Keystone logo
The University of Law Business School Postgraduate Žmogiškųjų išteklių magistro laipsnis su darbo teise ir profesine praktika
The University of Law Business School Postgraduate

Žmogiškųjų išteklių magistro laipsnis su darbo teise ir profesine praktika

London, Jungtinė Karalystė

2 Years

Anglų kalba

Dieninės

Request application deadline

Jun 2024

GBP 20 350 *

Stovykloje

* vietiniai studentai - Londone: 13 050 svarų sterlingų / už Londono ribų: 12 450 svarų sterlingų | nevietiniai studentai - Londone / už Londono ribų: 18 700 svarų sterlingų

Įvadas

Mūsų naujoji magistrantūros studijų programa "Žmogiškieji ištekliai su darbo teise ir profesine praktika" - tai 2 metų dieninė verslo magistrantūros programa. Pirmuosius studijų metus ji dalijasi su vienerių metų magistrantūros studijų programa "Žmogiškieji ištekliai su darbo teise", o antrieji metai skiriami profesinei praktikai, kuri skirta studentų įsidarbinimo galimybėms skatinti.

Mūsų profesinės praktikos metai suteikia daugiau lankstumo nei tradiciniai praktikos metai ir leidžia jums patiems nuspręsti, kaip praktiškai pritaikyti savo įgūdžius. Galite rinktis akademinę disertaciją, verslo planą, verslo ar konsultacinį projektą arba mokamą praktiką pramonėje, priklausomai nuo to, kuris variantas geriausiai tinka jūsų būsimai karjerai. (Daugiau informacijos apie Profesinės praktikos metus rasite šioje svetainėje).

CIPD akredituotos verslo magistrantūros studijos "Žmogiškieji ištekliai ir darbo teisė" suteiks jums platų svarbiausių žmogiškųjų išteklių valdymo sąvokų supratimą ir kartu leis specializuotis teisiniuose žmogiškųjų išteklių valdymo ir įdarbinimo aspektuose, o tai suteiks jums konkurencinį pranašumą darbo rinkoje. Baigę šį kursą, kurio struktūroje daugiausia dėmesio skiriama pramonės sektoriaus plėtros poreikiams tenkinti, ir didelį dėmesį skiriant jūsų būsimoms įsidarbinimo galimybėms, turėsite geras galimybes siekti karjeros aukštesnio lygio.

Šį kursą yra akreditavę tiek The Chartered Institute of Personnel and Development (CIPD), tiek The Chartered Management Institute (CMI). Tai reiškia, kad baigę studijas galėsite kreiptis dėl CIPD sertifikato ir CMI 7 lygio strateginio valdymo ir lyderystės diplomo.

Reikalavimai kursui

  • Jungtinės Karalystės bakalauro diplomas 2:2 arba aukštesnis arba lygiavertė kvalifikacija
  • Tarptautiniai studentai taip pat reikalauja, kad anglų kalbos lygis atitiktų IELTS 6.5 ar aukštesnius lygius, kai kiekviename komponente yra ne mažiau kaip 5,5.

Mokesčiai

2024 m. rugsėjo mėn. – 2025 m. birželio mėn

Vietiniai studentai

  • Londonas: 13 050 svarų sterlingų
  • Už Londono ribų: 12 450 svarų sterlingų

Tarptautiniai (ne vietiniai) studentai

  • Londonas: 20 350 svarų sterlingų
  • Už Londono ribų: 18 700 svarų sterlingų

Karjeros kelias

Verslo išteklių teisė.

Apie Mokyklą

Klausimai