Keystone logo
The University of Manchester East Asia Centre

The University of Manchester East Asia Centre

The University of Manchester East Asia Centre

Įvadas

Mančesterio universitetas buvo įvertintas 27 -uoju geriausiu pasaulio universitetu (trečius metus iš eilės), 8 -u geriausiu Europoje ir 6 -u geriausiu JK pagal 2021 m. QS pasaulio universitetų reitingą. Remiantis 2020 m. Pasaulio universitetų akademiniu reitingu, užėmėme 5 vietą Jungtinėje Karalystėje ir 36 vietą pasaulyje pagal akademinį prestižą ir novatorišką mokslinių tyrimų kompetenciją, įkvepiančią verslo lyderius. 2018 metų „Reuters“ inovatyviausių universitetų šimtuke mes buvome atitinkamai 3 ir 10 geriausių Jungtinėje Karalystėje ir Europoje. Remiantis „The Graduate Market“ 2021 m., Trejus metus iš eilės 100 geriausių JK darbdavių buvo paskelbtas labiausiai nukreiptu universitetu Mančesterio universitetas.

Per daugelį metų Mančesterio universitetas išaugino 25 Nobelio premijos laureatus. 2010 m. Du mokslininkai, atradę grafeną, buvo apdovanoti Nobelio fizikos premija. Mūsų neprilygstamas pėdsakas apima Mančesterį, Honkongą, Dubajų, Singapūrą, Šanchajų ir San Paolą Brazilijoje. Šie fiziniai centrai padeda mokiniams mokytis, derinant akis į akį ir internetinę veiklą. Jie padeda nuolat plėtoti mūsų pasaulinį beveik 500 000 absolventų tinklą 190 šalių.

Mančesterio universiteto „Alliance Manchester Business School“ (AMBS), įkurta 1965 m., Yra viena iš pirmaujančių verslo mokyklų pasaulyje. AMBS taip pat įtraukta į 1% geriausių verslo mokyklų pasaulyje, kurios yra trigubai akredituotos iš AACSB International, AMBA ir EQUIS, o „Financial Times“ mūsų MBA reitingą užėmė 4 vietą Jungtinėje Karalystėje, 10 vietą Europoje ir 30 vietą pasaulyje 2021 m. „Bloomberg“ reitinge taip pat buvo 7-oji geriausia verslo mokykla Jungtinėje Karalystėje ir 18-oji Europoje.

Ypač daug dėmesio skirdamas Azijai, Mančesterio universitetas 1992 m. Honkonge atidarė savo pirmąjį tarptautinį centrą ir siūlo aukščiausios klasės vadybos išsilavinimą pasaulio vadovams Rytų Azijoje, įskaitant Honkongą, Japoniją, Pietų Korėją, Taivaną, Pietų Kiniją ir Makao beveik 30 metų.

Priėmimo į programą reikalavimai

Parodykite savo įsipareigojimą ir pasirengimą sėkmingai mokytis verslo mokykloje laikydami GMAT egzaminą – plačiausiai naudojamą stojamąjį egzaminą, kuris įvertina jūsų kritinio mąstymo ir samprotavimo įgūdžius.

Atsisiųskite GMAT mini viktoriną ir sužinokite apie klausimus, kuriuos rasite egzamine.

Vietos

 • Causeway Bay

  33/F Lee Garden One, 33 Hysan Avenue,, , Causeway Bay

 • Seoul

  Seoul, Pietų Korėja

  • Taipei

   Taipei, Taivanas

   • Tokyo

    Tokyo, Japonija

    Klausimai