Keystone logo
Universitas Gadjah Mada Miestų ir regionų planavimo magistras
Universitas Gadjah Mada

Miestų ir regionų planavimo magistras

4 Semesters

Anglų kalba

Dieninės

Request application deadline

Aug 2024

IDR 1 300 000 000 / per semester *

Stovykloje

* tarptautinis | reguliarus: IDR 13 000 000,00

Stipendijos

Ištirkite stipendijų galimybes, kurios padės finansuoti savo studijas

Įvadas

Magister Perencanaan Wilayah dan Kota (MPWK) arba Miestų ir regionų planavimo magistro programa (MURP) buvo įkurta 1994 m. MURP pradėta kurti dėl idėjos, kad planavimas yra nepaprastai reikalingas šalies ir tautos vystymuisi; noro dalyvauti teikiant planavimo išsilavinimą, kuris galėtų skleisti planavimo gebėjimus ir mąstymo būdą visuomenėje, galinčius turėti įtakos būsimiems plėtros krypties sprendimams; žmogiškųjų išteklių ir planavimo žinių svarbos, siekiant paremti planavimo studijų plėtrą.

Iki 2017 m. studijų programos pavadinimas buvo Magister Perencanaan Kota dan Daerah (Miesto ir regioninio planavimo magistro programa). Pavadinimas MURP atitinka Indonezijos planavimo bendruomenėje vartojamą terminologiją. Pagrindinės naudojamos studijų kalbos yra indoneziečių ir anglų.

MURP siekiama spręsti dabartines problemas ir užtikrinti geresnę ateitį, sutelkiant dėmesį į teritorijų planavimą. Dėl savo visapusiškumo MURP yra susijęs su kitomis studijų sritimis. Miestų ir regionų planavimas aptaria, ką gali padaryti planuotojai, kad spręstų problemas pasitelkdami erdvinį planavimą ir inžineriją.

Magister Perencanaan Wilayah dan Kota - MPWK/MURP (Miestų ir regionų planavimo magistrantūros programa) siekia parengti absolventus, kurie būtų profiliuoti:

 1. Erdvinio storis (aspektai)
 2. Dėmesys bendruomeniniam požiūriui
 3. Problemų sprendimo rekomendacijų spalva, pagrįsta kiekvieno planavimo atvejo unikalumu.
 4. Labiau orientuota į (planavimo) įgyvendinimą
 5. Kūrybiškai ir drąsiai kurti - asmeninis požiūris nestandartiniu mąstymu, novatorišku struktūrų planavimu ir sprendimais bei orientacija į pažangos šuolį (futuristinis).

Programos trukmė

2018 m. pradžioje baigusiam šios programos studentui bus suteiktas miestų ir regionų planavimo magistro laipsnis (M.URP.); anksčiau - miestų ir regionų planavimo inžinerijos magistro laipsnis (M.Eng.) po 24 mėnesių akademinio laikotarpio, kurį sudaro 4 semestrai (vienas semestras lygus 6 mėnesiams) ir savaitės trukmės imatrikuliacija (išankstinė URP programa). Pirmuosius 2 semestrus vyks paskaitos ir studijos, o paskutiniuosius 2 semestrus studentai rašys baigiamąjį darbą.

Priėmimai

Programos rezultatas

Apie Mokyklą

Klausimai

Panašūs kursai

 • Miesto ir regioninio planavimo magistras
  • Arlington, Jungtinės Amerikos Valstijos
 • Master's Degree in City Resilience Design and Management
  • Barcelona, Ispanija
  • Sant Cugat del Vallès, Ispanija
 • Nekilnojamojo turto plėtros ir planavimo magistras
  • Sydney, Australija
  • Moore Park, Australija
  • + 2 Daugiau