Keystone logo
The University of Law Business School Postgraduate Rinkodaros magistro laipsnis su profesine praktika
The University of Law Business School Postgraduate

Rinkodaros magistro laipsnis su profesine praktika

2 Years

Anglų kalba

Dieninės

Request application deadline

Jun 2024

GBP 20 350 *

Stovykloje

* vietiniai studentai - Londone: 13 050 svarų sterlingų / už Londono ribų: 12 450 svarų sterlingų | nevietiniai studentai - Londone / už Londono ribų: 18 700 svarų sterlingų

Įvadas

Mūsų naujasis magistro rinkodaros su profesine praktika kursas yra 2 metų dieninė verslo magistro programa. Pirmuosius studijų metus ji studijuoja kartu su vienerių metų rinkodaros magistrantūros studijų programa, o antraisiais studijų metais ji apima profesinės praktikos programą, skirtą studentų įsidarbinimo galimybėms skatinti.

Mūsų profesinės praktikos metai suteikia daugiau lankstumo nei tradiciniai praktikos metai ir leidžia jums patiems nuspręsti, kaip praktiškai pritaikyti savo įgūdžius. Galite rinktis akademinę disertaciją, verslo planą, verslo ar konsultacinį projektą arba mokamą praktiką pramonėje, priklausomai nuo to, kuris variantas geriausiai tinka jūsų būsimai karjerai. (Daugiau informacijos apie Profesinės praktikos metus rasite šioje svetainėje).

Mūsų CIM (Chartered Institute of Marketing) akredituotas rinkodaros magistro diplomas yra skirtas pažangiausiems rinkodaros kanalams, koncepcijoms ir pokyčiams šiuolaikiniame sparčiai besivystančiame ir nuolat besikeičiančiame rinkodaros pasaulyje. Baigę studijas galėsite mokytis socialinės žiniasklaidos, duomenų analizės ir skaitmeninių technologijų, todėl turėsite puikias galimybes pereiti į aukštesnes rinkodaros pareigas.

Šį kursą taip pat yra akreditavęs The Chartered Management Institute, todėl sėkmingai baigę kursą galėsite kreiptis dėl CMI 7 lygio strateginio valdymo ir lyderystės diplomo bei laipsnio. Šį kursą taip pat siūlo "Chartered Institute of Marketing" (CiM) kaip "akredituotą laipsnį", o tai reiškia, kad studentai gali pagreitintu tempu įgyti pramonėje pripažintų tautų.

Reikalavimai kursui

  • Jungtinės Karalystės bakalauro diplomas 2:2 arba aukštesnis arba lygiavertė kvalifikacija
  • Tarptautiniai studentai taip pat reikalauja, kad anglų kalbos lygis atitiktų IELTS 6.5 ar aukštesnius lygius, kai kiekviename komponente yra ne mažiau kaip 5,5.

Mokesčiai

2024 m. rugsėjo mėn. – 2025 m. birželio mėn

Vietiniai studentai

  • Londonas: 13 050 svarų sterlingų
  • Už Londono ribų: 12 450 svarų sterlingų

Tarptautiniai (ne vietiniai) studentai

  • Londonas: 20 350 svarų sterlingų
  • Už Londono ribų: 18 700 svarų sterlingų

Karjeros kelias

Rinkodara.

Apie Mokyklą

Klausimai