Keystone logo
The University of Law Business School Postgraduate Kibernetinio saugumo valdymo magistro laipsnis su profesine praktika
The University of Law Business School Postgraduate

Kibernetinio saugumo valdymo magistro laipsnis su profesine praktika

2 Years

Anglų kalba

Dieninės

Request application deadline

Jun 2024

GBP 20 350 *

Stovykloje

* vietiniai studentai - Londone: 13 050 svarų sterlingų / už Londono ribų: 12 450 svarų sterlingų | nevietiniai studentai - Londone / už Londono ribų: 18 700 svarų sterlingų

Įvadas

Mūsų naujasis magistro laipsnis "Kibernetinio saugumo valdymas su profesine praktika" - tai 2 metų dieninė verslo magistrantūros programa. Pirmuosius studijų metus ji dalijasi su vienerių metų Kibernetinio saugumo vadybos magistrantūros studijų programa, o antraisiais studijų metais vyksta profesinė praktika, skirta studentų įsidarbinimo galimybėms skatinti.

Mūsų profesinės praktikos metai suteikia daugiau lankstumo nei tradiciniai praktikos metai ir leidžia jums patiems nuspręsti, kaip praktiškai pritaikyti savo įgūdžius. Galite rinktis akademinę disertaciją, verslo planą, verslo ar konsultacinį projektą arba mokamą praktiką pramonėje, priklausomai nuo to, kuris variantas geriausiai tinka jūsų būsimai karjerai. (Daugiau informacijos apie Profesinės praktikos metus rasite šioje svetainėje).

Kibernetinio saugumo antrosios pakopos studijų programa skirta suteikti verslo specialistams išsamų supratimą apie pagrindinius kibernetinio saugumo aspektus dabartinėje sparčiai besikeičiančioje technologinėje aplinkoje. Visų pirma ši programa suteiks įgūdžių ir supratimo, reikalingų karjerai kibernetinio saugumo duomenų valdymo srityje arba bet kokiose vadovaujančiose pareigose, kuriose svarbus vaidmuo tenka rizikos vertinimui ir duomenų analizei. Baigę šį kursą, turėsite žinių ir įgūdžių, kurie leis jums pakilti į aukštesnį lygį ir maksimaliai padidinti būsimą uždarbį.

Šį kursą yra akreditavęs The Chartered Management Institute, todėl sėkmingai baigę kursą galėsite teikti paraišką dėl CMI 7 lygio strateginio valdymo ir lyderystės diplomo bei diplomo gavimo.

Reikalavimai kursui

  • Jungtinės Karalystės bakalauro diplomas 2:2 arba aukštesnis arba lygiavertė kvalifikacija
  • Tarptautiniai studentai taip pat reikalauja, kad anglų kalbos lygis atitiktų IELTS 6.5 ar aukštesnius lygius, kai kiekviename komponente yra ne mažiau kaip 5,5.

Mokesčiai

2024 m. rugsėjo mėn. – 2025 m. birželio mėn

Vietiniai studentai

  • Londonas: 13 050 svarų sterlingų
  • Už Londono ribų: 12 450 svarų sterlingų

Tarptautiniai (ne vietiniai) studentai

  • Londonas: 20 350 svarų sterlingų
  • Už Londono ribų: 18 700 svarų sterlingų

Karjeros kelias

Kibernetinis saugumas.

Apie Mokyklą

Klausimai