Keystone logo
Turiba University

Turiba University

Turiba University

Įvadas

Sveiki atvykę į didžiausią privatų universitetą Baltijos šalyse!

Turiba University yra viena iš pirmaujančių privačių aukštųjų mokyklų Latvijoje , turinti stabilias tradicijas ir aiškią bendros Europos švietimo erdvės viziją. 1993 m. įkurta „Turiba“ didžiuojasi savo daugiau nei 3500 studentų, 15 000 absolventų, moderniomis paskaitų auditorijomis, biblioteka, studentų miesteliu – bendrabučiu ir didele sporto sale.

Turiba University siūlo studijas verslo, turizmo, komunikacijos ir IT srityse. Turiba universitetas taip pat siūlo plačias galimybes įgyti žinių ir patirties užsienyje – ERASMUS programos, dvigubo laipsnio ir dvišalių mainų programos.

Universitetas yra tarptautiniu mastu orientuotas; yra apie 1000 tarptautinių studentų iš 45 šalių ir daug tarptautinių dėstytojų ir kviestinių pranešėjų. Mes siūlome daugiakultūrę ir draugišką aplinką bet kuriai kultūrai ir kiekvienam asmeniui.

„Turiba“ turi 3 fakultetus ir 1 studijų skyrių:

 • Verslo administravimas (verslo, logistikos ir komunikacijos kryptys)
 • Tarptautinis turizmas
 • Kompiuterių sistemos
 • Įstatymas

Kodėl verta rinktis studijas Turiba University ?

 • Kokybiškos ir pasaulyje pripažintos studijos pirmaujančiame privačiame Baltijos šalyse universitete
 • Stipendijų galimybės, ERASMUS ir dvigubo laipsnio programos
 • Praktinės krypties studijos ir praktikos galimybės
 • Studijos daugiakultūrėje ir draugiškoje aplinkoje
 • Tarptautinė akreditacija ir visame pasaulyje pripažinti laipsniai
 • Modernus miestelis, patogios studijos ir gyvenamoji aplinka
 • Saugi aplinka
 • Asmeninis požiūris į kiekvieną studentą iš profesorių ir personalo
 • Studijos Rygoje, didžiausiame Baltijos šalių mieste, kuris yra Baltijos šalių ekonominis ir kultūrinis centras

Praktinės studijos

Turiba yra praktiškai orientuotas universitetas , nes praktikos studijos sudaro 60% studijų laiko, o teorija - 40%. Dėstytojai yra srities profesionalai, turintys didelę patirtį, kuri, be teorijos, leidžia pažvelgti į konkrečios srities pasaulį. Studijų metu kasmet pavasarį ir vasarą atliksite praktiką ir įgysite darbo patirties. Praktikos įmonę galite pasirinkti Latvijoje arba užsienyje. Studentai taip pat gali gauti ERASMUS stipendijas, jei dalyvauja stažuotėje užsienyje.

Užimtumo galimybės

Turiba University sulaukė darbdavių pripažinimo ir yra vienas labiausiai pripažintų universitetų . 99,61% absolventų dirba – tai didžiausias užimtumo lygis tarp Latvijos universitetų; be to, daugiau nei 80 proc. universiteto studentų dirba studijų metu.

Mūsų absolventai dirba, o studentai stažuojasi žinomose šalies ir tarptautinėse įmonėse ir organizacijose . Turizmo fakultetas bendradarbiauja, o absolventai dirba Booking.com, Radisson Hotels, Accor Group Hotels ir Kempinski Hotels. IT srities studentus įdarbina tokios žinomos IT ir technologijų įmonės kaip „Accenture“, „Tieto Latvia“, „Visma Enterprise“, „Envirotech“. Komunikacijos alumnai dirba reikšmingiausiose Latvijos kultūros organizacijose, taip pat valstybės ir valdžios komunikacijos specialistais bei viešųjų ryšių ir komunikacijos vadovais didelėse nacionalinėse ir tarptautinėse įmonėse. Verslo programos absolventai dirba generaliniais direktoriais įvairiose nacionalinio lygio įmonėse (pavyzdžiui, Rygos tarptautiniame oro uoste, TET, Sakret ir daugelyje kitų), taip pat vadovauja savo verslui.

Akreditacijos

Turizmo programoms suteikta prestižinė UNWTO (Jungtinių Tautų Pasaulio turizmo organizacija) TedQual akreditacija. Turiba University yra vienintelis universitetas Baltijos šalyse ir Šiaurės Europoje, turintis šią prestižinę akreditaciją.

Vietos

 • Riga

  Graudu street 68

Klausimai