Keystone logo
Temple University College of Liberal Arts

Temple University College of Liberal Arts

Temple University College of Liberal Arts

Įvadas

Šventyklos universiteto Liberalų menų kolegija rengia studentus tapti novatoriais visose srityse ir visose pramonės šakose. Mes esame pilietiškai mąstantys, globaliai sąmoningi kūrybingi mąstytojai, darytojai ir rizikuojantys. Mes gyvename daugiau nei 5500 studentų iš 28 katedrų ir programų, kurios siūlo tikslinę laisvųjų menų kolegijos patirtį pagrindiniame miesto, mokslinių tyrimų universitete.

Įvairovės, teisingumo ir įtraukties pareiškimas

Liberalų menų koledžas rodo pagrindines Šventyklos universiteto įvairovės ir įtraukties vertybes: kuriant ir palaikant mokymo, mokymosi ir mokslinių tyrimų bendruomenę, kuri ne tik apima, bet ir palankiai vertina religijos, rasės, etninės priklausomybės, tautybės, lyties, lytinės tapatybės, seksualinės padėties skirtumus. orientacija, negalia, veterano statusas, amžius ir šeimos / šeimyninė padėtis.

Tai yra mūsų gyvenimo darbas

Mes tikime, kad laisvųjų menų laipsnis paruošia ne tik darbui. Mes mokome jus mąstyti kūrybiškai ir kritiškai, spręsti problemas ir ugdyti socialinį intelektą. Mūsų studentai mokosi seminarų stiliaus užsiėmimuose, atlieka tyrimus su apdovanojimus pelniusiais dėstytojais ir įgyja realaus pasaulio patirties stažuočių, studijų užsienyje programų ir bendruomenės paslaugų galimybių dėka.

Įvaldysite svarbias disciplinas ir įvesite darbo jėgą, gebėdami rašyti, samprotauti, analizuoti, sukti ir drąsiai bendrauti su aplinkiniu pasauliu. Štai kodėl mūsų absolventai turi esminių įgūdžių ir talentų, kuriuos vertina darbdaviai: kritinis mąstymas, kūrybiškumas ir pasitikėjimas savimi.

Pateikite savo deklaraciją dideliame mieste

Siūlome 35 specialybes, 36 nepilnamečius, 15 magistro laipsnių, 13 doktorantūros programų ir begalines Filadelfijos galimybes.

Šventyklos universitetas yra veiksmo centre.

Jūs turite unikalią galimybę paversti Filadelfiją savo klase, tuo pačiu įgydami pasaulinio lygio išsilavinimą. Nėra nieko, ko siūlo broliškos meilės miestas. Apžiūrėkite Barneso ir Filadelfijos meno muziejus. Žiūrėkite pasirodymą Kimmelio centre. Pagauk erelių žaidimą „Linc“. Paragaukite neįtikėtino maisto - nuo sūrio kepsnių iki spurgų iki dekadentiškos vietinės ir etninės virtuvės patiekalų.

Vietos

Vietos
  • Philadelphia

    West Berks Street,1114, 19122, Philadelphia

    Klausimai