Keystone logo
Universidad Autonoma de Chihuahua

Universidad Autonoma de Chihuahua

Universidad Autonoma de Chihuahua

Įvadas

Graduate Management Admission Test arba Autonominis universitetas Čihuahua (UACH) yra aukštojo mokslo įstaiga, įsikūrusi Chihuahua, Meksika. Tai aukščiausias sėdynės mokymosi valstybės ir aukštojo mokslo, daugiau studentų ir akademinių programų Čihuahua valstybės institucijoje, taip pat įpėdinis Mokslo ir literatūros institute įkurta 1835 Čihuahua.

UACH yra savarankiška viešoji įstaiga išsilavinimą; misija yra sukurti, įgyvendinti, platinti ir integruoti žinių perdavimą; naudojant aukštos kokybės universitetines programas, kurių taikymas yra naudinga visuomenei ir sau. Ji išlaiko savo pradinį įsipareigojimą prisidėti prie socialinės plėtros ir išsaugoti, saugoti ir stiprinti įvairias apraiškas kultūros naudai kokybiškesnio gyvenimo žvelgdama vaizdo ypač ir meksikiečiai apskritai.

Misija, tikslai ir vertybės

misija

Mes esame viešoji įstaiga aukštojo mokslo ir socialiai atsakingas yra įsipareigojusi prisidėti prie tvaraus socialinio ir ekonominio vystymosi subjektu ir išsaugoti, saugoti ir stiprinti įvairias apraiškas kultūroje, pasisako už geresnę gyvenimo kokybę meksikiečiai ir ypač Chihuahuenses.

Mes pritariame, kad formuojant sveikus žmones, su universaliu ir gali pateikti atitinkamas ir kūrybos atsakymus į besikeičiančio pasaulio vertybes ir sukurti, įgyvendinti, platinti, perduoti žinias ir plėtoti technologijas per akademinės augalų aukštos užduotį ir universitetų programas pripažintos kokybės, paraiška yra naudinga visuomenei ir sau.

Tikslai

Padėti kurti visuomenę geresnės gyvenimo kokybės, generuoti, taikyti ir skleisti žinias, skatinti kultūros, sporto ir kitas veiklas, kurti naują žmogų, galintį vairuoti transformacijas, kad visuomenė reikalauja iš Chihuahua išsidėstymą.

Vertybės

Veiksmingumas: Mes siekiame akademinės kompetencijos mokymo, mokslinių tyrimų ir pratęsimo; prisiimti atsakomybę reaguoti į visuomenės poreikius Čihuahua su nuolatinės savikritiškas požiūris ir noras ieškoti kokybės ir produktyvumo visų institucinių veiklą.

pliuralizmas: Mes priimti ir pripažinti mokslo, meno, profesinės, ideologinį ir religinės įvairovės.

SUDERINIMAS: Mes gerbiame savo idėjas ir nuomonę kitais, net jei jie skiriasi nuo mūsų. Mes gerbiame žmones, kurie sudaro mūsų bendruomenės įvairovę.

Vietos

Vietos
  • Chihuahua

    Universidad Autónoma de Chihuahua C. Escorza 900, Col. Centro, 31000, Chihuahua

    • facebook
    • youtube
    • twitter

Klausimai