Keystone logo
Trier University of Applied Sciences

Trier University of Applied Sciences

Trier University of Applied Sciences

Įvadas

Aukšta mokymo kokybė yra lemiamas Trier University of Applied Sciences profilio elementas. Šiuolaikiniais studijų ir mokymo metodais siekiama užtikrinti aukštą absolventų išsilavinimo lygį. Mokymo kokybė yra nuolat tikrinama, gerinama ir toliau tobulinama kokybės užtikrinimo priemonėmis pagal mūsų kokybės vadybos sistemą. Trier University of Applied Sciences kurdamas mokymo metodus remiasi naujovėmis ir orientacija į praktiką. Be to, studentų socialines kompetencijas skatina projektiniai ir komandiniai studijų metodai. Trier University of Applied Sciences moksliniai tyrimai ir plėtra siekia į praktiką ir rinką orientuotų rezultatų bei sprendžia aktualias verslo ir visuomenės problemas.

Taikomieji tyrimai

Trier University of Applied Sciences yra įsipareigojęs atlikti didelio našumo ir į taikymą orientuotus tyrimus. Dėl savo novatoriškos jėgos jam pavyko pasiekti ir įtvirtinti savo, kaip taikomųjų mokslų universiteto, turinčio didžiausią trečiųjų šalių finansavimo sumą Reino krašte-Pfalco valstijoje, pozicijas.

Taip ji ypač išsiskiria trimis į ateitį orientuotomis tyrimų sritimis:

 1. „Taikomasis medžiagų srauto valdymas“
 2. „Pažangios technologijos darniam vystymuisi“ ir
 3. „Gyvybės mokslai: medicinos ir farmacijos technologijos bei biotechnologijos“

Tarpdisciplininės komandos kuria į ateitį orientuotus socialinių iššūkių, kuriuos sukelia globalizacija, gyvenimo ir darbo skaitmenizacija, klimato kaita, su tuo susijusius tvarios energijos gamybos ir išteklių valdymo poreikius, sprendimus, taip pat senėjančios visuomenės keliamus iššūkius. sveiko ir saugaus gyvenimo poreikis. Ypatinga reikšmė suteikiama tvarumo ir naujovių deriniui, kurie yra šio vystymosi požiūrio pagrindas.

Regioninės šaknys ir tarptautiniai tinklai

Trier University of Applied Sciences universitetas save laiko universitetu, turinčiu tarptautinę orientaciją ir regionines šaknis. Skatiname bendradarbiavimą visais lygiais su pramonės, politikos, kultūros ir visuomenės partneriais ir užtikriname kvalifikuotų darbuotojų poreikį regione.

Bendradarbiavimo sutartys su daugeliu universitetų visame pasaulyje, tarptautinės studijų programos ir aktyvūs studentų bei dėstytojų mainai suteikia Trier University of Applied Sciences išskirtinį tarptautinį profilį. Ateityje norime toliau plėtoti šią tarptautinę studijų, mokymo ir tyrimų kultūrą bei intensyvinti internacionalizaciją.

Studentų atsiliepimai

Universiteto ypatybės

Trys miesteliai. Vienas universitetas. Išskirtinai įvairi.

Su maždaug 7 600 studentų Trier University of Applied Sciences yra antras pagal dydį taikomųjų mokslų universitetas Reino krašte-Pfalco žemėje. Mūsų studijoms būdingas didelis dėmesys taikymui ir praktikai, novatoriški mokymo metodai ir stiprus mokymo ir tyrimų derinys.

Trijuose miesteliuose siūlome 80 laipsnių programas ekonomikos, teisės, aplinkosaugos studijų , mechanikos inžinerijos, elektros inžinerijos, civilinės inžinerijos, statybos ir tiekimo inžinerijos, maisto technologijų, kompiuterių mokslo, žaidimų, terapijos mokslų, architektūros ir dizaino srityse, taip pristatydama įvairiapusę, unikalią regione edukacinę programą.

©Trier University of Applied Sciences

Pagrindinis Schneidershof miestelis, Tryras
Įsikūręs Tryre, seniausiame Vokietijos mieste, mūsų pagrindinis miestelis sujungia tradicinius fakultetus su moderniais studijų kursais. Šiame miestelyje, kurį sudaro Kompiuterių mokslų, Architektūros, Verslo ir Inžinerijos bei technologijų katedros, galima įgyti daugybę įvairių bakalauro ir magistro laipsnių.

©Trier University of Applied Sciences

Aplinkosaugos miestelis Birkenfeldas, Birkenfeldas
Gyvenimas, mokymasis ir darbas tikrai naujoviškoje vietoje: Aplinkosaugos miestelis Birkenfeld, esantis Hunsrück nacionalinio parko pakraštyje, siūlo studentams tarpdisciplininius studijų kursus dviejuose Aplinkos verslo ir teisės bei Aplinkos planavimo ir technologijų skyriuose. „Pirmiausia tvarumas“ eina kaip bendra gija per visą mūsų mokymą ir tyrimus.

©Trier University of Applied Sciences

Dizaino ir meno miestelis, Idar-Oberstein
Idar-Oberstein mieste, Vokietijos brangakmenių meno lopšyje, studentai studijuoja energinguose, tarpdisciplininiuose ir tarpkultūriniuose mainuose. Architektūros, dizaino ir žiniasklaidos sinergija kuria novatoriškus projektus.

©Trier University of Applied Sciences

  Alumnų statistika

  Vietos

  • Birkenfeld

   Birkenfeld, Campusallee, 55768, Germany, 55765, Birkenfeld

   • Trier

    Schneidershof, 54293 Trier, Germany, 54293, Trier

    • Idar-Oberstein

     Vollmersbachstraße 53, 55743 Idar-Oberstein, Deutschland, 55743, Idar-Oberstein

     Klausimai