Keystone logo
Tbilisi Open University (Tbilisi Open Teaching University)

Tbilisi Open University (Tbilisi Open Teaching University)

Tbilisi Open University (Tbilisi Open Teaching University)

Įvadas

Tbilisio atvirasis universitetas ( TOU ) yra aukšto rango įstaiga, siūlanti bakalauro, magistro ir vieno etapo medicinos programas per 4 mokyklas ir daugialypius kursus.

Tbilisio atvirajame universitete mes sukuriame savo studentams galimybes maksimaliai išnaudoti savo studentišką gyvenimą - suteikiame žmonėms, vietas ir programas, palaikančias jų augimą, sveikatingumą ir sėkmę tiek klasėje, tiek už jos ribų.

Naujas modernus pastatas ir patalpos (mokslo laboratorijos, dalykinėms klasėms pritaikytos naujausios mokymo technologijos, studentų darbo vietos, konferencijų salės ir imitacinės laboratorijos, biblioteka) remia universiteto viziją būti pirmaujančiu kūrybinių ir profesinė praktika, įkvėpta naujovių ir tyrimų.

Mūsų tyrimai padeda išspręsti socialinius, ekonominius ir verslo iššūkius, su kuriais susiduria pasaulis šiandien ir į ateitį. Tbilisio atvirojo universiteto mokslinių tyrimų centro tikslas - suteikti vadovavimą moksliniams tyrimams mūsų studentams ir dėstytojams kuriant ir teikiant pakankamą paramą mokslinių tyrimų pajėgumams stiprinti ir tyrėjų tinklams plėtoti viešajame ir privačiame sektoriuose, vietos, šalies ir tarptautiniu mastu.

Tbilisio atvirajame universitete programos kuriamos bendradarbiaujant su teisės, verslo, finansų ir sveikatos darbdaviais. Praktika pagrįstas mokymosi modelis leidžia studentams įgyti realios verslo patirties ir suteikia galimybę įsisavinti komponentus, įgytus atliekant klasines studijas, ir pritaikyti juos praktikoje.

Bendradarbiaudami su mūsų institucijomis narėmis, mes galime siųsti ir priimti studentus ir mokslininkus į ir iš savo partnerių universitetų visame pasaulyje, kad jie būtų prisijungę prie aukštos kokybės akademinių programų.

Vietos

  • Tbilisi

    University Street, , Tbilisi

    Klausimai