Keystone logo
© BIMM University
The University of Edinburgh Online

The University of Edinburgh Online

The University of Edinburgh Online

Įvadas

Įkurti Edinburgo miesto 1583 m., mes buvome pirmasis tikras pilietinis universitetas JK ir vienas iš keturių senovinių Škotijos universitetų. Turėdami turtingą istoriją, žymius absolventus ir iškilius mokslininkus, per daugelį šimtmečių, kaip visame pasaulyje žinomo universiteto, turime kuo didžiuotis.

Nuo Nobelio premijos laureatų ir olimpinių čempionų iki kosmoso tyrinėtojų ir ministrų pirmininkų Edinburgo universitetas daro įtaką istorijai nuo tada, kai 1583 m. Jis atvėrė vartus savo pirmiesiems studentams.

Strategija 2030 m

Būdami pasaulyje pirmaujantis universitetas, esame čia, kad galėtume išspręsti didžiausius rytojaus iššūkius. Tai darome vadovaudamiesi vertybėmis grindžiamu požiūriu į mokymą, mokslinius tyrimus ir inovacijas bei stiprindami ryšius tiek vietos, tiek pasauliniu mastu.

Mūsų vizija

Mūsų absolventai ir žinios, kurias atrandame kartu su partneriais, daro pasaulį geresne vieta.

Mūsų tikslas

Kaip pasaulyje pirmaujantis universitetas, kuriame intensyviai atliekami moksliniai tyrimai, esame čia, kad galėtume spręsti didžiausius rytojaus iššūkius. Nuo dabar iki 2030 m. tai darysime vadovaudamiesi vertybėmis grindžiamu požiūriu į mokymą, mokslinius tyrimus ir inovacijas bei stiprindami ryšius tiek vietos, tiek pasauliniu mastu.

Kodėl verta studijuoti internetu Edinburge?

Edinburgo universitetas yra viena iš pirmaujančių pasaulio institucijų ir siūlo internetiniams studentams tokį patį mokymą ir paramą kaip ir universiteto studentams.

Karjeros stiprinimas

Mūsų internetinės programos yra skirtos padėti jums sėkmingai dirbti. Edinburgo universiteto internetinė magistro programa gali:

 • Padėkite išmokti naujų įgūdžių
 • Padarykite jus patrauklesniu darbdaviams
 • Veda prie didesnių pajamų
 • Padėkite pakeisti savo karjerą

Mūsų internetinės magistrantūros programos apima tokį patį darbą kaip ir universiteto miestelyje, o jūsų įgyta kvalifikacija yra vienoda. Jūsų laipsnio pažymėjime nebus paminėta, kad studijavote programą internetu.

Antrosios pakopos studijos internetu

Lankstus internetinis tyrimas – žmonių, gyvūnų ir ekosistemų sveikata

Edinburgo universiteto Medicinos ir veterinarinės medicinos koledžas siūlo kitą geriausią žingsnį jūsų būsimos karjeros plėtrai. Mūsų lanksčios internetinės mokymosi programos leis jums įgyti aukštos kokybės laipsnį, identišką universiteto miestelyje įgytai kvalifikacijai – vienintelis skirtumas yra tas, kad kursai teikiami visiškai internetu, kad geriau atitiktų jūsų individualius poreikius.

Tai reiškia, kad bet kurioje pasaulio vietoje galite įgyti išskirtinį akademinį laipsnį Edinburgo universitete neišeidami iš savo namų.

Be to, mūsų internetiniai meistrai buvo sukurti taip, kad galėtų išspręsti kai kuriuos iš svarbiausių pasaulio iššūkių. Mūsų absolventai jau daro pastebimą įtaką visame pasaulyje.

Priėmimai

Akademinės kvalifikacijos

Norėdami studijuoti antrosios pakopos lygmeniu, paprastai turite turėti atitinkamo dalyko laipsnį, kurio klasifikacija yra puiki arba labai gera (atitinka pirmosios arba aukštesnės antrosios klasės pagyrimus JK).

Taip pat galime priimti lygiavertę kvalifikaciją ar darbo patirtį.

Prieš kreipdamiesi patikrinkite konkrečius savo programos reikalavimus.

Jei įstojimo sąlygose nurodytas reikalingas kreditų skaičius, tai yra JK kreditai. 20 JK kreditų prilygsta 10 Europos kreditų perkėlimo ir kaupimo sistemos (ECTS) kreditų.

Tarptautinė kvalifikacija

Jei teikiate paraišką turėdami ne JK įgytą kvalifikaciją, įstojimo reikalavimus rasite mūsų šalies puslapiuose, skirtuose tarptautiniams studentams.

Reikalavimai anglų kalba

Jūs turite įrodyti anglų kalbos kompetencijos lygį, kuris leistų jums sėkmingai mokytis, nepaisant jūsų tautybės ar gyvenamosios šalies.

Stipendijos ir finansavimas

Antrosios pakopos studijos gali būti didelis finansinis įsipareigojimas, tačiau jus gali nustebinti finansavimo šaltinių įvairovė.

Universitetas, vyriausybinės agentūros, mokslinių tyrimų tarybos, labdaros fondai ir išorės įstaigos siūlo keletą stipendijų, studentų ir paskolų, kad padėtų jums įgyvendinti savo ambicijas.

Kada prašyti

Kad galėtumėte kreiptis dėl bet kokios formos finansavimo, pirmiausia turite pateikti paraišką dėl vietos Edinburgo universitete .

Pateikę paraišką dėl priėmimo ir gavę UUN (universiteto vartotojo vardą) ir slaptažodį, galite kreiptis dėl stipendijų.

Online mokymosi stipendijos

 • Edinburgo pasaulinės internetinio mokymosi magistro stipendijos
 • Sandraugos nuotolinio mokymosi stipendijos 2023 m
 • Anne Rowling klinikos regeneracinės neurologijos stipendijos
 • „Mastercard“ fondo internetinės mokymosi stipendijos
 • Klinikinio skausmo valdymo stipendija
 • Davido ir Molly Pyott fondo stipendijos oftalmologijoje
 • Lenkijos medicinos mokyklos memorialinio fondo stipendijos
 • Edinburgo chirurgijos internetinės pasaulinės stipendijos
 • Pacientų saugos ir klinikinių žmogiškųjų faktorių stipendija
 • Edinburgo ateities instituto stipendijos
 • Glenmore antrosios pakopos stipendija
 • Magistrantūros vidaus ligų magistrantūros stipendijos

Reitingai

 • Pagal naujausią QS World University Rankings Edinburgo universitetas dabar užima 15 vietą pasaulyje .
 • Taip pat esame 8-oje vietoje pagal veterinarijos mokslą ir 22-ą vietą pagal mediciną
 • Šiuo metu esame 1 vietoje Jungtinėje Karalystėje pagal veterinarinę mediciną penktus metus iš eilės
 • 1 vieta JK medicinos srityje (The Guardian geriausių JK universitetų vadovas, 2022 m.)

Vietos

 • Edinburgh

  Old College, South Bridge, EH8 9YL, Edinburgh

Klausimai