Keystone logo
The King's University

The King's University

The King's University

Įvadas

Karaliaus universitetas (TKU) yra akredituotos, Dvasia įgaliojimus, evangelikų universiteto filialas miesteliai ir mokymo vietų keliuose JAV miestuose. TKU suteikia studentams išsamų švietimo patirtį, derinant aukštąjį išsilavinimą ir praktinį ministerijos patirtį per dinaminės vietinių bažnyčių. Tai pilnas mokymosi patirtį rengia ir suteikiančias studentus tarnauti vietos bažnyčios, rinkoje ir visame pasaulyje.

Dr Džekas Hayford, įkūrėjas ir kancleris King universitete, pastorius Robertas Morrisas, steigėjų vyresnysis pastorius Gateway Church, išauginę unikalią partnerystę, tame dr Hayford tarnauja kaip apaštališkojo seniūnu Gateway Bažnyčios ir pastorius Robertas šiuo metu tarnauja kaip patikėtinių valdybos pirmininkas karaliaus universitete. Dr Hayford ir pastorius Robertas pasidalinti kompetencijos ir profesionalumo vertę savo viziją mokyti vyrai ir moterys už karalystės darbui, kur Dievas suteikia jiems įtaką. Ši bendra vizija paskatino prie TKU miesteliu kūrimo metu Gateway bažnyčia.

Su daugiau nei 700 studentų universiteto mastu, ir 270 studentų iš Southlake Campus DFW, TKU dinamišką mokymosi aplinką ir Dvasia įgaliota bendruomenė leidžia savo studentams mokytis, tobulinti įgūdžius ir talentus, ir augti santykius su kolegomis studentais, fakulteto ir su Dievas.

Vietos

  • Southlake

    2121 E. Southlake Blvd Southlake, TX 76092, , Southlake

Klausimai