Keystone logo
UCAM Universidad Católica San Antonio de Murcia

UCAM Universidad Católica San Antonio de Murcia

UCAM Universidad Católica San Antonio de Murcia

Įvadas

UCAM (Universidad Católica de Murcia) yra 1996 m. Įkurtas privatus universitetas, turintis aiškią misiją: mokyti studentus, turinčius žinių ir įgūdžių tarnauti visuomenei, prisidėti prie tolesnio žmonių žinių plėtotės atliekant mokslinius tyrimus, kurie yra neatsiejama žmogaus ugdymo dalis. ir žmonijai bei dalyvauti evangelinėje Katalikų Bažnyčios misijoje švietimo ir kultūros srityse.

Asmuo asmeniui, akis į akį

UCAM studentai gali tikėtis asmeninio dėmesio, tenkinančio jų poreikius. UCAM darbuotojai vertina asmeninius santykius mokymosi kontekste, todėl kiekvienam studentui suteikiamas asmeninis dėstytojas ir užsiėmimai su nedideliu klasės draugų skaičiumi. Siūlomų akademinių programų įvairovė, nuolat prisitaikanti prie realių visuomenės poreikių ir pripažinta Europos aukštojo mokslo erdvėje, atspindi šią pagrindinę gairę: kiekvienas studentas yra UCAM priežastis tęsti savo tobulėjimo siekį.

Mokymasis veikti

Universidad Católica San Antonio de Murcia suteikia studentams galimybę tobulinti savo realaus pasaulio įgūdžius. Universiteto aukščiausios klasės infrastruktūra, laboratorijos ir studijos kartu su siūlomais praktiniais dalykais padės studentams panaudoti įgytas žinias. Kiekvienas studentas turi atlikti praktiką valstybinėse ar privačiose institucijose, kur galės paragauti savo būsimos kompetencijos srities. UCAM teikia daugiau nei 90 tyrimų grupių, kurios glaudžiai bendradarbiauja su tokiomis įmonėmis kaip Coca-Cola, Danone, Vodafone ar Siemens.

Daugiau nei žinios, vertybės

Katalikų institucija, atsidavusi Bažnyčiai, UCAM ne tik teikia aukščiausios kokybės išsilavinimą. Vertybių perdavimas yra šio universiteto ramstis ir būtent tai daro įtaką mūsų studentų ateičiai: jie ne tik taps puikiais specialistais, bet ir ugdys stiprią asmeninę etiką bei empatiją. UCAM formavimas yra neatsiejamas, išsamus ir suteikia plačias asmeninio tobulėjimo galimybes teikiant savanoriškos veiklos, kongresų, seminarų, tyrimų projektų ir religinių tarnybų galimybes.

Atviras ir globalus

Turėdami tvirtą tarptautinį pašaukimą, UCAM studentai turi galimybę plėtoti savo globalią perspektyvą įgyvendindami jungtines programas, bendradarbiaudami ir mainų susitarimus su daugiau nei 400 universitetų visame pasaulyje, įskaitant UC Berkeley, Stanfordas, Bolonijos universitetas, Singapūro nacionalinis universitetas (NUS). ), Nanyang technologijos universitetas (NTU) ir PUC - Rio Grande do Sul. UCAM biurai Kinijoje, Indonezijoje, Vietname, JAE, Kolumbijoje, Meksike, Ekvadore, Perūne, Turkijoje dirba kartu kurdami universiteto tarptautinę strategiją.

Sporto elitas

Sveiki atvykę į Ispanijos sporto universitetą. Remiantis anglosaksų modeliu, sportas yra UCAM DNR dalis, antrus metus iš eilės jis buvo pasveikintas kaip Ispanijos tarpuniversitetinių čempionatų čempionas, turintis 76 medalius (50 aukso). UCAM gali pasigirti savo geriausiais atletais, įskaitant olimpinius medalininkus Mireia Belmonte ir Davidą Cal bei pasaulio čempionus, tokius kaip Melanie Costa. Tarp 21 federacinės komandos, kurią remia ir valdo UCAM, yra „UCAM Murcia CB“ - profesionalios krepšinio komandos varžybos ACB „Liga Endesa“. Sporto salėms vadovauja UCAM sporto centras - aukštųjų technologijų sporto salė, prieinama tiek universiteto, tiek vietos bendruomenėms.

Mursijos gyvenimo būdas, jūsų gyvenimo būdas

UCAM miestelis „Campus de Los Jeronimos“ įsikūręs Mursijoje, Ispanijos pietryčių regiono sostinėje, kur Viduržemio jūros orai sujungia natūralų Kosta Kaldos paplūdimių grožį su „ Huerta de Europa“ kalnais ir laukais. Ispanijos kultūros paveldas, žinomas dėl flamenko, tapas ir fiesta, atsispindi Mursijos žmonėms: svetingiems, šiltiems, entuziastingiems ir bendraujantiems. Kaip vidutinio dydžio regionas (1,5 milijono gyventojų), Mursija kupina meninės ir socialinės dinamikos, tuo pat metu siūlanti prieinamas gyvenimo išlaidas, saugią aplinką ir modernią infrastruktūrą.

Vietos

Vietos
 • Murcia

  UCAM Universidad Católica San Antonio de Murcia Campus de los Jerónimos, Nº 135 Guadalupe +34 968 278 883 [email protected], 30107, Murcia

  • facebook
  • twitter
  • youtube
  • instagram
 • Spain Online

  Spain Online, Ispanija

  • Madrid

   Madrid, Ispanija

   • Cartagena

    C. Porto Alegre, 30310, Cartagena

    Klausimai