padeda užtikrinti, kad „Newhouse“ studentai nuolat gerai pasirengtų savo būsimai karjerai komunikacijos pramonėje. Mūsų akreditacija atspindi mūsų įsipareigojimą laikytis devynių standartų, kurie keičiami mažomis klasėmis, praktinę mokymosi patirtį, įvadą į komunikacijos įstatymą, visapusišką konsultavimą ir karjeros plėtrą bei tvirtą laisvųjų menų pagrindą. Norėdami sužinoti daugiau apie akreditavimą ir kodėl tai svarbu, apsilankykite Akreditavimo žurnalistikos ir masinės komunikacijos švietimo taryboje svetainėje .

Universiteto ypatybės

„Newhouse“ mokykla yra 250 000 kvadratinių pėdų trijų pastatų komplekse, kuriame yra moderniausios klasės, profesionalios studijos, skaitmeninių naujienų centras, 300 vietų auditorija, tyrimų centras, doktorantų komplektas ir biurai, vadovų švietimo skyrius, kavinė ir daug erdvių oficialiems ir neoficialiems studentų, dėstytojų ir darbuotojų susitikimams bei bendradarbiavimui.

  Priėmimai

  Mes atliekame holistinę priėmimo peržiūrą, o GRE yra neprivalomi visoms magistrantūros programoms. Ankstesnė patirtis komunikacijos srityje nebūtina. Mūsų internetinė programa paaiškina, ko reikia, ir yra nedidelių skirtumų, priklausomai nuo programos. Žemiau esančioje nuorodoje yra visa informacija.

  Reikalavimai vizoms

  Jungtinių Valstijų vyriausybė reikalauja, kad tarptautiniai studentai parodytų pakankamą finansavimą bent pirmiesiems magistrantūros studijų metams. Kai tai padarysite, Sirakūzų universitetas gali išduoti vizos tinkamumo dokumentą, kurio jums reikės norint gauti studento vizą.

  Stipendijos ir finansavimas

  Įvairios stipendijos, stipendijos ir mokomojo asocijuotojo pareigos skiriamos atvykstantiems Newhouse studentams, siekiant kompensuoti lankymo išlaidas. Kadangi Newhouse siūlo ribotą finansavimą, dauguma šių apdovanojimų yra daliniai ir taikomi tik akademiniams metams (išskyrus vasaros sesijas). Tai taip pat konkurencinis procesas, o visi apdovanojimai yra pagrįsti nuopelnais.

  Alumnų statistika

  Vietos

  Vietos
  • Syracuse

   215 University Place, 13244-2100, Syracuse

   • twitter
   • facebook
   • instagram
   • youtube

  Klausimai