Keystone logo
The University of Law Business School Postgraduate Magistro laipsnis Strateginis verslo valdymas su profesine praktika
The University of Law Business School Postgraduate

Magistro laipsnis Strateginis verslo valdymas su profesine praktika

2 Years

Anglų kalba

Dieninės

Request application deadline

Jun 2024

GBP 20 350 *

Stovykloje

* vietiniai studentai - Londone: 13 050 svarų sterlingų / už Londono ribų: 12 450 svarų sterlingų | nevietiniai studentai - Londone / už Londono ribų: 18 700 svarų sterlingų

Įvadas

Mūsų naujoji magistrantūros studijų programa "Strateginis verslo valdymas su profesine praktika" yra 2 metų dieninė verslo magistrantūros programa. Pirmuosius studijų metus ji dalijasi su vienerių metų trukmės magistrantūros studijų programa "Strateginis verslo valdymas", o antrieji metai skiriami profesinei praktikai, kuri skirta įsidarbinimo galimybėms didinti.

Mūsų profesinės praktikos metai suteikia daugiau lankstumo nei tradiciniai praktikos metai ir leidžia jums patiems nuspręsti, kaip praktiškai pritaikyti savo įgūdžius. Galite rinktis akademinę disertaciją, verslo planą, verslo ar konsultacinį projektą arba mokamą praktiką pramonėje, priklausomai nuo to, kuris variantas geriausiai tinka jūsų būsimai karjerai. (Daugiau informacijos apie Profesinės praktikos metus rasite šioje svetainėje).

Akredituotos verslo strateginio verslo valdymo magistrantūros studijos, kuriose daug dėmesio skiriama jūsų būsimoms galimybėms įsidarbinti, suteiks jums platų supratimą apie veiklą ir apie tai, kaip kiekviena verslo sritis veikia ir įtakoja kitą sritį. Įgysite išsamių žinių ir supratimą apie pagrindinius strateginio verslo ir valdymo aspektus pasauliniame kontekste. Nesvarbu, ar esate vadovas, konsultantas, analitikas, ar verslininkas, baigsite studijas pasiruošę pradėti arba paspartinti savo karjerą ir pakilti į kitą lygį.

Studentai įgis puikius pagrindus, susijusius su pagrindiniais verslo ir valdymo aspektais, su kuriais šiandien susiduria įmonės. Įvairius modulius apimantis kursas parengtas atsižvelgiant į sėkmingų verslo profesionalų indėlį ir užtikrins geriausią pagrindą jūsų profesinei karjerai.

Ši programa yra akredituota pagal profesiniu požiūriu pripažįstamą Chartered Management Institute kvalifikaciją, todėl sėkmingai ją baigę galėsite gauti CMI 7 lygio strateginio valdymo ir lyderystės diplomą bei diplomą. Šis kursas taip pat siūlomas kaip "Chartered Institute of Marketing" (CiM) "akredituotas laipsnis", o tai reiškia, kad studentai gali pagreitintai įgyti pramonėje pripažįstamą kvalifikaciją.

Reikalavimai kursui

  • Jungtinės Karalystės bakalauro diplomas 2:2 arba aukštesnis arba lygiavertė kvalifikacija
  • Tarptautiniai studentai taip pat reikalauja, kad anglų kalbos lygis atitiktų IELTS 6.5 ar aukštesnius lygius, kai kiekviename komponente yra ne mažiau kaip 5,5.

Mokesčiai

2024 m. rugsėjo mėn. – 2025 m. birželio mėn

Vietiniai studentai

  • Londonas: 13 050 svarų sterlingų
  • Už Londono ribų: 12 450 svarų sterlingų

Tarptautiniai (ne vietiniai) studentai

  • Londonas: 20 350 svarų sterlingų
  • Už Londono ribų: 18 700 svarų sterlingų

Karjeros kelias

Verslo valdymas.

Apie Mokyklą

Klausimai