Keystone logo
Tallinn University of Technology

Tallinn University of Technology

Tallinn University of Technology

Įvadas

Šiandieninės visuomenės vizija yra novatoriška, versli, technologiškai pažangi ir atvira pasauliui, todėl TalTech technologijos universitetas (TalTech) pretenduoja į tai, vykdydamas tarptautiniu mastu aukšto lygio studijas ir tyrimus.

TalTech galite patirti ateitį neįlipę į laiko mašiną. Čia švietimas atitinka visus skaitmeninius dalykus!

Čia mes kuriame tikrus dalykus ir juos kuriame vietoje nuo nulio. Siūlomi projektai apima savarankiškai važiuojančias transporto priemones, studentų palydovus, e-Pavemen t (kelių dangą, gaminančią saulės energiją), dirbtinį intelektą , skirtą asmeniniams maršrutams turistams kurti, ir daug daugiau. Siūlome galimybę studijuoti moderniame skaitmeniniame miestelyje, kuriame kasdien išbandomos ir diegiamos daugelis naujausių technologijų. Viena iš mūsų naujausių iniciatyvų – TalTechDigital – susieja skaitmeninimą su švietimu, todėl TalTech tampa novatoriškiausiu miesteliu šalyje.

Šiuolaikinės studijų programos

„TalTech“ studijų programos ir mokymosi aplinka nuolat tobulėja. Kuriant naujausius darbo rinkos poreikius atitinkančias mokymo programas įtraukiami ir konsultuojami patyrę privataus ir viešojo sektoriaus specialistai. Neseniai buvo atnaujintos kelios universiteto laboratorijos, vis daugiau dėstoma elektroniniais kanalais. TalTech inžinerija ir IT eina koja kojon – tai atsispindi mūsų moderniose studijų programose, kurios glaudžiai sujungia šias dvi sritis. Bėgant metams TalTech inžinieriai sukūrė protingus ir tvarius sprendimus daugeliui svarbių Estijos problemų.

Mūsų programos suteikia aukštos kokybės išsilavinimą , derindamos giluminio tyrimo ir kūrybines laboratorijas . Taigi jūs įgysite geriausią praktinę patirtį savo išsilavinimui ir karjerai. Savo karjerai tinkamą programą galite rasti su tarptautiniu mastu pripažintomis programomis:

  • Informacinių technologijų mokykla
  • Verslo ir valdymo mokykla
  • Inžinerijos mokykla
  • Mokslo mokykla

Suburti studentus, mokslininkus ir verslininkus

„TalTech“ vertiname bendradarbiavimą su įmonėmis ir verslu. Daugeliui įmonių ir valdžios institucijų mes dažnai esame pirmasis kontaktinis taškas ieškant sprendimų įvairiais organizaciniais ir produktų kūrimo klausimais. Mūsų inovacijų ir verslo centras „Mektory “ vienija mokslininkus, studentus ir verslininkus, siūlančius jaunimui įkvėpimo, žinių ir išteklių studentų startuoliams ir kitoms inovatyvioms verslo idėjoms kurti ir plėtoti.

TalTech yra akademinės nuomonės lyderis, taip pat Estijos inžinerijos ir technologijų flagmanas . Drąsa keistis, noras tobulėti ir noras diskutuoti žiniomis paverčia TalTech akademinių diskusijų minčių centru.

Manome, kad aukštas mokslinių tyrimų ir akademinių studijų lygis, taip pat akademinė laisvė yra nepaprastai svarbūs. Taigi TalTech yra pirmasis universitetas Estijoje, siūlantis kadencijai pagrįstą akademinės karjeros modelį.

Reitingai

Įkurta 1918 m., TalTech patenka į 3% geriausių pasaulio universitetų (QS World University Rankings). Tai vienintelis Estijos technologijų universitetas, kuriame mokosi apie 10 000 studentų, iš kurių 14% yra tarptautiniai studentai iš daugiau nei 100 skirtingų šalių.

Priėmimai

Priėmimo į programą reikalavimai

Parodykite savo įsipareigojimą ir pasirengimą sėkmingai mokytis verslo mokykloje laikydami GMAT egzaminą – plačiausiai naudojamą stojamąjį egzaminą, kuris įvertina jūsų kritinio mąstymo ir samprotavimo įgūdžius.

Atsisiųskite GMAT mini viktoriną ir sužinokite apie klausimus, kuriuos rasite egzamine.

Vietos

  • Tallinn

    Tallinn University of Technology, Ehitajate tee 5, 19086, Tallinn

Klausimai