Keystone logo
The University of Law Business School Postgraduate Įmonių valdymo magistro laipsnis su įmonių teise ir profesine praktika
The University of Law Business School Postgraduate

Įmonių valdymo magistro laipsnis su įmonių teise ir profesine praktika

London, Jungtinė Karalystė

2 Years

Anglų kalba

Dieninės

Request application deadline

Jun 2024

GBP 20 350 *

Stovykloje

* vietiniai studentai - Londone: 13 050 svarų sterlingų / už Londono ribų: 12 450 svarų sterlingų | nevietiniai studentai - Londone / už Londono ribų: 18 700 svarų sterlingų

Įvadas

Mūsų naujoji magistrantūros studijų programa "Įmonių valdymas su įmonių teise ir profesine praktika" yra 2 metų trukmės dieninė verslo magistrantūros programa. Pirmuosius studijų metus ji dalijasi su vienerių metų magistro studijų programa "Įmonių valdymas su įmonių teise", o antrieji metai skiriami profesinei praktikai, kuri skirta studentų įsidarbinimo galimybėms skatinti.

Mūsų profesinės praktikos metai suteikia daugiau lankstumo nei tradiciniai praktikos metai ir leidžia jums patiems nuspręsti, kaip praktiškai pritaikyti savo įgūdžius. Galite rinktis akademinę disertaciją, verslo planą, verslo ar konsultacinį projektą arba mokamą praktiką pramonėje, priklausomai nuo to, kuris variantas geriausiai tinka jūsų būsimai karjerai. (Daugiau informacijos apie Profesinės praktikos metus rasite šioje svetainėje).

Verslo magistrantūros studijų programa "Įmonių valdymas ir įmonių teisė" padės jums pakilti į aukštesnį karjeros lygį. Organizacijos vis dažniau atsako už savo verslo sprendimus, vis daugiau dėmesio skiriama etiškam elgesiui ir įmonių socialinei atsakomybei (ĮSA).

Šio kurso metu tobulinsite profesinius įgūdžius ir nagrinėsite svarbiausias įmonių valdymo ir bendrovių teisės sąvokas, daugiausia dėmesio skirdami verslo etikai ir etinėms bei teisinėms dilemoms, susijusioms su verslo sprendimų priėmimu.

Reikalavimai kursui

  • Jungtinės Karalystės bakalauro diplomas 2:2 arba aukštesnis arba lygiavertė kvalifikacija
  • Tarptautiniai studentai taip pat reikalauja, kad anglų kalbos lygis atitiktų IELTS 6.5 ar aukštesnius lygius, kai kiekviename komponente yra ne mažiau kaip 5,5.

Mokesčiai

2024 m. rugsėjo mėn. – 2025 m. birželio mėn

Vietiniai studentai

  • Londonas: 13 050 svarų sterlingų
  • Už Londono ribų: 12 450 svarų sterlingų

Tarptautiniai (ne vietiniai) studentai

  • Londonas: 20 350 svarų sterlingų
  • Už Londono ribų: 18 700 svarų sterlingų

Karjeros kelias

Verslo valdymo teisė.

Apie Mokyklą

Klausimai