Keystone logo
The Abbe School of Photonics

The Abbe School of Photonics

The Abbe School of Photonics

Įvadas

Mūsų misija: pasaulinio lygio fotonikos mokymas

Abbe fotonikos mokyklos misija – pasiūlyti fotonikos ugdymo programą, atitinkančią aukščiausius tarptautinius standartus, ambicingiausiems ir labiausiai motyvuotiems studentams. Mūsų mokykla yra karjeros tramplinas skatinant akademinę karjerą, taip pat suteikiant galimybę įgyti darbo patirties fotonikos pramonėje.

Studijuoti fotoniką mieste, kuriame viskas prasidėjo

Mokyklos koncepcija ir filosofija yra pagrindinis tikslas įkurti vieną iš pirmaujančių pasaulyje optikos ir fotonikos švietimo centrų Jenoje, Vokietijoje. ASP formavo mūsų universiteto tradicijos ir platus dėstymo ir mokslinės veiklos spektras lengvųjų mokslų srityje. Mokykla siūlo išskirtines bakalauro ir magistrantūros studijų galimybes optikos ir fotonikos srityse. Mokyklos kvalifikacijos strategija yra visiškai orientuota į mokslinius tyrimus ir grindžiama akademinės laisvės, konkurencingų mokslinių tyrimų sąlygų, internacionalizacijos visuose švietimo ir mokslo lygiuose principais.

Mokykla pripažįsta savo atsakomybę, kad daugelis jos absolventų tęs karjerą moksliniams tyrimams imliose įmonėse. Todėl ASP mokymo programomis siekiama skatinti ir optimaliai susieti jaunųjų mokslininkų akademinės karjeros etapus su darbo patirtimi tyrimams imliose įmonėse. Todėl visos mūsų konkurencingos karjeros plėtros priemonės yra skirtos padėti pagrindą sėkmingai karjerai tiek akademinėje, tiek pramonėje.

ASP buvo įkurta 2008 m. pagal viešojo ir privačiojo sektorių partnerystę Vokietijos federalinės ir Tiuringijos valstijų vyriausybėms, Jenos universitetui ir Vokietijos fotonikos pramonei. Pagrindinis programos veiksnys yra glaudus ASP bendradarbiavimas su pramonės partneriais. Norint išlaikyti išskirtinę mūsų partnerių ekonominę plėtrą ir ateityje, reikės nemažai aukštos kvalifikacijos darbuotojų. ASP absolventai yra tie potencialūs kandidatai, gerai pasirengę Vokietijos fotonikos pramonei.

Jena: aukščiausio rango Vokietijos universitetas, pilnas istorijos ir tradicijų

Friedricho Šilerio universitetas Jena, kurio senovinis lotyniškas pavadinimas yra „alma mater jenensis“, yra vienas seniausių Vokietijos universitetų, įkurtas 1558 m. Tuo metu buvo tiriamos ir dėstomos klasikinės akademinės filosofijos, teologijos, teisės ir medicinos sritys. Per pastaruosius šimtmečius šiame universitete dėstė daug žinomų mokslininkų. XVIII amžiaus pabaigoje – XIX amžiaus pradžioje Jena išgarsėjo klasikinės-romantinės „stebuklingosios eros“ laikais, kai jos intelektualią atmosferą žymėjo pasaulinio garso poetai ir filosofai, tokie kaip Gėtė, Šileris, Hegelis ir Fichtė.

Visiškai skaitmeninis, visiškai prisijungęs!

Magistrantūros fotonikos programa iš pradžių buvo sumanyta kaip universiteto miestelio studijų kursas. Manome, kad mūsų mokykla yra viena geriausių vietų pasaulyje, kur galima studijuoti į mokslinius tyrimus orientuotą praktinę fotoniką aukščiausios klasės, mokslinių tyrimų kokybės laboratorijose – ir mes laikomės šio standarto. Vis dėlto pripažįstame, kad COVID-19 pandemija turi ilgalaikį poveikį pasaulinei akademinei bendruomenei. Taigi mokymas universiteto miestelyje kartu su hibridiniu srautiniu perdavimu yra naujas mūsų mokyklos standartas:

  • Mūsų mokykloje taip pat yra ribotas skaičius tik internetinių studijų laiko tarpsnių pirmajam ir antrajam semestrams. Taigi per pirmuosius studijų metus programą galima studijuoti visiškai nuotoliniu būdu ir per tą laiką galima įgyti visus 60 būtinų kreditų (KP).
  • Tačiau norint pereiti į trečiąjį semestrą ir pagaliau įgyti magistro laipsnį, kiekvienas pirmo kurso internetinis studentas turi persikelti į Jeną tam tikru momentu iki trečiojo semestro pradžios. Visiems studentams privaloma studijuoti miestelyje trečiąjį ir ketvirtąjį semestrus.

Vietos

Vietos
  • Jena

    Abbe Center of Photonics Albert-Einstein-Str. 6 07745 Jena, Germany, 07745, Jena

    • facebook

Programos

    Klausimai