Keystone logo
© BIMM University
The University of Law Business School Postgraduate

The University of Law Business School Postgraduate

The University of Law Business School Postgraduate

Įvadas

Apžvalga:

Teisės universitetas (ULaw) yra vienas iš ilgiausiai veikiančių JK specializuotų teisinio švietimo specialistų. Iš tikrųjų JK mokėme daugiau praktikuojančių teisininkų nei bet kuris kitas.

Turint tokius glaudžius ryšius tarp teisės ir verslo, prasminga, kad teisinio išsilavinimo specialistas turi pakankamai galimybių sukurti puikią verslo mokyklą - Teisės universiteto verslo mokyklą.

Turėdami tvirtą dėmesį praktiniam mokymuisi, mūsų verslo mokykla siekia, kad studentai būtų įsidarbinami ir pasirengę sėkmingai dirbti. Mes didžiuojamės tuo, kad sukuriame tinkamą mokymosi aplinką, kad pasiektumėte savo verslo siekius. Štai kodėl mes pritaikėme mūsų teisinių kursų metodus, siekdami sukurti patrauklią specialistų mokymosi patirtį, kuri padės jums pasiruošti karjerai verslo pasaulyje.

Lankstus tyrimas:

Suprantame, kad kiekvieno aplinkybės yra skirtingos. Štai kodėl mes siūlome platų studijų režimų spektrą (nuolatinės, neakivaizdinės, universiteto miestelyje, internetu) savo kursuose, kad suteiktume jums didžiausią pasirinkimą ir lankstumą, kurio reikia norint sėkmingai studijuoti.

Mūsų verslo mokyklos miesteliai yra Londono Bloomsbury, Birmingham ir Mančesterio bakalauro kursuose. Magistrantūros kursai dėstomi mūsų Birmingemo, Lidso, Londono Morgate ir Mančesterio miesteliuose. Kiekvienas iš jų yra klestintis komercinis centras, idealioje vietoje, kad suteiktumėte puikią prieigą prie muzikos vietų, teatrų, kino teatrų, barų ir restoranų. Mūsų magistrantūros kursai gali būti studijuojami ne visą darbo dieną arba visą darbo dieną, taip pat prieinami internetu.

Prisijungęs:

Mūsų internetinės programos padės sutaupyti laiko ir pinigų keliaujant į miestelį ir iš jo, be to, galėsite mokytis bet kur, įvairiais įrenginiais, tačiau galite būti ramūs, kad kurso kokybė nenukentės ir bus mažiau reiklūs nei mūsų universiteto miestelyje. kursai.

76783_ScreenShot2018-05-21at10.50.04PM.png

Modulio dizainas:

Tvirtai sutelkiant dėmesį į praktinį mokymąsi, mūsų verslo mokykla siekia, kad studentai galėtų įsidarbinti ir būtų pasirengę sėkmingai dirbti. Didžiuojamės galėdami sukurti tinkamą mokymosi aplinką, kad galėtumėte įgyvendinti savo verslo siekius. Mūsų požiūris į mokymą yra studentų vadovaujamas. Būsite mokomi tokio dydžio grupėse, kurios skatina palaikyti mokymosi santykius su dėstytojais, mažuose seminaruose, kurie yra būtini studentų sėkmei, ir kiekvienas studentas galės pasiekti savo asmeninį dėstytoją.
Mūsų dėstytojai yra patrauklūs akademikai, kurie derina savo aistrą verslui, turtingas pramonės žinias ir profesionalius verslo ryšius, kad būtų naudingi jūsų mokymasis tiek klasėje, tiek už jos ribų.

Karjera ir įsidarbinimas:

Galimybė įsidarbinti yra viso to, ką darome verslo mokykloje, esmė. Mūsų įsidarbinimo komanda suteiks jums asmeninių patarimų, kaip sėkmingai užmegzti verslo kontaktus su pagrindiniais JK įdarbintojais, tokiais kaip IBM, Lloyds of London ir Price Waterhouse Coopers (PwC), su kuriais susitiksite per renginius, seminarus ir apsilankymus. organizacijoms, kad galėtumėte iš pirmų lūpų pamatyti, kaip verslas veikia realiame pasaulyje. Ištisus metus rengiame renginius, įskaitant kviestinius pranešėjus, diskusijų grupės, meistriškumo kursus ir konkursus. Pagalba, kurią gausite, vadovaujama ir informuojama iš darbdavio praktikos, padidins jūsų galimybes pateikti sėkmingas darbo paraiškas, užtikrins stažuotes ir patobulins pokalbio įgūdžius.

Chartered Management Institute (CMI):

Kadangi kai kurie verslo mokyklos kursai yra akredituoti Chartered Management Institute (CMI), šių konkrečių kursų studentai gali įgyti automatinę nemokamą narystę jų kursų metu ir vienerius metus nuo jų baigimo.

Nauda apima prieigą prie „ManagementDirect“; Didžiausia JK vadybos biblioteka ir prieiga prie internetinių išteklių portalo, įskaitant elektroninius žurnalus, įmonių ir pramonės ataskaitas, taip pat daugiau kaip 300 darbuotojų, kurie naudojasi karjeros plėtros centru, patarimai.

Jūs gausite prieigą prie dabartinių darbo skelbimų naudodamiesi „JobSearch“ duomenų baze ir daugybe vaizdo įrašų, vadovėlių ir straipsnių, kurie padės tobulinti jūsų karjerą ir verslo įgūdžius. Internetinę CMI mentorystės bendruomenę sudaro daugiau nei 120 000 narių, kur jus galima apibūdinti atsižvelgiant į įgūdžius, patirtį ir dominančią industriją, taip pat sužinoti apie CMI tinklo renginius, kuriuose galite dalyvauti.

Sėkmingai baigę vieną iš mūsų CMI akredituotų kursų, be savo laipsnio taip pat gausite kvalifikaciją iš CMI.

Palaikoma aplinka:

Mes siekiame paremti daugiau studentų iš įvairių sričių nei bet kada anksčiau, kad būtų pasiektos jų karjeros ambicijos, todėl siūlome įvairias stipendijas ir stipendijas.

Visiems studentams suteikiama galimybė visapusiškai pasinaudoti mūsų paslaugomis ir paslaugomis. Invalidumo palaikymo tarnyba yra pasiryžusi valdyti visus reikalavimus, kurie gali kilti studijų metu, įskaitant laikiną pagalbą dėl sužalojimo ar ligos.

Sporto įrenginiai:

Yra daug galimybių pakilti ir įsitaisyti visuose mūsų miesteliuose, jei norite naudotis savo kūnu ir protu. Populiariausi užsiėmimai apima „Zumba“, futbolą, tinklą, regbį ir tenisą.

Klubai ir draugijos:

Su visomis bendruomenėmis, sporto komandomis ir socialiniais renginiais, kurie yra prieinami kiekviename mūsų miestelyje, jūs privalote rasti daug, kad galėtumėte užimti ir smagiai praleisti laiką tarp paskaitų. Savo kurso pradžioje galite prisijungti prie savo pasirinktos visuomenės, klubo ar renginio arba per savo studentų asociaciją sukurti savo.

Kursai:

Teisės universiteto verslo mokykla siūlo daugybę bakalauro ir magistrantūros studijų programų visoje JK ir internete.

Daugelis mūsų kursų buvo akredituoti „Chartered Management Institute“ (CMI), vienintelio Jungtinėje Karalystėje užsakomoje profesinėje įstaigoje, siūlančioje itin prestižinį „Chartered Manager“ (CMgr) statusą. Sėkmingai užbaigus vieną iš mūsų kursų, jūs taip pat gausite kvalifikaciją iš CMI be jūsų laipsnio.

Internetiniai verslo kursai:

Mes siūlome pasaulinės klasės mokymąsi magistrantūros kursuose:

 • Visų tipų mokymosi metodai: Yra jūsų stiliui tinkamas studijų metodas: elektroninės knygos, „i-Tutorials“, internetiniai seminarai, atvejų tyrimai, atminties kortelės, garso failai, judesio grafika, realaus laiko studentų pokalbių kambariai, internetiniai vertinimai ir daugiau.
 • Paskirtas mokytojo palaikymas: Jūs gausite nuolatinę paramą ir atsiliepimus apie savo darbą iš specialios programos mokytojo per visą kursą.

Priėmimo reikalavimai ir mokesčiai:

Įėjimo reikalavimai ir rinkliavos skiriasi priklausomai nuo kurso - daugiau informacijos apie stojimo reikalavimus, mokesčius, finansavimo galimybes ir stipendijas bei stipendijas rasite apsilankę Teisės universiteto tinklalapyje.

Tarptautiniai studentai:

Jūs prisijungiate prie daugiau nei 120 skirtingų tautybių studentų, kurie prisideda prie klestinčios tarptautinės bendruomenės visuose universitetuose.

Mes turime Studentų paramos tarnybų komandą, kuri teikia patarimus ir patarimus, susijusius su gerove.

Informaciją apie vizų reikalavimus galima rasti Teisės universiteto tinklalapyje.

Apgyvendinimas:

Mūsų bakalauro studentams mes organizavome apgyvendinimą su specialiais JK studentų apgyvendinimo paslaugų teikėjais, kad užtikrintumėte patogią vietą gyventi, kai studijuojate su mumis. Apgyvendinimas paprastai būna bendri butai, o kai kuriais atvejais - autonominės studijos.

Bakalauro studijoms mes garantuojame jums apgyvendinimo pasiūlymą pirmaisiais studijų metais, jei priėmėte mus kaip savo tvirtą pasirinkimą ir pateikėte prašymą apgyvendinti iki atvykimo metų kovo 30 d.* (* Taikomos sąlygos ir sąlygos, Teisės universiteto svetainė, bakalauro apgyvendinimo puslapis).

Antrosios pakopos studentams, jei pasirinksite universitetą toli nuo namų, mūsų apgyvendinimo duomenų bazė gali padėti jums rasti vietą gyventi, su galimybe rasti privačiai išsinuomotą turtą arba bendrus būstus su kitais studentais, turinčiais neribotą laiką.

76782_ScreenShot2018-05-21at10.49.54PM.png

Atviros dienos ir įvykiai:

Mūsų „Open Days“ yra puikus būdas sužinoti apie mūsų verslo kursus, susipažinti su mūsų paslaugomis ir susitikti su mūsų mokytojais ir dabartiniais studentais. Bus derybos, degustacinės sesijos ir ekskursijos, ir jūs turėsite galimybę užduoti savo klausimus. Mes padarysime jūsų dieną kaip įdomią ir interaktyvią.

Jei negalite atvykti į vieną iš mūsų miestelyje vykstančių atvirų durų dienų, karts nuo karto savo kursams siūlome ir virtualias atvirų durų dienas – taigi jūs vis tiek turite galimybę sužinoti, ką reiškia mokytis Teisės universiteto verslo mokykloje ir užduokite savo klausimus internete.

Teisės universiteto verslo mokyklos vieta:

Galimi kursai skiriasi priklausomai nuo vietos. Daugiau informacijos apie mūsų vietas rasite Teisės universiteto svetainėje, Vietų puslapyje.

Vietos

 • London

  The University of Law 14 Store Street, WC1E 7DE, London

  • Leeds

   The University of Law 15-16 Park Row, LS1 5HD, Leeds

   • Manchester

    The University of Law 2 New York Street, M1 4HJ, Manchester

    • Birmingham

     The University of Law 133 Great Hampton Street, , Birmingham

     • London

      London, Jungtinė Karalystė

      • Nottingham

       Nottingham, Jungtinė Karalystė

       Klausimai