Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
Turner College - Columbus State University

Turner College - Columbus State University

Turner College - Columbus State University

Įvadas

Kodėl "Turner College"?

"Turner College" rengia verslo studentus, kurie teikia pridėtinę vertę savo bendruomenėms ir jų darbdaviams globaliai konkurencingoje aplinkoje. Mūsų verslo laipsnių programos yra profesionaliai akredituotos Asociacija, siekianti tobulinti koledžo verslo mokyklas. Kaip akredituotas tarptautinės AACSB narys, mūsų kolegija siūlo verslo programas, kurios užtikrina aukštą kokybę ir skiriasi tarpdalykiniu ugdymo turiniu, suteikiant studentams plačią verslo ir jos vaidmens visuomenei supratimą.

Turnerio verslo kolegija ir TSYS kompiuterių mokslo mokykla yra įsikūrę prekybos centre (CCT), įsikūrusiame pagrindiniame miesteliu. Kartu Turner kolegija siūlo 8 studijų programas, 12 bakalauro studijų programų ir daugybę sertifikatų. Mes esame namų judrios studentų organizacijų įvairovės, įskaitant apskaitos klubą, CSU Amerikos rinkodaros asociaciją, Enactus, Finansinių investicijų asociaciją, Sertifikuotų sukčiavimo egzaminuotojų asociaciją, Žmogiškųjų išteklių valdymo draugiją (SHRM), Kompiuterių mašinų asociaciją (ACM) ir Campus Nerds. Mūsų organizacijos suteikia galimybes įgyti realios patirties, klausytis profesionalių kalbėtojų ir konkuruoti nacionaliniu lygiu.

Apie mus

"D. Abbott Turnerio verslo kolegijos misija - parengti studentus, kad jie galėtų pridėti vertę savo bendruomenėms ir jų darbdaviams, daugiausia vietinėms ir regioninėms įmonėms. Prekybos ir technologijos centras Prekybos ir technologijos centras (CCT), įsikūręs pagrindiniame miesteliu, yra Turnerio koledžo dekanatas ir trys akademiniai padaliniai:

Turner College of Business
 • Apskaita
 • Valdymas
 • TSYS kompiuterių mokslo mokykla.

Bendras studentų įtraukimas į Turnerio koledžą 2014 m. Buvo 1464, iš jų 1259 - bakalauro studijų programose ir 204 - absolventų programose. Bakalauro studentų vidutinė klasė yra 33 ir 27 absolventų programos. Turėdami mažesnę vidutinę klasę, mūsų skirtą dėstytoją ir darbuotojus bei pagrįstą mokslą, mes galime būti geriausiais regiono aukštojo mokslo pirkimais. Universiteto informacijos ir technologijų paslaugos taip pat yra pirmojoje aukštyje CCT.

Akreditacija

AACSB International accreditation

D. Abbott Turnerio verslo kolegijos verslo laipsnio programos yra profesionaliai akredituotos per asociaciją, skirtą tolesniam kolegijų verslo mokykloms. Kaip akredituotas tarptautinės AACSB narys, mūsų kolegija siūlo verslo programas, kurios užtikrina aukštą kokybę ir skiriasi tarpdalykiniu ugdymo turiniu, suteikiant studentams plačią verslo ir jos vaidmens visuomenei supratimą.

Kodėl svarbu AACSB akreditacija?

Kaip būsimasis studentas: Eiti į koledžą yra didelė investicija. Jūs ketinate praleisti valandas studijuoti, rašyti dokumentus ir atlikti egzaminus. Jūs taip pat ketinate išleisti daug pinigų. Visi tie darbai ir pinigai turėtų duoti jums tai, už ką sumokėjote, ar ne? Ne visos mokyklos suteiks jums investicijų grąžą. AACSB akreditavimas užtikrina, kad mokykla ne tik ima savo pinigus. AACSB akredituotos mokyklos privalo išlaikyti labai griežtus kokybės standartus. Buvo įrodyta, kad jie yra geriausi verslo mokyme visame pasaulyje. AACSB akredituotos mokyklos:

 • aukščiausi darbdaviai ir kiti universitetai pripažįsta visame pasaulyje.

 • turėti darbdavių, kurie samdo tik savo absolventus.

 • turėti daugiau galimybių verstis įdarbintojų.

 • turėti absolventus, kurie gauna didesnius, konkurencingesnius atlyginimus.

 • tarkim, yra akredituotas, pagerina jų verslo programų kokybę.

 • pasakykite, kad yra akredituotas, padeda jiems samdyti ir išlaikyti geriausius profesorius ir tyrėjus.

 • turėti studentų, kurie yra labiau tarptautiniai, turi aukštąjį išsilavinimą, ir gali gauti aukštesnio lygio išsilavinimą.

 • yra sudėtinga ir mokys jus geriausius įgūdžius, kad suteiktų jums aiškų pranašumą realiame pasaulyje.

Kaip darbdavys: darbdaviai nori kokybiškų verslo absolventų iš kokybiškų verslo mokyklų. Absolventai, kuriuos jie žino, atliks pirmą dieną. Štai kodėl taip svarbu pasirinkti verslo studijų programą, kuri išmokys jus žinias ir įgūdžius, kuriuos darbdaviai reikalauja. Darbdaviai žino gerą verslo mokyklą iš tos pačios, kuri nepadeda gerai žinomų absolventų. Štai faktai:

 • Daugelis aukščiausių pasaulinių korporacijų įdarbina tik AACSB akredituotas mokyklas.

 • AACSB akredituotos mokyklos absolventams siūlomi geresni, labiau konkurencingi atlyginimai.

 • AACSB akredituotos mokyklos studentai turi daugiau darbdavių, kurie juos palieka.

Įmonės taip pat tyrė skirtumus tarp darbuotojų, dalyvavusių AACSB akredituotos verslo mokyklose, ir tiems, kurie to nedaro. Pavyzdžiui, viena bendrovė nustatė, kad darbuotojai, kurie buvo išugdyti ne AACSB akredituotų verslo mokyklų, turėjo žemesnį rezultatų lygį. Dėl šios priežasties ši organizacija dabar kompensuoja mokymą tik iš AACSB akredituotų verslo mokyklų.

Misija

Idėjos pareiškimas

Turner College of Business

Plėsti koledžo pripažinimą verslo ir kompiuterių mokslo išsilavinimo centru.

Turnerio koledžo misija

"Turner College" rengia studentus, kurie suteikia pridėtinę vertę savo bendruomenėms ir darbdaviams konkurencingoje aplinkoje visame pasaulyje, teikdami aukštos kokybės, atitinkamą verslo ir kompiuterių mokslo studijas.

Strateginis planas

D. Abbott Turnerio verslo kolegijos vizija, misija ir vertybės yra pagrindiniai mūsų strateginio plano principai. Kolegijos administracija, fakultetas, studentų grupės ir Verslo patariamoji taryba paprastai peržiūri penkerių metų ciklą.

Turner College of Business

Turnerio kolegijos tikslai

1 tikslas: gerinti "Turner College" kokybę ir profilį kaip pasirinktą kolegiją.

2 tikslas. Padidinkite registraciją ir išplėskite programos pristatymo galimybes.

3 tikslas: tobulinti technologijas ir išteklius mokymo ir mokslinių tyrimų tikslais.

4 tikslas: didinti vidaus ir išorės partnerystę.

5 tikslas: didinti finansavimą.

Vietos

 • Columbus

  Columbus State University 4225 University Avenue Columbus, Georgia 31907, 31907, Columbus

  Klausimai