Keystone logo
The Cyprus Institute

The Cyprus Institute

The Cyprus Institute

Įvadas

Kipras yra Europos Sąjungos sala, esanti rytinėje Viduržemio jūroje. Jis stovi kryžkelėje tarp Europos, Vidurinių Rytų ir Šiaurės Afrikos tiek geografiškai, tiek istoriškai. Jis turi labai ilgą istoriją ir turtingą kultūrą, nukreiptą į kai kurias didžiausias senovės ir naujausias regiono civilizacijas. Šiandien ji derina modernią, technologiškai pažangių, niūrių miestų visuomenę ir ramią Viduržemio jūros salos atmosferą.

atvaizdas maloniai sutiko su The Cyprus Institute

Students GS

The Cyprus Institute

Kipro institutas yra tarptautinė tyrimų organizacija, įsikūrusi Nikosijoje, Kipro sostinėje. Jis veikia prižiūrint Kipro tyrimų ir švietimo fondui, kuriam vadovauja tarptautiniu mastu pripažinta patikėtinių taryba. Jos misija yra tarnauti kaip mokslo, technologijų ir inovacijų centras Viduržemio jūros rytiniame ir Viduriniųjų Rytų regione, sprendžiant regioninės svarbos ir pasaulinės reikšmės klausimus. Ji siekia būti Europos Sąjungos vartais į mokslinius tyrimus ir technologijas regione ir tokiu būdu skatinti taiką ir gerovę bei skatinti savo tautų bendradarbiavimą, kad pagerintų jų ateitį.

Instituto vizija apima greitai besikeičiančią socialinę, politinę ir ekonominę regiono realijas, taip pat pasaulinę mokslo ir technologijų pažangą. Tai yra strateginių variklių rinkinys, apimantis:

 • Kovoti su sveikos aplinkos klimato kaita su sveikais žmonėmis
 • Naujovės tvariai ir ekologiškai plėtrai link šviesesnės ateities
 • Švinas besikeičiančiame pasaulyje, kuriame pagrindiniai bruožai yra duomenų mokslas ir dirbtinis intelektas
 • Išanalizuokite ir dokumentuokite savo praeitį ir dabartį, kad praturtintumėte savo ateitį
 • Švieskite naujus mokslo vadovus ir politikos formuotojus

Instituto tarpdisciplininės mokslo ir technologijos mokyklos siūlomos magistrantūros švietimo programos yra parengtos taip, kad atitiktų instituto viziją. Studentus moko ir prižiūri garsūs instituto ir tarptautiniai fakultetai, juos ruošia ekspertai iš tyrimų personalo. Jie yra tiesiogiai panardinti į turtingą instituto tyrimų centrų tyrimų aplinką ir turi tiesioginę prieigą prie moderniausios infrastruktūros ir įrenginių.

Mokykla pritraukia nedaug aukščiausios kokybės tarptautinių studentų ir siekia suteikti jiems naujausių žinių ir įgūdžių, kurie įgalins juos pirmauti mokslo, šiuolaikinės visuomenės ir rytojaus ekonomikos srityse. Mokyklos absolventai užima svarbiausias pareigas mokslo ir pramonės srityse Kipre ir užsienyje.

atvaizdas maloniai sutiko su The Cyprus Institute

131685_StudentsAmphitheater.DSCF7695.JPG

Programos

Į mokyklos aplanką šiuo metu įeina šešios magistrantūros ir doktorantūros studijų programos, akredituotos Kipro kokybės užtikrinimo ir akreditavimo agentūros (CYQAA). Be to, mokykla naudojasi dvišaliais susitarimais su garsiomis Europos ir JAV aukštojo mokslo įstaigomis, kurios suteikia studentams galimybę įstoti į dvigubus arba jungtinius laipsnius.

 • Aplinkos mokslų magistrantūra (1 metai arba 1,5 metų)
 • Modeliavimo ir duomenų mokslo magistrantūra (1 metai)
 • Skaitmeninio kultūros paveldo magistrantūra (1 metai)
 • Skaičiavimo mokslų daktaro laipsnis (3 metai)
 • Energetikos, aplinkos ir atmosferos mokslų daktaras (3 metai)
 • Kultūros paveldo mokslo ir technologijos mokslų daktarė (3 metai)
131926_GRADUATESCHOOLInfographic2020-LOW.jpg

atvaizdas maloniai sutiko su The Cyprus Institute

Vietos

 • Nicosia

  20 Konstantinou Kavafi Street 2121, Aglantzia Nicosia Cyprus, , Nicosia

Klausimai