Keystone logo
Tampere University

Tampere University

Tampere University

Įvadas

Žmogiškasis potencialas neribojamas.

Tampere University yra vienas iš daugialypių universitetų Suomijoje. Mūsų universitete atstovaujama beveik visose tarptautiniu mastu pripažintose studijų srityse.

Tampere University buvo įkurtas 2019 m. Pradžioje, kai du anksčiau atskirti universitetai - Tampere University technologijos universitetas ir Tamperės universitetas - buvo sujungti į vieną. Tamperės universitetas pirmą kartą buvo įkurtas 1925 m., O Tampere University technologijos universitetas - 1965 m. Taigi Tampere University turi daugelio dešimtmečių patirtį ugdant universitetų studentus.

Bakalauro programos anglų kalba

Tampere University siūlo įvairias bakalauro programas, dėstomas tik anglų kalba. Kaip bakalauro studentas gausite pasaulinio lygio išsilavinimą unikalioje mokymosi aplinkoje. Tampere University yra puiki institucija pradėti universitetinį išsilavinimą.

Daugiau nei 30 magistro programų anglų kalba

Tampere University siūlo įvairias įkvepiančias magistro programas, vykdomas anglų kalba. Magistro studijos Tampere University suteikia jums aukštos kokybės išsilavinimą ir suteikia puikias galimybes formuoti pasaulinį profesionalių ir akademinių kolegų tinklą, neįkainojamą jūsų būsimai karjerai.

Doktorantūros programos

Mūsų doktorantūros studijos grindžiamos naujausiomis mokslinių tyrimų žiniomis ir glaudžiu bendradarbiavimu su visuomene, pramone ir darbiniu gyvenimu. Doktorantūros mokykla ir doktorantūros programos siūlo aukštos kokybės mokymosi ir mokslinių tyrimų galimybes.

Moksliniai tyrimai Universitete

Tampere University moksliniai tyrimai ypač skirti temoms, susijusioms su technologijomis, sveikata ir visuomene. Mūsų bendruomenėje veikia daugybė mokslinių tyrimų grupių ir tinklų, kurie atlieka daugiadisciplininius ir įvairius tyrimus, peržengiančius organizacines ribas.

Mūsų Ekscelencijos centruose (CoE) atlikti tyrimai apima nuo žaidimų kultūros tyrimus iki naviko genetikos.

Mūsų misijos mokslinių tyrimų, plėtros ir inovacijų srityse yra išlaikyti teisingą ir dalyvaujančią visuomenę, skatinti visų gyventojų grupių sveikatą ir gerovę, kurti veiksmingą ir saugią aplinką ir užtikrinti, kad socialinė atsakomybė būtų gerbiama ir visame pasaulyje. suirutė, kurią sukėlė skaitmeninimas ir darbo pertvarkymas.

Vietos

Vietos
 • Tampere

  Tampere, Suomija

  • twitter
  • facebook
  • instagram
  • youtube

Klausimai