Keystone logo
The Institute for European Studies

The Institute for European Studies

The Institute for European Studies

Įvadas

IEE-ULB, The Institute for European Studies Briuselyje

IEE-ULB organizacija yra unikali dėka tarptautinių komandų, sąveikos su ES institucijomis ir stipraus mokymo ir mokslinių tyrimų ryšio.

IEE-ULB yra tarpdisciplininio meistriškumo mokymo ir tyrimų centras. Jame daugiausia dėmesio skiriama Europos klausimams.

Kodėl Europos studijų institutas Briuselyje?

1960 m. Pradžioje, įsigaliojus Romos sutarčiai, ULB akademinės valdžios institucijos nusprendė įsteigti Europos studijų institutą.

IEE-ULB apima daugiausia keturias disciplinas: Europos teisę, politologiją, ekonomiką ir istoriją. Kaip tarpdisciplininis tyrimų ir mokymo centras, jis rengia specialistus Europos klausimais.

IEE-ULB - tarptautinio masto institutas

IEE-ULB dėstytojai yra iš kelių dešimčių šalių. Studentai atstovauja ne mažiau kaip 30 tautybių.

Tarptautinis aspektas yra dar akivaizdesnis, kai kalbama apie mūsų tyrėjus. Institutas vaidina svarbų vaidmenį kuriant ir koordinuojant Europos ar tarptautinius mokslinių tyrimų tinklus .

Universitetas prie institucijų

Įsikūrusi Briuselyje, IEE-ULB naudoja savo vietą Europos centre . Europos ekspertai, vyresnieji pareigūnai ir politikos formuotojai dalyvauja mokymuose, mokslinių tyrimų ir viešose diskusijose.

Šie praktikai dažnai yra " AlumnIEE" tinklo dalis . Jie skaito paskaitas studentams ir teikia mentorizaciją. Jie susitinka konferencijose, vasaros mokyklose ir profesionalumo kursuose.

Mokymas, kuris vystosi kartu su mūsų tyrimais

IEE-ULB užtikrina nuoseklumą tarp savo mokslinių tyrimų darbotvarkės ir mokymo teikimo . Moksliniai tyrimai vystosi atsižvelgiant į Europos ir Europos uždavinių kūrimą. Šia prasme kursai reguliariai peržiūrimi.

IEE-ULB pagrindinė buveinė: Blomme pastatas

1964 m. IEE įkūrė savo pagrindinę buveinę labai konkrečioje viloje 39 Avenue FD Roosevelt, Ixelles. Pastatas buvo suprojektuotas 1926-1928 m. Adrien Blomme, pagrindinis architektas Briuselyje. 1990 m. IEE-ULB išsiplėtė į gretimą vila.

L'IEE-ULB atstovauja pusę šimtmečio naujovių Europos studijose. Mūsų vaizdo įrašas rodo jį per mūsų tyrinėtojus ir mokslininkus.

3 IEE-ULB įgaliojimai

IEE-ULB vaidina svarbų vaidmenį apibrėžiant Europos vietą pasaulyje. Ji plėtoja savo veiklą apie 3 įgaliojimus: mokymą, mokslinius tyrimus ir viešąsias diskusijas.

Specifinis IEE-ULB pobūdis yra integruoti 3 jo įgaliojimai. Teorinis mokymas yra orientuotas į praktiką. Moksliniai tyrimai yra diskusijos apie Europos ateitį pasaulyje.


Mokymas

IEE-ULB siūlo keletą magistro ir specializuotų magistro laipsnių Europos studijose .

Institucija bendradarbiauja su savo ULB partnerių fakultetais:

 • Solvay Briuselio ekonomikos ir vadybos mokykla
 • Filosofijos ir socialinių mokslų fakultetas
 • Teisės ir kriminologijos fakultetas

Kursai orientuojasi į drausminę ar tarpdisciplininę kompetenciją . Jie mokomi anglų arba prancūzų arba anglų kalbomis. Jie atspindi pagrindines Europos studijų kryptis. Siekdama skatinti profesionalumą, programos jungia teoriją ir praktiką.


Moksliniai tyrimai IEE-ULB

Nuo pat įkūrimo IEE buvo išdėstyta kaip viena iš pirmaujančių mokslinių tyrimų Europos institucijose. Ji yra sertifikuota " Jean Monnet" kompetencijos centru (CEJM). Tai patvirtina Europos klausimų ir iššūkių tyrimo kokybę.

Moksliniai tyrimai IEE sukasi apie 4 temas :

 • Europa kaip laisvės, saugumo ir teisingumo erdvė
 • Europa kaip ekonominio ir socialinio reguliavimo sritis
 • Europa kaip normų ir vertybių bendruomenė
 • Europa pasaulyje


Viešos diskusijos

IEE-ULB nėra atskiras akademinis institutas. Tai viešoji erdvė, kurioje skatinami mainai ir diskusijos. Institutas, organizuodamas konferencijas ir publikacijų sklaidą, siekia padaryti teoriją konkrečia . Tai telkia tyrėjus, studentus ir sprendimus priimančius asmenis aptarti Europos integracijos klausimus.

Vietos

Vietos
 • Brussels

  39 avenue F.D Roosevelt, 1050, Brussels

  • youtube
  • facebook
  • linkedin
  • twitter
  • instagram

Klausimai