Keystone logo
© BIMM University
The Aga Khan University’s Institute for the Study of Muslim Civilisations

The Aga Khan University’s Institute for the Study of Muslim Civilisations

The Aga Khan University’s Institute for the Study of Muslim Civilisations

Įvadas

Apie ISMC

ISMC buvo įkurta 2002 m., Siekiant diskutuoti apie musulmonų pasaulį užimti laisvą vietą skatinant stipendijas, atveriančias naujas perspektyvas musulmonų visuomenėms. Mes svarstome svarbiausias problemas, tokias kaip tradicija ir modernumas, religija ir valstybė, pliuralizmas ir vienybė bei bendruomenės prigimtis globalių ryšių ir pokyčių eroje.

Mūsų įpareigojimas yra spręsti pagrindinius žmogaus būklės iššūkius, kurie yra išreiškiami įvairiose musulmonų pasaulio ir jo diasporų visuomenėse.

Londonas siūlo puikią vietą tarptautiniam skoniui institute; puiki kultūrinė scena, tiek istorinė, tiek šiuolaikinė; klesti menai ir akademinės bendruomenės; ir kaip miestas, kuriame skatinama minties ir saviraiškos laisvė.

Mūsų tikslai

 • Ištirti moralinės ir etinės minties sistemas, valdymo ir viešojo gyvenimo struktūras, visų formų meninę ir kūrybinę raišką.
 • Sukurti akademinių ir kitų specialistų sąveikos galimybes, kad būtų galima geriau suvokti aktualias visuomenės gyvenimo problemas, turinčias įtakos musulmonų visuomenėms.

Dešimt priežasčių pasirinkti ISMC

 1. Unikalus trijų semestrų laipsnis, kurio metu jums bus suteikta galimybė išmokti kalbą ir įgyti gilų supratimą apie musulmonų kultūras.
 2. Išskirtinis apgyvendinimas per dvi minutes pėsčiomis nuo universiteto miestelio.
 3. Su mūsų specialistais akademikais tyrinėkite architektūrą, literatūrą, religiją, istoriją, meną, politiką, įstatymus ir kita.
 4. Studijos tiksliniame Aga Khan centre, apimančiame islamo sodų, kiemų ir terasų kolekciją.
 5. Praleiskite laiką viename iš įvairiausių pasaulio miestų. Pažvelkite į paminklus ir mėgaukitės daugybe kultūrinių potyrių bei įžvalgų Londone.
 6. Aga Khano biblioteka yra skirta erdvė per du aukštus, atsiverianti į mokymosi terasą.
 7. Galimybė praleisti mėnesį užsienyje kalbos įsitraukimo į arabų ar persų kalbas šalyje kursuose.
 8. Mėgaukitės gyvu socialiniu gyvenimu, organizuotomis kelionėmis po JK ir vietinėmis pramogomis.
 9. Dalyvaukite daugelyje renginių, kuriuos organizuoja ISMC, taip pat aplinkiniai universitetai, įskaitant SOAS, Birkbeck ir UCL.
 10. Sekite mūsų absolventų pėdomis doktorantūros ar karjeros galimybes visame pasaulyje.

Po ISMC

Mūsų absolventai yra įvairi grupė ir dabar tęsia žurnalistikos, mokymo ir verslo konsultavimo karjerą, dirba tokiose organizacijose kaip Raudonasis Kryžius, BBC, musulmonų pagalba ir Pasaulio bankas. Be to, nemažai ISMC absolventų dabar dirba Aga Khan plėtros tinkle ir prisideda prie jo plėtros tikslų visame pasaulyje.

Kai kurie absolventai nusprendžia tęsti studijas ir įstojo į tokias įstaigas kaip Oksfordo universitetas, Viktorijos universitetas, Harvardo universitetas ir Prinstono universitetas. Daugelis tęsia akademinę karjerą, dėstydami universitetuose ir tęsdami savo pačių specifinių sričių tyrimus.

ISMC MA programa yra tikrai pasaulinė kvalifikacija, atverianti duris daugeliui skirtingų karjeros būdų. Mūsų absolventai dirba ir studijuoja visame pasaulyje, įskaitant Tunisą, Kuveitą, Kanadą, Pakistaną ir JK.

Apie Aga Khan universitetą

1983 m. Įkurtas Aga Khan universitetas (AKU) yra unikalus hibridas: akademinės kompetencijos institucija, kuri taip pat yra socialinės plėtros priemonė. Universitete yra universiteto miesteliai ir programos Pietų Azijoje, Europoje ir Afrikoje.

Universitetas vadovaujasi pagrindiniais poveikio, kokybės, aktualumo ir prieinamumo principais ir rengia savo studentus vadovauti pokyčiams jų visuomenėje ir klestėti pasaulinei ekonomikai. Vykdydamas griežtą priėmimo politiką ir atsižvelgdamas į mūsų poreikius atitinkančias finansinės paramos programas, universitetas siūlo perspektyviausiems rytojaus lyderiams ir mąstytojams galimybę tarnauti ir įgūdžius, padedančius bendruomenėms išspręsti aktualiausius iššūkius.

Aga Khano universitetas Londone yra Žinių kvartalo, kuris yra maždaug 90 ir augančių akademinių, kultūros, mokslinių tyrimų, mokslo ir žiniasklaidos organizacijų, narys. Šios organizacijos aktyviai užsiima žinių skleidimu ir skleidimu ir yra vienos mylios atstumu nuo Karaliaus kryžiaus. Tarp jų yra Londono universitetas, „Google“, „The Crick Institute“ ir „The Guardian“.

Studentų atsiliepimai

Vietos

 • London

  The Aga Khan University (International) UK 210 Euston Road, NW1 2DA, London

  Klausimai