Keystone logo
UIBS Metropolitan Business School

UIBS Metropolitan Business School

UIBS Metropolitan Business School

Įvadas

Skirdami tarpkultūriniam švietimui pasauliniu požiūriu, mes padedame būsimiems vadovams išnaudoti visą savo potencialą, kiekviename žingsnyje parinkdami tinkamą programą ir vadovaudamiesi.

Lanksčios studijų programos

Mūsų lanksčios studijų programos yra pagrįstos amerikietišku aukštojo mokslo modeliu, leidžiančios studentams pasirinkti kursus pagal programos reikalavimus, ankstesnes studijas, esamus interesus ir ateities ambicijas.

Kelios pradžios datos

Studentai gali rinktis iš kelių pradžios datų kiekvienų mokslo metų rudenį, žiemą, pavasarį ir vasarą. Mūsų modulinis kursų dizainas ir programos struktūra leidžia optimaliai planuoti tolesnį mokymąsi.

Profesionaliai patyręs fakultetas

Akademinės kvalifikacijos ir profesionaliai patyrę dėstytojai susieja teoriją ir praktiką, į klasę įtraukdami šiuolaikinius atvejų tyrimus, paruošdami studentus tapti pasauliniais ateities lyderiais.

Pasaulinės studijų kryptys

Studentai gali praleisti vieną ar kelis ketvirčius užsienyje su UIBS. Visuose partnerių miesteliuose siūlomos panašios studijų programos ir vykdoma panaši programų struktūra, kad studentai galėtų mokytis be pertrūkių.

Studentų atsiliepimai

Vietos

  • Amsterdam

    Weteringschans 28, , Amsterdam

Klausimai