Keystone logo
Tampere University

Tampere University

Tampere University

Įvadas

Žmogiškasis potencialas neribojamas.

Tampere University yra antras pagal dydį Suomijos mokslinių tyrimų universitetas. Siūlome platų visų akademinių lygių programų pasirinkimą anglų kalba.

Tampere University susikūrė 2019 metų pradžioje, kai du anksčiau buvę atskiri universitetai – Tampere University ir Tamperės universitetas – susijungė į vieną. Tamperės universitetas pirmą kartą buvo įkurtas 1925 m., o Tampere University – 1965 m. Taigi Tampere University turi ilgametę patirtį ugdant universiteto studentus.

Bakalauro programos anglų kalba

Tampere University siūlo keletą bakalauro programų , kurios dėstomos tik anglų kalba. Kaip bakalauro studentas gausite pasaulinio lygio išsilavinimą unikalioje mokymosi aplinkoje. Tampere University yra puiki institucija pradėti savo universitetinį išsilavinimą.

Daugiau nei 30 magistro programų anglų kalba

Tampere University siūlo įvairias įkvepiančias magistro programas , vykdomas anglų kalba. Magistrantūros studijos Tampere University suteikia jums aukštos kokybės išsilavinimą ir puikias galimybes suformuoti pasaulinį profesionalių ir akademinių kolegų tinklą, neįkainojamą jūsų būsimai karjerai.

Doktorantūros programos

Mūsų doktorantūros studijos yra paremtos naujausiomis mokslinių tyrimų žiniomis ir glaudžiu bendradarbiavimu su visuomene, pramone ir profesiniu gyvenimu. Doktorantūros mokykla ir doktorantūros programos siūlo aukštos kokybės mokymosi ir tyrimų galimybes.

Moksliniai tyrimai Universitete

Tampere University moksliniai tyrimai ypač skirti temoms, susijusioms su technologijomis, sveikata ir visuomene. Mūsų bendruomenėje veikia daugybė mokslinių tyrimų grupių ir tinklų, kurie atlieka daugiadisciplininius ir įvairius tyrimus, peržengiančius organizacines ribas.

Mūsų Ekscelencijos centruose (CoE) atlikti tyrimai apima nuo žaidimų kultūros tyrimus iki naviko genetikos.

Mūsų misijos mokslinių tyrimų, plėtros ir inovacijų srityse yra išlaikyti teisingą ir dalyvaujančią visuomenę, skatinti visų gyventojų grupių sveikatą ir gerovę, kurti veiksmingą ir saugią aplinką ir užtikrinti, kad socialinė atsakomybė būtų gerbiama ir visame pasaulyje. suirutė, kurią sukėlė skaitmeninimas ir darbo pertvarkymas.

Vietos

  • Tampere

    Tampere, Suomija

Klausimai