Keystone logo
The University of Law Business School Postgraduate Magistro laipsnis "Lyderystė ir žmogiškųjų išteklių valdymas su profesine praktika
The University of Law Business School Postgraduate

Magistro laipsnis "Lyderystė ir žmogiškųjų išteklių valdymas su profesine praktika

2 Years

Anglų kalba

Dieninės

Request application deadline

Jun 2024

GBP 20 350 *

Stovykloje

* vietiniai studentai - Londone: 13 050 svarų sterlingų / už Londono ribų: 12 450 svarų sterlingų | nevietiniai studentai - Londone / už Londono ribų: 18 700 svarų sterlingų

Įvadas

Mūsų naujoji magistrantūros studijų programa "Lyderystė ir žmogiškųjų išteklių valdymas su profesine praktika" yra 2 metų dieninė verslo magistrantūros programa. Pirmuosius studijų metus ji dalijasi su vienerių metų magistrantūros studijų programa "Lyderystė ir žmogiškųjų išteklių vadyba", o antraisiais studijų metais įgyjama profesinės praktikos programa, skirta studentų įsidarbinimo galimybėms skatinti.

Mūsų profesinės praktikos metai suteikia daugiau lankstumo nei tradiciniai praktikos metai ir leidžia jums patiems nuspręsti, kaip praktiškai pritaikyti savo įgūdžius. Galite rinktis akademinę disertaciją, verslo planą, verslo ar konsultacinį projektą arba mokamą praktiką pramonėje, priklausomai nuo to, kuris variantas geriausiai tinka jūsų būsimai karjerai. (Daugiau informacijos apie Profesinės praktikos metus rasite šioje svetainėje).

CIPD akredituota lyderystės ir žmogiškųjų išteklių vadybos magistrantūros programa skirta pasirengti arba siekti karjeros vadybos ar su verslu susijusio žmogiškųjų išteklių valdymo srityje. Mūsų praktiškai orientuoti moduliai suteiks jums gilių žinių žmogiškųjų išteklių valdymo srityje, kartu didelį dėmesį skiriant jūsų įsidarbinimo galimybėms ir užtikrinant, kad išsiugdysite pagrindinius perkeliamuosius įgūdžius, kurių pageidauja daugelis darbdavių.

Ši programa parengta atsižvelgiant į pramonės plėtros poreikius ir yra akredituota The Chartered Institute of Personnel and Development (CIPD) ir The Chartered Management Institute (CMI). Tai reiškia, kad baigę studijas galėsite kreiptis dėl CIPD sertifikato ir CMI 7 lygio strateginio valdymo ir lyderystės diplomo.

Reikalavimai kursui

  • Jungtinės Karalystės bakalauro diplomas 2:2 arba aukštesnis arba lygiavertė kvalifikacija
  • Tarptautiniai studentai taip pat reikalauja, kad anglų kalbos lygis atitiktų IELTS 6.5 ar aukštesnius lygius, kai kiekviename komponente yra ne mažiau kaip 5,5.

Mokesčiai

2024 m. rugsėjo mėn. – 2025 m. birželio mėn

Vietiniai studentai

  • Londonas: 13 050 svarų sterlingų
  • Už Londono ribų: 12 450 svarų sterlingų

Tarptautiniai (ne vietiniai) studentai

  • Londonas: 20 350 svarų sterlingų
  • Už Londono ribų: 18 700 svarų sterlingų

Karjeros kelias

Verslo vadyba ir vadovavimas.

Apie Mokyklą

Klausimai