Keystone logo
UCD University College Dublin Online

UCD University College Dublin Online

UCD University College Dublin Online

Įvadas

Sveiki atvykę į UCD Online, kur galima pasiekti visame pasaulyje pripažįstamą kvalifikaciją per lankstaus nuotolinio mokymosi.

University College Dublin buvo suteikti studentams su aukščiausios kokybės mokymo ir mokymosi patirtį daugiau nei 150 metų.

Mes dabar siūlome mūsų pasaulinio lygio išsilavinimą ir kvalifikaciją per internetinius kursus atrankos.

Lanksti internete pristatymo reiškia, kad jūs galite mokytis pagal pareikalavimą ir savo laiką su visais UCD kompetencija ir parama nuraminti.

UCD internete padeda jums išplėsti savo turimas žinias, studijuoti profesionaliai pripažintą kvalifikaciją, arba įgyti naują patirtį, keisti karjerą.

about1

Kompetencijos ugdymo Dabar lankosi

UCD pripažįsta didelę paklausą Lietuvoje ir užsienyje, tolesniam mokymuisi. Mes esame įsipareigoję teikti kokybišką išsilavinimą ir pripažintą kvalifikaciją, naudojant šiuolaikines, lanksčias mokymosi metodus. Prisijungę mokymasis yra tik vienas iš jų.

UCD internete yra naujas University College Dublin auka remiantis 150 metų patirtį teikiant aukštos kokybės akademinį mokymą tiek bakalauro ir magistro lygio. Tai atsakas į didėjantį studentų paklausą, taip pat sparčiai vystosi technologijos pažangos. Brandžios kurso medžiagos, kurios yra gerai sukurta ir išbandyta dabar yra pristatomos internete, tų pačių akademikų, kurie teikia savo patirtį ir paramą studentams, kurie lanko UCD miesteliu.

Būsimieji UCD Dabar studentai gali tikėtis tos pačios kokybės akademinių medžiagos ir parama, mūsų universiteto pagrįstas studentų. Studijavimas internete suteikia lanksčią galimybę studentams, kurių tikslas pasiekti UCD laipsnį, tačiau nėra pastatytas dalyvauti miesteliu dėl vietos, darbo, šeimos ar kitų apribojimų. Mūsų modulis magistro galimybe leidžia studentams paragauti temines sritis jie domina su potencialu siekti UCD bakalauro arba magistro kvalifikaciją per laikotarpį, kuris tinka savo ypatingą gyvenimo būdą. Nėra jokio skirtumo tarp UCD įgytos kvalifikacijos miesteliu arba internetu.

UCD Reputacija ir Akademinės kompetencijos

Dublino universitetas (UCD) yra viena iš pirmaujančių Europos mokslinių tyrimų reikalaujančių universitetuose, kur bakalauro išsilavinimą, magistro meistrai ir doktorantūros mokymo, mokslinių tyrimų, inovacijų ir bendruomenės dalyvavimas sudaro dinamišką kontinuumą veiklos.

Universitetas buvo įkurtas 1854 John Henry Newman, kurio klasikinis darbas Iš universiteto idėja yra viena iš labiausiai ilgalaikis tekstų apie aukštojo mokslo tarptautiniu vertės ir įkvėpimo šaltiniu dabartinei UCD švietimo filosofija.

Šiandien UCD yra didžiausia Airijos universitetas su beveik 30.000 studentų. Tai populiariausia vieta Airijos mokyklų abiturientams ir aktyviai skatina universitetinį gyvenimą kaip akademinės ir asmens atradimo kelionę per savo labai novatoriškas ir lankstus UCD Horizons bakalauro programą.

UCD yra Airijos lyderis podiplominių studijų su maždaug 7000 magistrantų, atstovaujančių maždaug 28% UCD studentų gyventojų, o beveik 2000 doktorantams. Daugiau nei 50% UCD studentams pereiti į antrosios pakopos studijas.

Iš UCD vaidmuo Airijos aukštojo mokslo yra pabrėžiama tai, kad vien UCD sudaro daugiau kaip 30% tarptautinių studentų, daugiau nei 25% visų magistrantų ir beveik 28% visų doktorantūros mokinių septyniose Airijos universitetuose.

UCD skaičiais

UCD yra nacionalinis lyderis mokslinių tyrimų finansavimo, pritraukti kokybės investicijas, kad padėjo universitetą įsteigti reputaciją kaip pasaulinio lygio paskirties pirmaujančių mokslininkų. Universitetas nustatė keturis pagrindinius tarpdalykinių mokslinių tyrimų temas, kurios atitinka Airijos poreikius ir esamas pasaulines problemas.

UCD saugo išorinį dėmesio, ieškau vadovauti ir formuoti darbotvarkes, sąjungas ir partnerystes su savo bendraamžiais, nacionaliniu ir tarptautiniu mastu.

Tarptautinį autoritetą UCD sparčiai išaugo pastaraisiais metais ir universitetas šiuo metu užima per viršų 1% institucijose visame pasaulyje pagal Times Higher Education Reitingai.

UCD yra ant gražaus lapuočių 133 hektarų miesteliu netoli Dublino miesto centras, kuris suteikia akademinių įrenginius, mokslinių tyrimų institutų, bibliotekų ir archyvinių rinkinių, Įmonių erdvėje, studentų kaimų, ir sporto ir pramogų derinys.

Reitingai

Pastaba: Studentų numeriai susiję su 2011/12 mokslo metais

Mokymas filosofija

Jūs nerasite geresnio vieta mokytis nei UCD. Mes Airijos pirmaujančių universitetų, siūlanti plačiausią pagyrimu laipsnių labiausiai jaudinantis aplinkose; ir su UCD akiratį ir UCD Online turite didesnį pasirinkimą nei bet kada.

UCD akademikai dirbti pateikti atsakymus į svarbiausius klausimus apie mūsų laikų

Tai jūsų galimybė tapti bendruomenės dalimi, kur beveik 30.000 studentai tęsia studijas pagal Airijos geriausių akademikai gaires, kurių daugelis yra pirmaujanti tarptautinė ekspertų.

UCD akademikai dirbti pateikti atsakymus į svarbiausius klausimus apie mūsų laikų, nuo Airijos politinę ateitį išsiplėtusioje Europos Bendrijos profilaktikai ir gydymui ligos.

Mūsų biblioteka turi išteklių, jums reikia įdėti mokymąsi, pažodžiui, po ranka. Taip pat yra platus e-mokymosi priemonės ir elektroniniai ištekliai, užtikrina greitą prieigą prie išteklių, bet kuriuo metu, bet kur. Daug savo mokymosi medžiaga dabar yra prieinami internete ir jums bus turėti prieigą prie šio ir kitą informaciją, taip pat siųsti ir gauti elektroninius laiškus, nesvarbu, kur esate.

Vietos

Vietos
 • Ireland Online

  Student Desk, Tierney Building, University College Dublin, Belfield, Dublin 4, , Ireland Online

  • facebook
  • twitter
  • linkedin
  • youtube

Programos

  Klausimai