Keystone logo
The Skolkovo Institute of Science and Technology (Skoltech)

The Skolkovo Institute of Science and Technology (Skoltech)

The Skolkovo Institute of Science and Technology (Skoltech)

Įvadas

145395_image_2020-11-20_16-42-51.png

Viskas, ką norėjote išgirsti ir paklausti apie „Skoltech“ realiu laiku. Susitikite su „Skoltech“ atstovais, gaukite atsakymus į klausimus ir būkite pasirengę virtualiai apžiūrėti mūsų miestelį.

Kviečiame studentus ir absolventus, turinčius STEM išsilavinimą, norinčius siekti magistro ar daktaro laipsnio. studijuoja „Skoltech“ internetines atviras duris. Jūs gausite turimų programų ir mokymo struktūros, žinomų „Skoltech“ dėstytojų, karjeros galimybių, studentų gyvenimo miestelyje ir už jo ribų apžvalgą ir dar daugiau. Taip pat gausite išsamią informaciją apie priėmimą ir galimybę užduoti visus klausimus, susijusius su paraiškų teikimo procesu.

Aukščiausi „Skoltech“ ekspertai skaitys pokalbį, skirtą jų interesų sričiai, ir padės jums tapti „Skoltech“ studentu.

Daugiau informacijos rasite nuorodoje čia

„Skoltech“ yra tarptautinis absolventas, orientuotas į mokslinius tyrimus, kurį 2011 m. Įkūrė visame pasaulyje žinomų mokslininkų grupė. „Skoltech“ programoje pagrindinis dėmesys skiriamas technologijoms ir inovacijoms, siūlant magistrantūros programas 10 technologinių disciplinų. Studentai gauna griežtus teorinius ir praktinius mokymus, patys kuria mokslinių tyrimų projektus, dalyvauja stažuotėse ir įgyja verslumo įgūdžių anglų kalba. Fakultetą sudaro dabartiniai mokslininkai, turintys tarptautinę akreditaciją ir pasiekimus.

„Skoltech“ integruoja Rusijos mokslo meistriškumo tradicijas su geriausia praktika iš viso pasaulio. Jis sujungia pagrindinį mokslą su verslumu ir naujovėmis. Šis požiūris, papildytas tarptautine atmosfera, visame pasaulyje žinomais profesoriais ir mokslininkais iš Rusijos ir užsienio, puikiai įrengtomis laboratorijomis ir glaudžia integracija į visuomenę bei pramonę, suteikia studentams galimybę įgyti pasaulinio lygio aukštąjį išsilavinimą ir įgyti plačių karjeros bei verslo perspektyvų.

111168_TSL_3334.jpg

Kreipkitės į vieną iš „Top 100“ jaunų universitetų, įtrauktų į „Gamtos indeksą“. „Skoltech“ siūlo magistro ir daktaro laipsnius. programos :

 • Pažangus skaičiavimo mokslas
 • Pažangios gamybos technologijos
 • Duomenų mokslas
 • Energetikos sistemos
 • Daiktų internetas ir belaidės technologijos
 • Gyvosios gamtos mokslai
 • Medžiagų mokslai
 • Matematinė ir teorinė fizika
 • Naftos inžinerija
 • Fotonika ir kvantiniai medžiagos
 • Erdvės ir inžinerinės sistemos

"Skoltech" išskiria save iš kitų universitetų - tai nepaprastoji aplinka, dėl kurios jūsų magistrantūros studijos bus pagrindinis gyvenimo etapas:

 • Švietimas: Paskaitos ir praktinės užduotys yra žinomi visame pasaulyje. Studentai gali kurti savo mokymo programą pasirinkdami įvairius kursus
 • Mokslas: Mokslas yra tvirtai integruotas į švietimo procesą: kiekvienas studentas vykdo savo tyrimų projektus
 • Tikroji patirtis gyvenime: mes suteikiame pramoninį panardinimą: 8 savaičių praktika pirmaujančiose pramonės įmonėse, kur studentai savo žinias ir įgūdžius paverčia veiksmais
 • Verslumas: Mes papildome jūsų akademinius mokymus verslo kursais, kuriuose pateikiami patarimai, kaip komercializuoti idėjas ir tyrimų rezultatus
 • Mobilumas: daugiau nei trečdalis mūsų studentų dalyvauja įvairiose akademinio mobilumo programose, dirbdami stažuotojais ar tyrėjais MIT, Harvardo universitete, Singapūro nacionaliniame universitete, Kalgario universitete ir kituose pirmaujančiuose tarptautiniuose universitetuose.
 • Pasaulinė aplinka: studentai iš 40 šalių, dėstytojai ir mokslininkai iš tarptautiniu mastu žinomų laboratorijų ir universitetų. Mes mokome anglų kalba.
 • Gyvenimas: vieną kartą užsiregistravę, jūs gausite galimybę dalyvauti svarbiose tarptautinėse konferencijose, dalyvauti moksleivių konkursuose ir rengti savo projektus bei iniciatyvas.
 • Studentų paketas: "Skoltech" studentai turi teisę gauti mėnesinę stipendiją nuo 40 000 RUR (apie 550 EUR) ir sveikatos draudimą.

111171_TSL_2765.jpg
111172_TSL_3442.jpg

Mūsų absolventai formuoja savo ateitį, rinkdamiesi įvairias karjeros galimybes pramonėje, moksle ir versle

 • Mokslas: Landing Ph.D. pozicijas ir tęstinius tyrimus pirmaujančių Rusijos ir tarptautinių mokslinių tyrimų subjektų
 • Pramonė. Laidojimo specialistų pozicijos įvairiuose pramonės sektoriuose, reikalaujančios pagrindinių matematinės ir teorinės fizikos žinių
 • Paleistis: pradedant verslą patys arba per "Skolkovo" inovacijų ekosistemą, turint platų ekspertų, partnerių, konsultantų ir investuotojų grupę

Švietimas „Skoltech“ yra nemokamas. Studentai gali sukurti savo individualius mokymosi planus ir papildyti privalomą disciplinų rinkinį pasirenkamaisiais bet kurios srities kursais ir projektais. Tyrimai yra neatsiejama studijų proceso dalis.

Charlesas Belina, JAV: Aš pasirinkau studijas„ Skoltech “, nes tai leido man įgyti pasaulinio lygio išsilavinimą, kartu išgyvenant gyvenimą užsienio valstybėje. Niekur kitur negalėjau įgyvendinti savo svajonės gyventi užsienyje tokiame kosmopolitiniame mieste kaip Maskva, studijuodamas aukščiausiame universitete. „Skoltech“ skatina bendradarbiavimą ir komandinius projektus bei moko savo studentus daryti įtaką; tai reiškia, kad jūs išmokstate sukurti tai, ką žmonės gali naudoti.

Shreya Santra, Indija: Aš nusprendžiau studijuoti magistrantūroje„ Skoltech “, kai sužinojau, kaip šis naujai įsteigtas institutas per tarptautinę mokslo bendruomenę siunčia teigiamą bangą. „Skoltech“ patyrę dėstytojai ir pažangios mokslinių tyrimų patalpos yra labai patrauklios kiekvienam inžinerijos studentui. „Skoltech“ aplinka yra itin draugiška ir motyvuojanti, o tarptautiniams studentams lengva prisitaikyti prie gyvenimo Maskvoje.

Adeniyi Adebayo, Gana: "Protai, širdys ir rankos!" Skoltech "padeda iš naujo atrasti tikrąjį mokymąsi: jis yra patirtinis ir įtraukia jūsų protą visomis prasmėmis, įskaitant širdį ir rankas. Tai yra transformuojanti patirtis, ir aš mylėjau kiekvieną kelionės dalį . "

Vietos

 • Moscow

  Russia, Skolkovo Innovation Center, Bolshoy boulevard 30/1, 121205, Moscow

Klausimai