Keystone logo
Tallinn University

Tallinn University

Tallinn University

Įvadas

Tallinn University yra modernus ir dinamiškas mokslinių tyrimų universitetas Estijoje, atliekantis vadovaujantį vaidmenį skatinant protingą gyvenimo būdą per švietimą, mokslinius tyrimus ir unikalų bendradarbiavimą tarp disciplinų. Į protingą gyvenimo būdą žiūrime kaip į moksliniais tyrimais pagrįstų sprendimų priėmimą, siekiant pagerinti visuomenę apskritai ir jos piliečių gerovę.

Tallinn University yra partneris 14 Europos Sąjungos regioninių programų projektų ir koordinuoja vieną iš jų, pavadintą „Mokymosi sluoksniai“. Taip pat ES „Horizontas 2020“ bendrojoje programoje dalyvaujame ir kaip partneris, ir kaip koordinatorius. Universitetas turi sutartis su 43 universitetais partneriais 21 šalyje ir daugiau nei 490 Erasmus+ partnerystės sutarčių; esame keturių tarptautinių aukštųjų mokyklų tinklų nariai, o mūsų mokslininkai ir dėstytojai aktyviai prisideda prie jų profesinių tinklų veiklos.

Kaip protingo gyvenimo būdo propaguotoja, Tallinn University vertina savo narių laisvalaikį: universitetas turi literatūrinį apdovanojimą savo darbuotojams, dėstytojams ir absolventams, jo simfoninis orkestras išrinktas Estijos metų orkestru, o mes turime ne vieną tarptautiniu mastu pripažinti chorai ir meno kolektyvai bei kelios Estijos čempionato lygio sporto komandos.

183602_unnamed1.jpg

Statistika

 • 5% geriausių pasaulio universitetų!
 • 7000 studentų – ne per didelis, ne per mažas, kaip tik!
 • 38 pasaulinio lygio anglų kalbos studijų programos.

  Universiteto ypatybės

  Esame įsikūrę Talino centre, šalia Kadriorg parko ir Talino įlankos. Šalia Narvos kelio esančioje žemės juostoje yra didžioji mūsų edukacinės, mokslinės ir kūrybinės veiklos dalis. Tik kelios studijų sritys yra už pagrindinio universiteto ribų.

  Lotyniški Tallinn University pastatų pavadinimai simbolizuoja jų vertybes.

   Vietos

   • Tallinn

    Narva maantee,25, 10120, Tallinn

    • Helsinki

     Itämerenkatu 14, Meeting Park OASIS - Ruoholahti, , Helsinki

     Klausimai