Keystone logo
Université Francophone du Congo

Université Francophone du Congo

Université Francophone du Congo

Įvadas

Frankofonijos universitetas Kongo "UFRACO" Goma

Prancūziškai universitetas Kongo įsikūręs Šiaurės Kivu Gomoje Demokratinė Répulique Kongo provincijoje. jis juda į LMD sistemos.

Mutacijos socialinės politikos Afrikos visuomenėse ir ant visam Afrikos žemynui horizonto iššūkiai reikalauja, kad kiekvienas susideda skatino ir vertinami intelektinės diskusijos, labiausiai pasenusias pasiūlymus ir idėjas konfrontacijos ir efektyviausias , Šiuo negrįžtamai tekinimo globalizacijos įžengiame dabar visos tautos yra įvairiu laipsnių, taikomos tos pačios apribojimų ir galimybių, ir ragino, su daugiau ar mažiau skubos nustatyti konkrečius atsakymus į konkrečius iššūkius, prisidėti suformuluoti universalų atsakymą į bendrus iššūkius.

Po Jungtinių Tautų, Afrikos Sąjungos 2006 m pradėjo antrą dešimtmetį švietimo, nes švietimas yra pagrindinis svertas, kuri leis Afriką siekia kitokio likimo nei vienas jau daugelis pranašavo daug pranešimų tarptautiniai ekspertai. Afrika serga nuo žinių ir inovacijų trūkumo. Žinių ekonomika bus tarptautinius reikalus širdis per ateinančius dešimtmečius.

Iš žinių visuomene pasaulyje atsiradimas kelia didelius iššūkius aukštojo mokslo ir mokslinių tyrimų Afrikoje, o kas daugiau Demokratinėje Kongo Respublikoje. Universitetas suvokiamas kaip aplinkos diplomą, nebėra tradicinio monopolijos gamybos elito. Ji pati įklimpusi į daugelio sutrikimų, kad jo nebūtų galima iš integracijos vieta visuomenėje ir apklausti dabartį ir ateitį. Pagrindinė priežastis nusipelno būti visiškai pailsėję iššūkiams.

Akademinės trajektorijos parodyti aklavietės yra mokslo įstaiga užvaldo visų blogio. Pagrindinė idėja yra pritaikyti kokybės, modernumo ir konkurencingumo reikalavimus šio prekių ženklo šiandienos akademinių ir mokslinių pokyčius nacionaliniu ir tarptautiniu lygmenimis.

TIKSLAI IR UŽDAVINIAI Prancūzijos UNIVERSITETAS Konge.

Iš UFRACO šūkis: "Laisvė, Tiesa Mokslas" ( "Libertas" Veritas "Scientia)

tema: traukinių vyrai ir moterys kompetentingi ir atsakingi, galėtų pasinaudoti savo sprendimą imtis atitinkamų veiksmų mokymas turėtų būti iš viso, kuo išsamesnė.

Ji sieks švietimo ir mokymo instrukcijas. Mūsų finalininkai, ne intelektinės įsigytas bus kur jie praeina, pademonstruoti pavyzdinį moralinę elgseną ir gyvenimo įgūdžių ir etiketo pastebimai kultūrą.

UFRACO bus panaudoti visas įmanomas priemones pasiekti savo tikslus sustiprindama konferencijas, seminarus, simpoziumus, mokslinius pasitarimus. Ir kaip universiteto susietas su Bolonijos procesą, LMD sistemos, jos studentams ir jų mokytojams su kitais universitetais mobilumas sukrauti audito sistemą.

Vietos

Vietos
  • Goma

    44, Avenue KINSHASA, Q. MABANGA SUD, COMMUNE DE KARISIMBI, , Goma

    Klausimai