Keystone logo
The University of Law Business School Postgraduate Įmonių finansų valdymo magistro laipsnis su profesine praktika
The University of Law Business School Postgraduate

Įmonių finansų valdymo magistro laipsnis su profesine praktika

2 Years

Anglų kalba

Dieninės

Request application deadline

Jun 2024

GBP 20 350 *

Stovykloje

* vietiniai studentai - Londone: 13 050 svarų sterlingų / už Londono ribų: 12 450 svarų sterlingų | nevietiniai studentai - Londone / už Londono ribų: 18 700 svarų sterlingų

Įvadas

Mūsų naujasis magistro laipsnis "Įmonių finansų valdymas su profesine praktika" - tai 2 metų dieninė verslo magistrantūros programa. Pirmuosius studijų metus ji dalijasi su vienerių metų magistro studijų programa "Įmonių finansų valdymas", o antrieji metai skiriami profesinei praktikai, kuri skirta studentų įsidarbinimo galimybėms skatinti.

Mūsų profesinės praktikos metai suteikia daugiau lankstumo nei tradiciniai praktikos metai ir leidžia jums patiems nuspręsti, kaip praktiškai pritaikyti savo įgūdžius. Galite rinktis akademinę disertaciją, verslo planą, verslo ar konsultacinį projektą arba mokamą praktiką pramonėje, priklausomai nuo to, kuris variantas geriausiai tinka jūsų būsimai karjerai. (Daugiau informacijos apie Profesinės praktikos metus rasite šioje svetainėje).

Įmonių finansų valdymo magistrantūros studijos skirtos tiems, kurie nori tęsti, tobulėti ar pereiti prie karjeros įmonių ar verslo finansų srityje.Mūsų verslo magistrantūros studijose daug dėmesio skiriama tam, kad ateityje galėtumėte kuo geriau įsidarbinti. Kurso modulių struktūra sudaryta atsižvelgiant į pramonės poreikius ir kartu suteikiant galimybę tobulinti profesinius įgūdžius. Jei turite matematinių žinių ir norite įgyti išsamių specializuotų žinių bei supratimą apie pagrindinius įmonių finansų valdymo aspektus, šis kursas kaip tik jums.

Reikalavimai kursui

  • Jungtinės Karalystės bakalauro diplomas 2:2 arba aukštesnis arba lygiavertė kvalifikacija
  • Tarptautiniai studentai taip pat reikalauja, kad anglų kalbos lygis atitiktų IELTS 6.5 ar aukštesnius lygius, kai kiekviename komponente yra ne mažiau kaip 5,5.

Mokesčiai

2024 m. rugsėjo mėn. – 2025 m. birželio mėn

Vietiniai studentai

  • Londonas: 13 050 svarų sterlingų
  • Už Londono ribų: 12 450 svarų sterlingų

Tarptautiniai (ne vietiniai) studentai

  • Londonas: 20 350 svarų sterlingų
  • Už Londono ribų: 18 700 svarų sterlingų

Karjeros kelias

Finansų valdymas.

Apie Mokyklą

Klausimai