Keystone logo
Universitas Gadjah Mada Miškininkystės mokslų magistras
Universitas Gadjah Mada

Miškininkystės mokslų magistras

4 Semesters

Anglų kalba

Dieninės

Request application deadline

Aug 2024

IDR 25 000 000 / per semester *

Stovykloje

* tarptautinis | reguliarus: 9000000 IDR

Stipendijos

Ištirkite stipendijų galimybes, kurios padės finansuoti savo studijas

Įvadas

Miškininkystės mokslų magistrantūros programa (MPFS) buvo įkurta 1993 m. Gadjah Mada universiteto Miškininkystės fakultetas administruoja antrosios pakopos programą, skirtą profesionaliems žmogiškiesiems ištekliams miškininkystės mokslų magistrantūros (MSc) srityje kurti. MPFS turi viziją: Vizija: "Būti novatoriška, nacionaliniu lygmeniu novatoriška ir reikšminga aukščiausios kokybės tropinės miškininkystės magistrantūros programa, tarnauti tautų ir tautos interesams, persmelktiems Pancasila kultūros vertybėmis". Vykdyti švietimą, mokslinius tyrimus ir visuomeninę veiklą, taip pat išsaugoti ir plėtoti mokslą aukščiausiosios atogrąžų miškininkystės srityje ir būti naudingas visuomenei. Pagrindinis Miškininkystės mokslo magistrantūros programos (MPFS) tikslas - organizuoti kvalifikuotą tropinės miškininkystės aukštąjį mokslą, kad būtų rengiami puikūs ir kompetentingi absolventai. MPFS yra antrosios pakopos studijų programa, kurią vykdo UGM Miškų fakultetas. MPFS mokymo programos - tai planai ir taisyklės, susijusios su turiniu arba literatūros apžvalga, pamokų planu, mokymo metodu ir vertinimu, kuriais remiantis vykdoma mokymosi veikla.

Vizija

Mūsų vizija - tapti atogrąžų miškininkystės magistrantūros studijų programos, kuri būtų išskirtinė, novatoriška ir žinoma nacionaliniu ir tarptautiniu lygmeniu, pradininke, taip pat tarnauti žmonių ir tautos interesams, persmelktiems Pancasila pagrįstomis kultūrinėmis vertybėmis.

Misija

Mūsų misija - vykdyti švietimą, mokslinius tyrimus ir teikti paslaugas bendruomenei, taip pat išsaugoti ir plėtoti žinias tropinės miškininkystės srityje, kurios būtų geresnės ir naudingesnės bendruomenei.

Studijų programa

Įranga

Apie Mokyklą

Klausimai

Panašūs kursai