Keystone logo
Tufts University - Graduate School of Arts and Sciences

Tufts University - Graduate School of Arts and Sciences

Tufts University - Graduate School of Arts and Sciences

Įvadas

66141_studentai2.jpg

Apie

Tuftso universiteto menų ir mokslų aukštosios mokyklos studijų programos sujungia laisvųjų menų kolegijos atmosferą su naujausiais mokslinių tyrimų institucijos technologiniais ištekliais. Pasaulinio lygio tyrėjai, asmeninė mentorystė, bendradarbiavimo laboratorijos ir pramonės partnerystės suteikia Tufts studentams įgūdžių tobulėti pasirinktose specialybėse ir aistringai bei atsidavę siekti karjeros.

Graduate School of Arts and Sciences atneša visus Tufts universiteto išteklius – gyvybingą mokslinių tyrimų institutą su griežta intelektualine kultūra. Siūlome daugiau nei 22 doktorantūros programas ir 30 magistro studijų programų – nuo meno istorijos iki fizikos – ir galimybes mokyti bei patarti vienus ryškiausių šalies bakalauro studijų studentų. Mūsų fakulteto nariai yra pasiryžę jūsų sėkmei ir siūlo visapusišką profesionalų pasirengimą. Vykdydami kursinius darbus, kuruodami, skelbdami, lauko darbus ir nepriklausomus tyrimus, mūsų absolventai pradeda savo karjerą, kad galėtų pritaikyti tai, ko išmoko.

English Language Requirements

Patvirtinkite savo anglų kalbos žinias atlikdami „Duolingo“ anglų kalbos testą! DET yra patogus, greitas ir prieinamas internetinis anglų kalbos testas, priimtas daugiau nei 4000 universitetų (tokių kaip šis) visame pasaulyje.

Vietos

Vietos
  • Medford

    2 The Green, Bendetson Hall, 02155, Medford

    • twitter
    • instagram

Klausimai