Keystone logo
Universitas Gadjah Mada Verslo administravimo magistras - Džakartos miestelis
Universitas Gadjah Mada

Verslo administravimo magistras - Džakartos miestelis

Jakarta, Indonezija

3 Semesters

Anglų kalba

Dieninės, Ištęstinės

Request application deadline

Aug 2024

Request tuition fees

Stovykloje

Stipendijos

Ištirkite stipendijų galimybes, kurios padės finansuoti savo studijas

Įvadas

Susipažinkite su MBA programa Džakartos miestelio "Universitas Gadjah Mada" (UGM) universitete. Universitas Gadjah Mada (UGM) MBA programa yra geriausias pasirinkimas siekiantiems verslo lyderiams, kurie nori pakelti savo karjerą. Džakartoje, Indonezijos sostinėje Džakartoje, įsikūręs MBA UGM miestelis sujungia pasaulinio lygio išsilavinimą ir unikalią kultūrinę patirtį, taip parengdamas studentus klestėti pasaulinėje verslo erdvėje. Mūsų MBA programa siūlo išsamią mokymo programą, kurios tikslas - suteikti studentams esminių vadybos įgūdžių, kritinio mąstymo gebėjimų ir novatoriškų problemų sprendimo būdų. Programa, kurią dėsto žymūs dėstytojai, turintys didelę akademinę ir pramoninę patirtį, užtikrina, kad studentai gautų ir teorinių žinių, ir praktinių įžvalgų.

Pagrindinės UGM MBA programos ypatybės:

  • Tarptautiniu mastu akredituota mokymo programa: Mūsų programa yra akredituota Aukštųjų verslo mokyklų asociacijos (AACSB), todėl užtikrinama, kad mūsų išsilavinimas atitinka aukščiausius tarptautinius standartus.
  • Lanksčios mokymosi galimybės: Mes siūlome dieninio, neakivaizdinio ir vadovų MBA studijas, kad galėtume patenkinti įvairius mūsų studentų poreikius, nesvarbu, ar jie yra ką tik baigę studijas, ar patyrę profesionalai.
  • Pasaulinė pažintis: mūsų tarptautinė partnerystė, dvigubi laipsniai ir mainų programos, kuriose dalyvauja daugiau nei 30 pasaulio universitetų partnerių, suteikia studentams galimybę studijuoti užsienyje ir įgyti vertingų pasaulinių perspektyvų.
  • Pramonės integracija: Mūsų glaudūs ryšiai su pirmaujančiomis pramonės šakomis ir įmonėmis suteikia studentams realios patirties per stažuotes, panardinimo programas, mini MBA kursus, apsilankymus įmonėse ir kviestinių pramonės ekspertų paskaitas.
  • Lyderystės ugdymas: Programoje daug dėmesio skiriama lyderystės ir verslumo įgūdžių ugdymui, rengiama daug praktinių seminarų, seminarų ir mentorystės sesijų, kad studentai taptų efektyviais ir etiškais lyderiais.
  • Tvarumo valdymas: Mūsų mokymo programoje prioritetas teikiamas aplinkos tvarumui ir integruojamos išsamios temos apie aplinkos, socialinius ir valdymo (ESG) veiksnius į tokius koncentruotus kursus kaip finansai, rinkodara, žmogiškieji ištekliai, veikla, verslumas ir strateginis valdymas. Studentai įgyja išsamių žinių apie valdymą ir atitiktį reikalavimams, todėl gali padidinti efektyvumą ir daryti teigiamą poveikį verslo praktikai.
  • Inovatyvi mokymosi aplinka: UGM moderniausia įranga, įskaitant modernias klases, bendradarbiavimo erdves ir prieigą prie gausių skaitmeninių išteklių, sukuria idealią mokymosi aplinką.

Prisijungti prie UGM MBA programos reiškia tapti dinamiškos ir palaikančios bendruomenės, skatinančios asmeninį ir profesinį augimą, dalimi. Mūsų absolventai yra gerai pasirengę užimti vadovaujančias pareigas ir daryti didelę įtaką savo pasirinktose srityse. Ištirkite neribotas galimybes su UGM MBA programa ir ženkite kitą žingsnį sėkmingos ateities link.

Apie Mokyklą

Klausimai

Panašūs kursai