Keystone logo
The University of Law Business School Postgraduate Verslo analitikos magistro laipsnis su profesine praktika
The University of Law Business School Postgraduate

Verslo analitikos magistro laipsnis su profesine praktika

2 Years

Anglų kalba

Dieninės

Request application deadline

Jun 2024

GBP 20 350 *

Stovykloje

* vietiniai studentai - Londone: 13 050 svarų sterlingų / už Londono ribų: 12 450 svarų sterlingų | nevietiniai studentai - Londone / už Londono ribų: 18 700 svarų sterlingų

Įvadas

Mūsų naujoji magistrantūros studijų programa "Verslo analitika su profesine praktika" yra 2 metų dieninė verslo magistrantūros programa. Pirmuosius studijų metus ji dalijasi su vienerių metų verslo analitikos magistrantūros studijų programa, o antraisiais studijų metais įgyjama profesinės praktikos programa, skirta studentų įsidarbinimo galimybėms skatinti.

Mūsų profesinės praktikos metai suteikia daugiau lankstumo nei tradiciniai praktikos metai ir leidžia jums patiems nuspręsti, kaip praktiškai pritaikyti savo įgūdžius. Galite rinktis akademinę disertaciją, verslo planą, verslo ar konsultacinį projektą arba mokamą praktiką pramonėje, priklausomai nuo to, kuris variantas geriausiai tinka jūsų būsimai karjerai. (Daugiau informacijos apie Profesinės praktikos metus rasite šioje svetainėje).

Labai praktiškas akredituotas verslo analitikos magistrantūros studijų kursas buvo sukurtas daug dėmesio skiriant jūsų būsimoms galimybėms įsidarbinti ir idealiai tinka tiems, kurie turi skaitmeninį išsilavinimą ir nori patobulinti savo įgūdžius pagrindiniais duomenų valdymo, verslo žvalgybos ir duomenų analitikos aspektais ir technologijomis. Šiame kurse įgysite supratimo ir įgūdžių, kurie padės spręsti problemas technologiškai turtingoje aplinkoje ir priimti duomenimis pagrįstus verslo sprendimus.

Šį kursą yra akreditavęs The Chartered Management Institute, todėl sėkmingai baigę kursą galėsite teikti paraišką dėl CMI 7 lygio strateginio valdymo ir lyderystės diplomo bei diplomo gavimo. Šis kursas taip pat siūlomas kaip "Chartered Institute of Marketing" (CiM) "akredituotas laipsnis", o tai reiškia, kad studentai gali pagreitintu tempu įgyti pramonėje pripažįstamą kvalifikaciją.

Reikalavimai kursui

  • Jungtinės Karalystės bakalauro diplomas 2:2 arba aukštesnis arba lygiavertė kvalifikacija
  • Tarptautiniai studentai taip pat reikalauja, kad anglų kalbos lygis atitiktų IELTS 6.5 ar aukštesnius lygius, kai kiekviename komponente yra ne mažiau kaip 5,5.

Mokesčiai

2024 m. rugsėjo mėn. – 2025 m. birželio mėn

Vietiniai studentai

  • Londonas: 13 050 svarų sterlingų
  • Už Londono ribų: 12 450 svarų sterlingų

Tarptautiniai (ne vietiniai) studentai

  • Londonas: 20 350 svarų sterlingų
  • Už Londono ribų: 18 700 svarų sterlingų

Karjeros kelias

Verslo analitika.

Apie Mokyklą

Klausimai