Keystone logo
© Domus Academy
The International University of Languages and Media (IULM)

The International University of Languages and Media (IULM)

The International University of Languages and Media (IULM)

Įvadas

Jau daugiau nei 50 metų IULM universitetas yra Italijos kompetencijos centras, kuriame mokomasi komunikacijos, kalbų, turizmo, mados ir kultūros paveldo srityse.

Ji garantuoja savo studentams tvirtą kultūrinį pasirengimą integruotu teorijos ir praktinės patirties požiūriu, siūlo novatoriškus mokymo būdus, siūlo pažangiausias paslaugas, aktyvina ryšius su darbo rinka ir skatina studijuoti užsienyje.

Įtraukianti politika ir socialinis įsipareigojimas, taip pat dešimties metų įsipareigojimas plėtoti paslaugas, remiančias negalią ir įvairovę, prisideda prie to, kad IULM universitetas užima 81 vietą tarp universitetų pasaulyje ir pirmą vietą tarp Milano universitetų pagal SDG n. 5 THE Impact Rankings 2023 „Lyčių lygybė“.

Kodėl verta rinktis IULM

Šiuolaikinis mokymasis

Išsamus, šiuolaikiškas ir į tarptautinę orientaciją orientuotas mokymo metodas, kai teorija ir praktika puikiai susimaišo.

Aukštas užimtumo lygis

Remiantis AlmaLaurea 2023 ataskaita, per vienerius metus nuo studijų baigimo 68% bakalauro laipsnį baigusių studentų ir 79% magistro laipsnį įgijusių studentų turi stabilų darbą. Po penkerių studijų metų pastarasis rodiklis pakyla iki 94%.

Studentams skirtos paslaugos

Yra keletas paslaugų, kuriomis siekiama padėti studentams visos jų kelionės metu ir užtikrinti jų asmeninę bei profesinę gerovę, pavyzdžiui, orientacija į pirmakursius, psichologinis konsultavimas, bendraamžių mokymas ir karjeros paslaugos.

Geras susisiekimas su miesto centru

IULM miestelis, esantis visai netoli Romolo metro stoties, yra labai geras susisiekimas su miesto centru ir siūlo geriausias paslaugas studentams, savo mokymo projekto esmę.

Kurkite savo ateitį pasaulyje

IULM universiteto tikslas – rengti būsimus naujų kūrybinių industrijų veikėjus kultūros, komunikacijos ir ekonomikos srityse; profesionalai, gebantys susidoroti su iššūkiais ir pasinaudoti galimybėmis, atsirandančiomis iš tarptautinių rinkų ir scenarijų.

Pasaulio piliečiai, turintys kritinį mąstymą ir strateginę viziją, galintys įsikišti į vykstančią skaitmeninę revoliuciją.

Įsikūręs Milane, Italijos verslo, mados ir dizaino sostinėje

Milanas yra kosmopolitiškas ir dinamiškas miestas. Tai kultūros ir meno vieta, tarptautinių realijų lopšys, leidžiantis akademiniam ir profesiniam augimui iki aukščiausio lygio.

IULM universiteto miestelis yra Milano centre ir siūlo patalpas ir erdves, skirtas ne tik studijoms, bet ir smagioms akimirkoms, įskaitant 2 rezidencijas, 4 maitinimo ir gėrimų parduotuves, specialias klases studijoms, paramos paslaugas finansinei pagalbai, karjeros plėtrai, studijų užsienyje galimybes, mentorystę ir konsultavimą.

Stipendijos ir finansavimas

Regioninės stipendijos, studijų įmokų ir įnašų į universitetus kompensavimas studentams, neturintiems finansinių paramos lėšų. Universitetų stipendijos, paskatos už stažuotes ir mokslinius baigiamuosius darbus užsienyje.

  • Regioninės stipendijos ir panašios finansinės išmokos studentams, atitinkantiems nuolatinio išsilavinimo, pajamų ir nuopelnų reikalavimus.
  • Universiteto stipendijos (skatos už studijų ir mokslo baigiamųjų darbų kokybę užsienyje) studentams, atitinkantiems nuopelnų reikalavimus.
  • Stipendijos tarptautiniams studentams
  • Apgyvendinimas IULM universiteto rezidencijose, palankiomis sąlygomis studentams, atitinkantiems nuolatinio išsilavinimo, pajamų ir nuopelnų reikalavimus, arba pilna kaina studentams, atitinkantiems nuolatinio mokymosi ir nuopelnų reikalavimus.
  • Maitinimo paslaugos IULM universiteto valgykloje palankiomis sąlygomis studentams, atitinkantiems pajamų ir nuopelnų reikalavimus.

Visos išmokos skiriamos kasmet organizuojamo konkurso būdu, atsižvelgiant į konkrečius finansinius ir (arba) nuopelnus.
Regioninės stipendijos ir paslaugos nusipelniusiems studentams be paramos skiriamos remiantis Lombardijos regiono metinėmis nuostatomis.

Reitingai

Università IULM yra pripažinta viena geriausių studijų užsienyje institucijų Europoje pagal Educations.com 10 geriausių Europos reitingų 2021, 2022 ir 2023 m.

Studentų atsiliepimai

Vietos

  • Milan

    Via Carlo Bo, 1 Milano Italy, 20143, Milan

Klausimai