Keystone logo
University For Information Science And Technology

University For Information Science And Technology

University For Information Science And Technology

Įvadas

Apdailos vidurinę mokyklą ir galvoju apie universitetą dalyvauti? Na tada esate reikiamoje vietoje!

Informacinių mokslo ir technologijų universitetas, "Paulius apaštalas" (Uist) yra vienas iš labiausiai sveikinimo universitetų Makedonijoje. Su atsidavęs personalas ir administracija, visi studentai, kurie dalyvavo Uist palikti jį jausmas, kaip jie turi naują šeimą. Uist daugiakultūrės studentas gyventojai yra labai akivaizdus, ​​ypač per metus kultūros dienos, kad vitrina turtus ir paveldą kultūrų į Unive | rsity. Pažvelkite į Tarptautinės kampelis išvaizdą ir pamatysite patys.

Uist turi stiprią akademinę šaknis kuris rodomas per savo nusimanantys mokinių skaičiaus ir akademinio personalo. Dauguma klasių organizuojamos mažųjų studentų grupių, kurios pagalba įsitikinkite, kad dėstytojai galėtų perkelti kuo daugiau informacijos, kiek reikia, o posėdis kiekvienas individas mokinių poreikius. Tai prisideda prie asmeninio akademiniu požiūriu ir gydymo, kad studentai gauti šiuo aukšto lygio švietimo įstaigos. Visos klasės yra padalinta tarp mokymo / teorinių sesijų ir pamoka / laboratorinių sesijų.

Gauk pasirengę investuoti į savo ateitį ir atidarykite savo duris pasaulinio lygio išsilavinimą, kuris užtikrina didelę sėkmę savo ateities karjeros perspektyvas. Uist buvo pritaikytos remti bet kokį studentą pasiekti savo svajones. Prisijunkite prie savo ateitį!

Patikrinkite nuostatas ir sąlygas gauti stipendijas studijuoja Uist sąlygas.

Ohrido

Ohrido yra viena iš seniausių gyvenviečių Europoje. Tai turizmo, kultūros ir dvasinis centras Makedonija. Dedamas ant ežero Ohrid, numatoma, bus apie 3 mln metai ir yra vienas iš seniausių pasaulio ežerų kranto, Ohrid miesto kartu su ežeras yra ant UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą. Ohrido turi šiuolaikinio miesto su šlovingą praeitį ir turtingą kultūros privalumų tikrai idiliškas nustatymas. Tai istorijos ir modernaus gyvenimo derinys. Ohrido siūlo Jums buvimo ir studijų sveikoje aplinkoje visiškai tradicijų ir kultūrinių vertybių galimybę. Jos malonus natūrali aplinka kerta su modernia socialinio ir kultūrinio gyvenimo būdą.

Vienas visą stipendiją bus įteiktas kandidato iš kiekvieno reikalavimus atitinkančių šalių: Azerbaidžano Respublika, Kinijos Liaudies Demokratinės Respublikos Alžyro, Angolos Respublika, Armėnijos Respublikos, Jungtinių Arabų Emyratų, Barbadosas, Bosnijos ir Hercegovinos, Brazilijos Federacinės Respublikos, Respublikos Burundžio Respublika, Kamerūnas, Liaudies Respublika Kinijos, Kroatijos Respublikoje, Čekijos Respublikoje, Egipto, Estijos Respublika, Federalinė Demokratinės Respublikos, Etiopijos, Gabono Respublikoje, Ganos, Gruzijos, Izraelio valstybės, Indijos Respublika, Respublika, Indonezija, Japonija, Kazachstano Respublikos, Kuveito valstybė, Laoso Liaudies Demokratinės Respublikos, Latvijos Respublikos, Libano Respublikos, Lietuvos Respublikos, Malaizijos, Maroko Karalystės, Moldovos Respublika, Mongolija, Respublikos Namibija, sultonatas Omano, Pakistano Islamo Respublika, Palestinoje, Portugalijoje, Lenkijos Respublikos, valstybės Kataro, Rumunijos, Rusijos Federacija, Saudo Arabijos Karalystė, Slovakijos, Slovėnijos Respublika, Ispanijos Karalystės, Demokratinės Socialistinės Respublikos Šri Lanka, Jungtinių Amerikos Valstijų, Lietuva Tailandas, Tanzanijos Jungtinės Respublikos, Tuniso Respublika Uzbekistanas, Ukraina, Vietnamo Socialistinės Respublikos, Vengrijos Respublikos, Arabų Respublikos Zambija ir Amerikos valstybių organizacija. Stipendija numato:

pilnas mokesčiai už mokslą; vizų ir leidimų apsigyventi mokesčius grįžti oro susisiekimo kainą iš pareiškėjo šalyje; Apgyvendinimo ir maisto produktų (su pilnu maitinimu) ne universiteto bendrabučio "Nikola Karev" Ohrid, Makedonijos Respublikoje; mėnesinis pašalpa 5000 MKD (apie 82 EUR); Dėl paraiškų pateikimo terminas yra 31 Lie 2015

Prašykite daugiau informacijos apie stipendijas užsienio studentams.

Vietos

  • Ohrid

    Partizanska bb, 6000 , Ohrid

    Klausimai