Keystone logo
Technical University of Varna

Technical University of Varna

Technical University of Varna

Įvadas

Technikos universitetas Varna buvo įkurta 1962 metais pagal Europos Tarybos Ministrų Bulgarijos Tarybos dekretu ir Nacionalinės asamblėjos nutarimu.

Naujasis universitetas turėtų suteikti inžinieriai laivų statybos, transporto, mašinų, elektros ir ryšių technologijų reikalinga pramoninių kompleksų chemijos, laivų statybos ir remonto, variklio pastato, transporto, elektros inžinerijos, elektronikos ir ryšių besivystančių šiaurės rytų Bulgarijoje.

Iš pradžių buvo įkurtas universitetas pagal mechaninių ir elektros inžinerijos institutas (technikos universitetas Varna) vardu su trimis fakultetais: Mechaninė, Elektros ir laivų statyba. Pirmasis suvartojamų studentams technikos universiteto Varna yra mokslo metus 1963/64 dėl šių specialybių: Vidaus degimo variklių, laivų variklių ir mašinų, laivų statyba, Variklio statybos technologijos, elektros mašinų ir aparatūros, radijo inžinerijos, Telekomunikacijų įranga, Automatika ir nuotolinio valdymo ir automatizacijos gamybos.

Technikos universiteto Varna sukūrimas praktiškai atstatytas techninis departamentas prie valstybinio universiteto "Kirilas slavų" Varna, kuris oficialiai duris atvėrė rugpjūčio 18, 1945. Technikos fakultetas turėjo šie departamentai: MACHINEBUILDING, Laivų statyba, elektros inžinerijos, statybos ir architektūros, taip pat Pramoninė chemija.

Su socialiniame ir politiniame gyvenime Bulgarijoje pokyčių per šį laikotarpį fakulteto ir universiteto atlikta svarbias reformas. 1958 paskutiniai laivų statybos inžinieriai, išsilavinę Technikos fakultete baigė. Pirmieji dėstytojai Varna technikos universiteto mokė studentus į technikos mokyklą ar buvo jos absolventai. Todėl manoma, kad "MEI-Varna yra inžinerijos fakultetas valstybinio universiteto Varna įpėdinis.

Per savo gyvavimo, Varna technikos universiteto nuo mažos instituto rengiasi inžinieriai regioninės reikšmės metus, tapo technikos universitetas nacionalinės svarbos atliekančios studentų mokymą 23 didžiųjų. 40 metų veiklos Technikos universiteto Varna 28,976 absolventai buvo sertifikuoti inžinerija, gamtos mokslų, matematikos ir kompiuterijos, socialinių, ekonominių ir teisinių mokslų ir mokymo technikos mokslo ir technologijų srityje.

Mūsų misija

MISIJA, TIKSLAI IR VEIKLOS TIKSLAI politechnikos Varna, remiantis šiais prioritetais Yhe UNIVERSITETAS stato švietimo politikos, nukreiptos į visuomenės poreikius nacionaliniu ir regioniniu LEV

Misija

Technikos universitetas Varna yra valstybinė švietimo įstaiga, kuri priėmė iššūkį ir atsakomybę tarnauti visuomenės poreikius mokymo ir plėtros į pasaulio technologinių ir kultūrinių pokyčių laikotarpį.

Mūsų misija yra būti veiksnys, atsižvelgiant į intelektinio potencialo Bulgarijos plėtrą, remti tvaraus vystymosi procesą ir prisidėti prie naujų standartų bendravimo tautų pasiekti.

Remiantis glaudžiai bendradarbiaujant su pramonės įmonėmis, intensyvių mokslinių tyrimų veiklą, glaudžiai bendradarbiaudama su Europos universitetais, naudojant pasiekimus ir tradicijas universitete pateikti į rinką orientuotus inžinerijos specialistų mokymą nuo visų švietimo kvalifikacijų ir laipsnių Bulgarijos ir pasaulio ekonomika sfera:

Laivų statyba ir laivyba Inžinerija ir inžinerinės technologijos Elektros ir elektronikos inžinerija ir automatizavimas Ryšių ir kompiuterių inžinerijos energetika Industrinė vadyba Ekologija ir menas ir technologija aplinkos apsaugos ir jūrą.

Technikos universitetas Varna yra vienintelė Bulgarijos civilinės valstybinis universitetas, kuris, atsižvelgiant į jo geografinę padėtį, atlieka specifinę misiją integruoti į bendrą procesą absolventų ir veiklos mokslinių tyrimų rengimą, susijusį su laivų statybos ir jūrų technikos, laivybos ir vandens transporto, ekologijos, metodai ir technologijos, skirtos jūros teritorijos apsaugos.

Norėdami pasiekti šią misiją technikos universiteto Varna tikisi: kompetencija, entuziazmo ir tikėjimo savo darbuotojams ir studentams visuomenės per mūsų žinias ir bendras vertybes - reputaciją įkurtas per beveik pusę amžiaus senas buvimas dvasinėje ir ekonominio gyvenimo Varna ir Bulgarijai; bendradarbiavimas su valstybės ir vietos institucijų ir verslo organizacijų; plečiant partnerystes su universitetais ir mokslinių tyrimų įstaigų, Bulgarija, ES ir už jos ribų.

Ilgalaikiai tikslai

Tvirtinimas technikos universiteto Varna kaip moderni universitete įgyvendinant mokymąsi visą gyvenimą Tvirtinimas technikos universiteto Varna kaip inovacijų ir technologijų centras, tarnaujantis šalies ir Juodosios jūros regiono pramonę; Pasiekimų ir stiprinti savo tarptautinį poziciją švietimo ir mokslinių tyrimų srityje Atgimimas į tęstinumo universiteto politikos rengimo ir plėtros savo akademinių nariai Gerinti universitetų valdymas efektyviai naudoti finansinius išteklius (išlaidų efektyvumas) Priežiūra ir tobulinimas mokymosi proceso kokybės aukštos kvalifikacijos ir rinkos orientuotą specialistai.

Strategijos studijos

Iš TU-VARNA strategija savo misiją ir tikslus apima įgyvendinimo:

įvairinimas švietimo produktų horizontalioje aspektu (per programas įvairiose srityse, mokslo plėtrai) ir vertikalioje aspektu (įgyti išsilavinimo specialistų ( "profesinio bakalauro), bakalauro, magistro ir daktaro) įvairinimas švietimo formų - reguliarūs, dieninės, neakivaizdinės, vakarinės ir nuotolinio mokymosi kūrimas ir priežiūra unikalių specialybių už šalies, suteikiant reikšmingą strateginį pranašumą diferenciacijos ir vystymosi unikalių technologijų ir gamybos geografinė rinkos plėtra pritraukiant užsienio studentus keičiant Universitetą iš švietimo įstaiga, kuri suteikia išsilavinimą "visam gyvenimui" į vykdanti institucija visą gyvenimą trunkančio švietimo per švietimo paslaugų plėtrai į "mokymosi visą gyvenimą" srityje. naujų formų ir mokymo metodų, įjungiant savęs mokymą ir praktinį mokymą besimokančiųjų, įskaitant taikymo ugdymo procese nuotolinio mokymosi remiantis žiniatinklio mokymus ir nagrinėjimą ( "E-learning") įvedimas ir pasaulinė vietos naudojimas tinklai ir internetas steigimo ilgalaikes partnerystes mokslinių paslaugų pramonei steigimas nuolatinių integracijos ryšius su Bulgarijos ir Europos universitetų dalyvaujant bendruose projektuose konversija technikos universiteto Varna į tarptautinę mokslo kongresų centre Juodosios jūros regione.

Suderinimo strategijos ir tikslų TU-Varna su nacionalinių ir regioninių strateginių tikslų

Pagrindinis prioritetas susiduria technikos universitetas Varna po Bulgarijos įstojimo į Europos Sąjungą derinant su studijų ir mokslinių tyrimų universitete su ES aukštojo mokslo per tendencijas parametrus:

plėtra trijų pakopų švietimo sistema (bakalauro, magistro, doktorantūros) valdymas ir bendras naudojimas kreditų perkėlimo sistemą, užtikrinant studentų mobilumą; judumas mokymo ir mokslinių tyrimų darbe dėstytojų, studentų ir magistrantų įsteigimas sistemos mokymo ir mokslinių tyrimų kokybę valdyti kaip tvaraus vystymosi garantas.

Misijos ir tikslų technikos universiteto sinchronizacija - Varna su nacionalinių ir regioninių strateginių tikslų sudaro:

rengimas plataus profilio specialistų inžinerija ir technologijos turintys tarpdisciplininį žinių ir užtikrinti nacionalinės ekonomikos plėtrai parengti aukštos kvalifikacijos informatikos specialistus jūrų pramonės srityje, teikti laivų statybos, laivų remonto, uosto eksploatavimo, laivybos operacijos, chemijos ir energetikos pramonės plėtrą mokymo aukštos kvalifikacijos specialistai ekologijos jūrų aplinką ir įrangą ir technologijų srityje dėl jūros aplinkos apsaugos nuo taršos mokymo specialistų pramonės valdymas, sugebėti kvalifikuotai valdyti pramonės organizacijas į laivų statybos ir jūrų transporto, mechanikos inžinerijos, elektronikos ir ryšių srityje Strateginis plėtros tyrimų kompiuterinių technologijų, elektronikos, ryšių, medžiagų mokslo, mechaninės inžinerijos, laivų statybos, transporto ir kitų sričių mokslo ir technologijų srityje mokymo specialistų su aukštuoju išsilavinimu, tenkinant šiaurės rytų regione Bulgarijos wideprofile specialistų poreikius žemės ūkio žinių ir įgūdžių į "inžinerijos ir technologijos" ir teritorijų srityje "augalininkystės ir gyvulininkystės."

Minėtų faktų analizė rodo, kad technikos universitetas Varna turi tiksliai suformuluoti ir pranešama misiją, strategiją, tikslus ir uždavinius bei atliktas švietimo politiką ir mokslinius tyrimus 60 metų laikotarpį nuo jos įsteigimo iki šių metu visiškai atitikti priėmė ir paskelbė programinius dokumentus.

Vietos

Vietos
  • Varna

    1 Studentska str. 9010 Varna. Bulgaria, 9010, Varna

    • facebook
    • youtube

Klausimai