Keystone logo
Faculty of Applied Sciences - Ukrainian Catholic University

Faculty of Applied Sciences - Ukrainian Catholic University

Faculty of Applied Sciences - Ukrainian Catholic University

Įvadas

Ukrainos katalikų universitetas (UCU) yra dinamiška privati ​​švietimo ir mokslinių tyrimų įstaiga mokymo naujos kartos lyderių, kad atitiktų praktinius pasaulines ir vietines problemas, aukštos kokybės švietimo, asmens augimo ir aktyvią socialinę atsakomybę.

2015, Ukrainos katalikų universitetas, kartu su Lvovo verslo bendruomenės, Lvovo IT Cluster ir pirmaujančių IT bendrovių, atidarė nauja bakalauro programa kompiuterinių mokslų - CS @ UCU (Kompiuterių mokslai at UCU). AP @ UCU yra vienintelė programa, Ukrainoje modeliuojama geriausių mokyklų kompiuterių mokslo pasaulyje srityje - Stanfordo universitete ir Waterloo universitete. Programa buvo pradėta, nes yra didelis poreikis aukštos kvalifikacijos IT darbuotojų. 2016 ten buvo sukurta fakultetas Taikomųjų mokslų.

Misija fakulteto Taikomųjų mokslų

Fakultetas Taikomųjų mokslų yra programa, kuri yra lyderiai šioje srityje, kuris bus panaudoti savo žinias daryti įtaką dabarties ir ateities Ukrainą ir pasaulį.

Vizija fakulteto Taikomųjų mokslų

Fakultetas Taikomųjų mokslų yra intelektualiai stimuliuojantis programa, kuri išplečia švietimo sienas kompiuterių mokslų ir informacinių technologijų Ukrainoje. Mūsų ateities absolventai yra ne tik sėkmingas darbuotojų visame pasaulyje žinomų IT bendrovių, jie yra įvairiapusės asmenys, kurie yra pasirengę kurti naujus produktus ir paslaugas, naujų idėjų ir prasmių tiek informacinių technologijų srityje, taip pat į kitas gyvenimo sritis ,

programos aprašymas

Fakultetas Taikomųjų mokslų yra nukreiptas studentams, kurie domisi darbščių ir savęs tobulinimą, siekiant įgyti profesinių įgūdžių šiuolaikinių informacinių technologijų ir kompiuterių mokslų, reikalingų sėkmingai darbo vietą dabartinėje rinkoje.

Programos turinys buvo sukurtas bendradarbiaujant su pirmaujančių IT bendrovių Lvove ir atsižvelgiant į naujos teisinės išlygomis "Dėl Aukštojo mokslo Ukrainoje", geriausius Ukrainos ir užsienio praktika, rekomendacijas dėl kompiuterinės įrangos asociacijos (ACM), instituto inžinieriai elektros technologijų ir elektronikos (IEEE) (2013), taip pat Ukrainos Konkurencingumo taryba pramonės Informacijos ir komunikacijos technologijos (2014).

Programa yra planuojama kaip ketverių metų programą ir apima dalykus profesinių ir humanitarinių blokų srityje. Tarp pagrindinių dalykų studentams yra: Programinė įranga; Informacija užtikrinimo ir saugumo; Programavimo kalbos; Lygiagrečiai ir paskirstytų skaičiavimų; Diskretiniai Konstrukcijos; Grafika ir vizualizavimas; Žmogaus - kompiuterio sąveika; Duomenų analizė; Informacijos valdymas; Intelektinės sistemos; ir verslo analizė.

Dėl programos dėstytojų, tai yra labai svarbu, kad kompiuterinių mokslų ir informacinių technologijų žinios kurioje studentai įgyja studijuodamas į Taikomųjų mokslų fakulteto būti naudinga. Todėl kiekvieno core tema mokymo numato praktines užduotis ir atvejų tyrimus, kurie profesionalai, kurie patys dirba, IT pramonei buvo pateikti.

Be mokymosi procesą studentai turi galimybę lankyti įvairius klubus: Dirbtinis intelektas, robotika, front-end / vidinis, žaidimų kūrimas, 3D modeliavimas ir Algoritminė programavimą. Sudedamosios dalys mokymosi procesą taip pat Meet-up su įtakingais (kiekvieną savaitę), vasaros praktikumų ir stažuotės IT bendrovių ir ypač bruožas programa yra užsienio kalbos žinių padidėjimas.

Pradedant trečiuosius metus, kai kurie dalykai fakulteto taikomųjų mokslų pateikti anglų kalba. Atsižvelgiant į tai, kad šiuolaikinis pasaulis yra kelių poliarinių ir kad naujovės ir atradimai atsitikti kraštų, apie kultūrų, kalbų ir kt susidūrimo, mes išdėstyti daugelio disciplinų sankirtoje: Istorija puikių idėjų; kritinis mąstymas; akademinis rašymas; ir socialinis verslumas.

Profesinis mokymas yra įgyvendinama per įvairius praktikumai ir vasaros stažuočių metu partnerių įmonių ir per projektas orientuotas kursus, tiesiogiai susijusius su IT pramonės darbo. Glaudus ryšys UCU anketa Lvovo verslo mokyklos leis suinteresuotoms studentams įgyti žinių apie verslą, inovacijas ir verslumą pagrindai. Programa labai skatina talentingų studentų sukurti savo lankstaus mokymosi kelią, atsižvelgiant į plačias aukas kokybės švietimo produktų pasaulinėje švietimo rinkoje (masinis atvirus internetinius kursus, dalyvavimas stažuotėse užsienio universitetuose, specializuojasi sertifikato kursus programos partnerių, UCU Išsilavinimas ir kt.) Programa palaiko gerus ryšius su tokiomis kompanijomis kaip IBM, "Google", "Twitter", EPAM, SoftServe, ELEKS, Sigma Programinė įranga, Ciklum, Gramarly, Perfectial, Romexsoft, taip pat asmenims, ir universitetų, pavyzdžiui, Carnegie Mellon universiteto Niujorko valstybinio universiteto skaičius ,

Kai kurie kompiuterių mokslo programas Ukrainos universitetų keičiasi savo gyvenimo požiūrius po informatikos programą UCU. Pirmasis pripažino AP @ UCU studentas kohortos buvo vienas iš stipriausių Ukrainoje. Rezultatas pareiškėjas vidurkis buvo 186.5 iš 200 per išorinį nepriklausomą vertinimą. Vidutinis balas matematika buvo 193/200 su 60% studentams Scoring daugiau nei 195/200 taškų. Vidutinis balas iš priimtų studentų sekundę CS @ UCU programos yra stipriausias iš visų Ukrainos universitetų su informatikos programas.

2016 rugsėjo, mes atidaryti anglų kalba praktiškai orientuotą magistro programą.

Vietos

Vietos
 • Lviv

  17 I. Sventsitskoho str. room 212, 79011, Lviv

  Programos

   Įstaiga taip pat siūlo:

   Klausimai