Keystone logo
Trent University Magistrantūra "Big Data Analytics": taikomoji modeliavimas ir kiekybiniai metodai
Trent University

Magistrantūra "Big Data Analytics": taikomoji modeliavimas ir kiekybiniai metodai

Peterborough, Kanada

16 Months

Anglų kalba

Dieninės

Request application deadline

Sep 2024

CAD 21 077 / per year *

Stovykloje

* Bendras vidutinis mokymasis už akademinius metus yra 9,626 - 9,980 (vidaus) ir 20,166 (tarptautiniai) mokymai

Stipendijos

Ištirkite stipendijų galimybes, kurios padės finansuoti savo studijas

Įvadas

Apžvalga

Gilintis į sparčiai augančią duomenų mokslo sritį.

Trentas yra vienas pirmųjų Kanados universitetų, dirbančių siekiant užpildyti trūkstamą duomenų specialistų profesinį išsilavinimą. Jums bus unikaliai parengti įrankiai ir būdai, kurių reikia dirbti ir analizuoti šiandienos vis sudėtingesnes duomenų rinkinius visose mokslo srityse, taip pat verslo pasaulyje. Ši profesinė programa gali būti baigta per 16 mėnesių ir pabrėžiami praktiniai vizualizavimo, duomenų gavybos, debesų metodų ir paralelinių programavimo įgūdžių įgūdžiai. Pasiruoškite karjerą, įskaitant duomenų vyriausiasis pareigūnas, duomenų mokslininkas, duomenų sprendimų architektas, verslo vadybininkas ir verslo analitikas.

Programa

Yra trys pagrindiniai programos tikslai:

 • Pagrindinių ir bendrų analitinių modeliavimo metodų, reikalingų moksliniams tyrimams daugybėje kiekybinių sričių, mokymas.
 • Kryžminis derinimas, kuris atsiranda dėl dalijimosi idėjomis su kitų sričių mokslo darbuotojais ir komunikacijos įgūdžių, reikalingų šiam tikslui, plėtrai.
 • Pakankamas studento mokymas jo pasirinktoje disciplinoje, įskaitant kursinius darbus ir tyrimo darbus, kad būtų galima pereiti į discipliną Ph.D. programa kitoje institucijoje.

Dėl baigiamojo darbo pagrindu studentai dalyvauja tiek disertacijos tyrimuose, tiek kursinių darbų tema "namų" disciplinoje ir tarpdisciplininiame tyrime. Jie vykdo kursinius darbus kiekybinio modeliavimo pagrinduose ir metoduose bei dalyvauja tarpdalykiniame seminare. Šiame seminare studentas diskutuoja auditorijai suprantamu būdu, modeliuojama sistema, sukurtas modelis ir modelio įteisinimo priemonė; čia daugiausia dėmesio skiriama paties modeliavimo procesui, o ne rezultatų tinkamumui tyrimo disciplinai. Per šį seminarą studentai tobulina įgūdžius, reikalingus bendrauti su mokslo darbuotojais už savo disciplinos ribų, ir plėtoti savo ir kitų dalykų, kurių negalima gauti iš vienos disciplinos konteksto, perspektyvą.

Patirtis

Tarpdalykiniai ribos, kai tyrinėjate ir taikote modeliavimo metodus savo tyrimams

Baigiamasis darbas: uždirbkite magistro arba magistro laipsnį. modeliavimo ir metodų taikymo teorijoje gamtos mokslų ar socialinių mokslų srityje. Tarpdisciplininis bendradarbiavimas yra šios programos pagrindas, nes studentai, turintys išsilavinimą ekonomikos ir informatikos srityse, kartu su matematikos ir psichologijos bei kitų sričių studentais. Kai baigsite kursinius darbus ir atliksite savo mokslinius tyrimus, jūs dalijasi idėjomis su klasės draugais iš įvairių sričių. Įstrigę šioje daugialypėje aplinkoje, sukursite naujas perspektyvas, kurios padės jums ateityje.

 • Bendradarbiaujame individualizuotuose, tarpdisciplininiuose moksliniuose tyrimuose su fakulteto nariais iš įvairių disciplinų.
 • Pasirinkite iš biologijos, verslo administravimo, chemijos, informatikos, ekonomikos, geografijos, humanitarinių mokslų, matematikos, filosofijos, fizikos
 • Sukurkite tvirtą modeliavimo įgūdžių pagrindą, kuris leis jums pereiti į Ph.D. programa jūsų disciplinoje.

Du pasirinkimo būdai:

 • "Big Data Analytics"
 • Finansinė analizė

Apie Mokyklą

Klausimai

Panašūs kursai

 • FinTech ir verslo analitikos magistras
  • Barcelona, Ispanija
 • Statistikos, ekonomikos ir verslo magistras: verslo analizė
  • Bologna, Italija
 • Duomenų mokslo magistras
  • Potsdam, Vokietija
  • Dubai, Jungtiniai Arabų Emyratai