Keystone logo
The University of Law Business School Postgraduate Projektų valdymo magistro laipsnis su profesine praktika
The University of Law Business School Postgraduate

Projektų valdymo magistro laipsnis su profesine praktika

2 Years

Anglų kalba

Dieninės

Request application deadline

Jun 2024

GBP 20 350 *

Stovykloje

* vietiniai studentai - Londone: 13 050 svarų sterlingų / už Londono ribų: 12 450 svarų sterlingų | nevietiniai studentai - Londone / už Londono ribų: 18 700 svarų sterlingų

Įvadas

Mūsų naujasis magistro laipsnis "Projektų valdymas su profesine praktika" yra 2 metų dieninė verslo magistro programa. Pirmuosius studijų metus ji dalijasi su vienerių metų magistro studijų programa "Projektų valdymas", o antrieji metai skiriami profesinei praktikai, kuri skirta studentų įsidarbinimo galimybėms skatinti.

Mūsų profesinės praktikos metai suteikia daugiau lankstumo nei tradiciniai praktikos metai ir leidžia jums patiems nuspręsti, kaip praktiškai pritaikyti savo įgūdžius. Galite rinktis akademinę disertaciją, verslo planą, verslo ar konsultacinį projektą arba mokamą praktiką pramonėje, priklausomai nuo to, kuris variantas geriausiai tinka jūsų būsimai karjerai. (Daugiau informacijos apie Profesinės praktikos metus rasite šioje svetainėje).

Projektų valdymo magistrantūros studijose daug dėmesio skiriama įsidarbinimo galimybėms ir studentams suteikiama žinių ir supratimo apie pagrindinius projektų valdymo aspektus. Taikydami moderniausias sistemas, priemones ir metodus, mes naudojame realaus pasaulio pavyzdžius ir į praktiką orientuotą mokymosi metodą, kad studentai įgytų profesinių įgūdžių, reikalingų tobulėti. Nesvarbu, ar norėtų užimti pareigas organizacijoje, ar pradėti savo verslą kaip laisvai samdomas projektų vadovas.

Šį kursą yra akreditavęs The Chartered Management Institute, todėl sėkmingai baigę kursą galėsite teikti paraišką dėl CMI 7 lygio strateginio valdymo ir lyderystės diplomo bei diplomo gavimo.

Reikalavimai kursui

  • Jungtinės Karalystės bakalauro diplomas 2:2 arba aukštesnis arba lygiavertė kvalifikacija
  • Tarptautiniai studentai taip pat reikalauja, kad anglų kalbos lygis atitiktų IELTS 6.5 ar aukštesnius lygius, kai kiekviename komponente yra ne mažiau kaip 5,5.

Mokesčiai

2024 m. rugsėjo mėn. – 2025 m. birželio mėn

Vietiniai studentai

  • Londonas: 13 050 svarų sterlingų
  • Už Londono ribų: 12 450 svarų sterlingų

Tarptautiniai (ne vietiniai) studentai

  • Londonas: 20 350 svarų sterlingų
  • Už Londono ribų: 18 700 svarų sterlingų

Karjeros kelias

Projektų valdymas.

Apie Mokyklą

Klausimai