Keystone logo
© Dark Frame - www.darkframe.pl
Lodz University of Technology

Lodz University of Technology

Lodz University of Technology

Įvadas

Lodz University of Technology ( TUL ) yra vienas didžiausių ir geriausių valstybinių techninių universitetų Lenkijoje, įtrauktas į 15% geriausių pasaulio universitetų ir didžiuojasi Europos inovatyvių universitetų konsorciumo nariu. 1945 metais įkurta TUL turi tvirtas inžinerinio išsilavinimo tradicijas ir visame pasaulyje yra gerai žinoma dėl pasiekimų mokslinių tyrimų, mokslo, švietimo ir tarptautinio bendradarbiavimo srityse.

Daugiau nei 10 000 studentų, iš kurių apie 10 % yra tarptautiniai studentai, įgyja bakalauro, magistro ir doktorantūros diplomus 9 fakultetuose ir Tarptautiniame inžinerijos fakultete, kuriame yra daugiau nei 65 studijų programos, iš kurių daugiau nei 25 dėstomos anglų ir prancūzų kalbomis. Be to, studentams siūloma galimybė atlikti dvigubo diplomo programas, mobilumą (ES ir už jos ribų) ir pionieriaus aukštojo mokslo mikromodulius. Mokslo, inžinerijos, technologijų, vadybos ir verslo specialistams ugdyti naudojami inovatyvūs mokymosi ir mokymo metodai, tarp daugelio: iššūkiais grįstas mokymasis, dizaino mąstymas ir apverstas ugdymas. Studentai taip pat gauna praktinių galimybių, ypač dalyvauja paskaitose, kurias veda tam tikrų sričių ekspertai, arba įsidarbina TUL partnerių korporacijoje, pvz., Amazon, Ikea ar TomTom, esančioje mieste ir artimiausiame regione.

Su 37 ha miesteliu miesto centre TUL papildomai siūlo apgyvendinimą ir nemokamą interneto prieigą 9 gyvenamosiose patalpose. Sutrumpintas kelionės į darbą ir atgal laikas palieka erdvės malonumams! Beveik 75 studentų mokslo klubai TUL yra puiki vieta aistringiems mokslams ir norintiems praturtinti savo žinias studentams. Universitetas laukia aktyvių žmonių, remia įvairias studentų iniciatyvas. Żak studentų radijo stotis, transliuojanti visą parą 88,8 MHz dažniu, TUL choras jau 40 metų nuolat stovi scenoje, o olimpinio dydžio baseinas ir 31 sporto skyrius gali sudominti tuos, kurie turi daug energijos.

Priėmimai

Kiekvienais mokslo metais vyksta du priėmimai.

 • Gegužės/birželio mėnesiais – priėmimas į magistrantūros studijų programas, kurios prasideda vasaros semestre (kovo 1 d.).
 • Gruodžio/sausio mėnesiais – priėmimas į bakalauro ir magistrantūros studijų programas, kurios prasideda žiemos semestre (spalio 1 d.).

Išsami darbotvarkė skelbiama Universiteto svetainėje likus keliems mėnesiams iki priėmimo pradžios. Daugiau informacijos apie terminus rasite mūsų svetainėje.

Kaip taikyti

 1. Maloniai prašome jūsų atidžiai peržiūrėti priėmimo procedūras prieš pradedant teikti paraiškas.
  Perskaitykite visą informaciją, pateiktą skirtuke „Tarptautiniai kandidatai“. Čia galite rasti informaciją apie priėmimo procesą, įskaitant reikalingų dokumentų sąrašą, galimus kursus, mokesčius už mokslą, stipendijas, kalbos reikalavimus ir kt.
 2. Susikurkite paskyrą mūsų priėmimo portale. Vėliau į priėmimo portalą visada įeikite iš adreso rekrutacja.p.lodz.pl. Pasirinkite 1/2 laipsnio studijas ir tada „Aš nesu Lenkijos pilietis“;
 3. Užpildykite visus asmeninius duomenis ir tada jums bus atblokuota galimybė įkelti dokumentus;
 4. Įkelkite visų reikalingų dokumentų skenuotus dokumentus mūsų svetainėje nurodytu laiku;
  • Atminkite, kad prie jūsų dokumentų turi būti pritvirtinta apostilė ir (arba) jie turi būti legalizuoti ir išversti į lenkų arba anglų kalbas prisiekusiojo vertėjo.
  • Galite pretenduoti į iki 4 programų .
  • Laukti rezultatų.

Stipendijos ir finansavimas

 1. Geriausi kandidatai gali pretenduoti į studijas nemokamai (po dvi vietas kiekviename iš 10 fakultetų). Norėdami gauti daugiau informacijos, spustelėkite toliau esantį mygtuką.
 2. Kandidatai taip pat raginami patikrinti Lenkijos vyriausybės stipendijas.

Socialinė stipendija gali būti skiriama studentui/doktorantui, kurio finansinė padėtis yra sunki ir kurio grynosios mėnesinės pajamos vienam asmeniui šeimoje neviršija sumos, nurodytos atskirame Skelbime dėl atskirų rūšių išmokų dydžio, suderinto su Studentų valdžia ir Doktorantų vyriausybė.

Ypatingai pagrįstais atvejais studentas/doktorantas gali gauti padidintą socialinę stipendiją.

Stipendija žmonėms su negalia gali būti skiriama studentui/doktorantui, turinčiam neįgalumo pažymėjimą, neįgalumo laipsnio pažymėjimą arba pažymą, nurodytą 2 str. 1997 m. rugpjūčio 27 d. Įstatymo dėl neįgaliųjų profesinės ir socialinės reabilitacijos ir užimtumo 5 straipsnis ir 62 straipsnis.

Stipendijos dydis priklauso nuo neįgalumo laipsnio. Studentas/doktorantas, atsidūręs laikinai sunkioje gyvenimo situacijoje, gali gauti pagalbą.

Rektoriaus stipendija studentams gali būti skiriama studentui, pasiekusiam puikių akademinių rezultatų, turinčiam mokslo ar meno laimėjimų ar sporto laimėjimų ne žemesnio kaip šalies masto varžybose.

Stipendija gali būti skirta

 1. Studentas, priimtas į pirmuosius studijų metus brandos egzamino laikymo metais, atitinkantis bent vieną iš šių sąlygų:
  Kiekvienas užsienio studentas, priimtas į TUL , gali būti apgyvendintas vienoje iš 9 studentų rezidencijų. Vos 2 minutės pėsčiomis nuo miestelio. Apgyvendinimas vienviečiuose ir dviviečiuose kambariuose kainuoja apie 150 eurų per mėnesį. Daugiau informacijos apie apgyvendinimą rasite mūsų svetainėje.
  • yra švietimo sistemos nuostatose nurodytas tarptautinės olimpiados nugalėtojas arba centrinio lygio olimpiados nugalėtojas ar finalininkas,
  • Ar šiuo metu yra bent jau sporto varžybų, skirtų Lenkijos čempiono titului, medalininkas tam tikroje sporto šakoje, nurodytoje Sporto įstatymo nuostatose;
  • Studentas, pasiekęs puikių akademinių rezultatų. Magistrantūros studentai gali pretenduoti į šią stipendiją pirmaisiais studijų metais, o bakalauro studijų studentai – tik po pirmųjų studijų metų.
  • Pirmosios ar antrosios pakopos studijų studentas, praėjusiais mokslo metais (iki paraiškos pateikimo) turėjęs mokslo ar meno laimėjimų arba sporto laimėjimų varžybose ne mažesniu kaip šalies mastu, įvertintų Nuostatuose aprašytais principais. .
  • Mokestis už mokslą yra konkurencingas ir žymiai mažesnis nei kituose ES universitetuose. Mokestis už mokslą svyruoja nuo 500 iki 2000 USD per semestrą. Norėdami gauti daugiau informacijos apie studijų mokesčius, apsilankykite mūsų svetainėje. (Dauguma studijų programų anglų kalba kainuoja 2000 USD per semestrą. Kiekvienais mokslo metais yra du semestrai);
  • Paraiškos mokestis vienai studijų programai yra tik 85 PLN* (apie 20 eurų), o kandidatai gali pretenduoti į iki 4 studijų programas, padidindami savo galimybes įstoti;
   *150 PLN, jei kreipiatės dėl architektūros bakalauro / dizaino bakalauro / pramoninio dizaino bakalauro studijų ir privalote laikyti piešimo įgūdžių egzaminą universiteto miestelyje ir 100 PLN kandidatams į antrosios pakopos studijas, kurie privalo laikyti stojamąjį egzaminą - interviu internetu.
 2. Gyvenimas Lenkijoje yra prieinamas ir kainuoja daug pigiau nei kitose ES šalyse. Be to, gyvenimas Lodzėje, nors tai yra 4-as pagal dydį šalies miestas, yra pigesnis nei kituose. Norėdami gauti daugiau informacijos, susisiekite su universitetu.

Pagrindinis susirūpinimas dėl pokyčių

 • Prašymo gauti išmokas būdas – stipendijos bus skiriamos semestrui;
 • Į rektoriaus stipendiją įtrauktų pasiekimų kataloge įvesti pakeitimai.

Reitingai

Švietimo žurnalo „Perspektywy“ universitetų reitinge 2023 m.

 • Lodz University of Technology užėmė penktą vietą tarp techninių universitetų.
 • Devinta vieta tarp Lenkijos valstybinių universitetų. Tai taip pat yra ketvirtas dažniausiai pasirenkamas universitetas Lenkijoje, teigiama Švietimo ir mokslo ministerijos pranešime.

Praėjusiais metais Lodz University of Technology buvo įtrauktas į visus keturis prestižiškiausius tarptautinius reitingus.

 • Tarp 32 Lenkijos universitetų tarptautiniame Times Higher Education World University Ranking
 • Tarp 19 Lenkijos universitetų QS World University Ranking
 • 37 įtraukta į US News geriausių pasaulio universitetų reitingą
 • „ShanghaiRanking“ Pasauliniame akademinių dalykų reitinge yra įtrauktas į energetikos mokslo ir inžinerijos discipliną.

Antrą kartą Lodz University of Technology buvo įtrauktas į THE Impact reitingą, kuriame didžiausias dėmesys skiriamas universiteto veiklai įgyvendinant 17 darnaus vystymosi tikslų.

 • Aukščiausią balą TUL gavo už veiklą, kuria siekiama 8 tikslo.
 • Ekonomikos augimas ir padorus darbas, patekimas į pasaulio TOP 200 ir užimantis pirmąją vietą šalyje.
 • Jis taip pat užima pirmą vietą tarp Lenkijos universitetų pagal 17 tikslą.
 • Partnerystė siekiant tikslų, patekimas į pasaulinį TOP 300. Tiksle 9. Inovacijos, pramonė, infrastruktūra TUL patenka į TOP 400.

Vietos

 • Łódź

  Stefana Żeromskiego, 116, 90-924, Łódź

Klausimai