Keystone logo
© Eva Dang
The College of Central London

The College of Central London

The College of Central London

Įvadas

Sveiki atvykę į The College of Central London

Kvalifikacijos yra labai svarbios siekiant pripažinimo ir pagarbos. Studentai iš Didžiosios Britanijos, ES ir iš viso pasaulio nori studijuoti Londone, o mūsų filosofija - tai aukšti mokymo standartai, kurie skatina akademinį pasiekimą kartu su asmeniniu tobulėjimu, tuo pačiu išgyvena gyvybingo miesto kultūrą ir gyvenimą. Suraskite tinkamą kursą ir mokykitės studentų dėmesio visą savo laiką koledže. Studentams turi būti taikomas 18 metų arba vyresnis.

 • Verslo, kompiuterių, logistikos, laivybos ir vadybos kursai (dieninių ir vakarinių klasių pagrindu / nuotolinis / internetinis / mišrus mokymasis)
  • Išplėstinis verslas - "Pearson BTEC Level 3" (QCF) - (greitas)
  • HNC Business - Pearson BTEC 4 lygis (RQF)
  • HND Business - Pearson BTEC 5 lygis (RQF)
  • Logistika ir laivyba - ABMA 4 lygis (nereguliuojama)
  • Logistika ir krovinių gabenimas - ABMA 5 lygis (nereguliuojama)
  • Įrenginių valdymas - BIFM 3 lygis
  • Įrenginių valdymas - BIFM 4 lygis
  • Įrenginių valdymas - BIFM 5 lygis
  • Įrenginių valdymas - BIFM 6 lygis
  • Pearson BTEC 4 lygio HND Kompiuterija (RQF)
  • Pearson BTEC 5 lygio HND Kompiuterija (RQF)
  • Anglų kalba konkrečiais tikslais
  • EDSML strateginis valdymas ir lyderystė - BTEC 7 lygis (QCF)

Mokytojai yra kvalifikuoti pagal savo atitinkamas disciplinas. Kai kurie iš geriausių privačių kolegijų yra Londone. Mes esame viena iš jų.

Puikus mokytojai

Bendrojo personalo ir kolegijos mokytojai atrenkami dėl jų kvalifikacijos ir praktinės patirties, kad kolegija galėtų pasiūlyti kokybišką, klasėje grindžiamą išsilavinimą. Mes turime didelę sėkmę tarp tų, kurie baigė tam tikrą kursą. Klasės yra pakankamai mažos, kad mokytojai galėtų susieti studentus su asmenimis ir pakankamai didelę, kad galėtų sukurti energingą atmosferą.

Įperkamos kainos ir finansavimo galimybės

Kaip privati ​​kolegija, mes galime kontroliuoti savo mokesčių struktūrą ir visada siekėme pasiūlyti studentams kokybišką koledžo išsilavinimą už prieinamą kainą. Valdydami savo mokesčius, siekiame atrinkti mus kaip mokymosi vietą studentams už pinigus.

The College of Central London yra "Akredituota Britanijos akreditavimo tarybos dėl nepriklausomo tolesnio ir aukštojo mokslo".

Naujausi vyriausybės politikos pakeitimai, susiję su švietimo finansavimu Jungtinėje Karalystėje, sukūrė specialias finansavimo galimybes profesinių ir karjeros plėtros paskolų forma besimokantiems iš Jungtinės Karalystės ir Europos, siekiančių kolegijų ir universitetų studijų. Atkreipkite dėmesį, kad ši informacija nėra rinkodaros medžiaga, todėl jums reikia atlikti konkrečius tyrimus per koledžą arba apsilankyti "Directgov" svetainėje.

Tarptautiniai studentai

Studentai yra iš viso pasaulio, taip pat iš visos JK ir ES. Britanijos ir ES studentai sudaro daugumą studentų brolijos, pridedant turtingą ir įvairią studentų bendruomenę. Tarptautinių studentų gali būti apribotas dėl JK vizų apribojimų, todėl gali pasinaudoti nuotolinio mokymosi galimybėmis.

Visi studentai

Mes organizuojame ekskursijas į specialias lankytinas vietas, tokias kaip Parlamentas, Teisės ir vertybinių popierių birža. Vietos apsilankymai anksčiau buvo įsteigti "Dubajaus" būstinei, "Lloyds" pastatui ir nacionaliniam archyvui. Ekskursijos į kitą specialistą - "Baltic Exchange", Tilbury dokai.

Koledžo patalpose yra sritys, kuriose studentai gali mokytis ar atsipalaiduoti laisvalaikio metu 5-ame aukšte esančioje aikštelėje. Taip pat yra arbatos taškas trečiame aukšte. Taip pat galima naudotis bibliotekos kreditavimo paslaugomis, o studentai gali skolintis knygas namuose studijuoti.

Vieta

Kolegija įsikūrusi miesto apylinkėse, Londone esančioje miesto finansinėje zonoje šalia bokšto "Bridgest", esančios netoli "Tower Hill", ir "Tower Gateway".

Įranga

Kolegijos patalpose yra vietos, kuriose studentai gali laisvalaikio metu mokytis ar atsipalaiduoti, ir arbatos taškai, kuriuose yra užkandžių, karštų gėrimų ir gaiviųjų gėrimų. Studentai turi prieigą prie interneto ir "Wi-Fi" jungčių. Galima naudotis bibliotekos kreditavimo paslaugomis, o studentai gali skolintis knygas namuose studijuoti.

Iš vyriausiojo žodžio žodis

Esame pasirengę padėti studentams susidurti su problemomis, kylančiomis jų studijų metu, ir siekti užmegzti glaudžius ryšius su savo mokiniais, kad paskatintume ir palaikome malonią atmosferą. Daugelis mūsų studentų grįžta kitais metais, norėdami sekti kitą kursą. Daug daugiau rekomenduos savo draugus ir santykius mokytis su mumis.

Tikiuosi susitikti su jumis, kai nuspręsite studijuoti " The College of Central London

Tikiuosi susitikti su jumis, kai nuspręsite studijuoti " The College of Central London .

Pagarbiai visiems!

Nicolas Kailides, direktorius

Misija

Mūsų misija - suteikti reikiamų įgūdžių ir žinių, padedančių besimokantiesiems įgyti akademinės sėkmės, leidžiančios ieškoti darbo galimybių su geru pajamų potencialu. Mūsų kursai yra pagrįsti praktiniais principais ir susiję su darbdavių reikalavimais. Jos taip pat yra skirtos universitetų studentams įgyti. Siūlomi kursai yra aukšto lygio ir profesionaliai pripažįstami.

Perskaitykite mūsų apžvalgas:

 • "Google": https://tinyurl.com/y8paf9gg
 • Sccot: https://tinyurl.com/y9p7p6sr
 • "Hotcourses": https://tinyurl.com/y9s6su7b/
Aerial view on thames and london city
London, the UK. Red bus in motion and Big Ben, the Palace of Westminster. The icons of England in vintage, retro style

Vietos

 • London

  The College of Central London Ltd, Tower Bridge Business Centre, 46-48 East Smithfield, E1W 1AW, London

  Klausimai