Keystone logo
© DDStudio
UiT The Arctic University of Norway

UiT The Arctic University of Norway

UiT The Arctic University of Norway

Įvadas

UiT Norvegijos Arkties universitetas yra trečias pagal dydį Norvegijoje ir šiauriausias universitetas pasaulyje. Jo vieta Arkties pakraštyje reiškia misiją. Arkties regionas tampa vis svarbesnis pasaulyje. Klimato kaita, Arkties išteklių naudojimas ir grėsmės aplinkai yra visuomenei didelį susirūpinimą keliančios temos, kuriomis ypač domisi Tromsės universitetas. UiT Norvegijos Arkties universitete galite tyrinėti globalias problemas iš arti.

Knowlege pasaulyje

UiT studijų portfelis apima visas klasikines sritis nuo sveikatos mokslų, socialinių mokslų, švietimo ir humanitarinių mokslų, mokslo ir technologijų iki ekonomikos, teisės, socialinio darbo, turizmo, sporto ir vaizduojamojo meno.

Pagrindiniai UTT tyrimai yra sutelkti į polinę aplinką, klimato tyrimus, čiabuvius, taikos ir konfliktų transformaciją, telemediciną, medicinos biologiją, kosmoso fiziką, žuvininkystės mokslą, jūrų biologinę perspektyvą, kalbotyrą ir skaičiavimo chemiją.

Norvegijos kompetencijos centrai buvo paskirti UiT "Theoretical Linguistics", CASTL ir CTCC, Teorinės ir skaičiavimo chemijos centras. 2002 m. Tromsø NST, Norvegijos telemedicinos centras, buvo paskirtas Pasaulio sveikatos organizacijos bendradarbiavimo centru.

Biomokslų, žuvininkystės ir ekonomikos fakultete dirbantis ARCTOS tinklas yra jūrų arkties ekosistemų tyrimų lyderis ir svarbus Norvegijos poliarinio instituto Trumsėje partneris. Fizikos katedra daugiausia dėmesio skiria šiaurės pašvaistėms ir kosmoso tyrimams. Visi šie institutai turi aukštą tarptautinę reputaciją.

Universitetas yra FRAM - Aukštosios Šiaurės klimato ir aplinkos tyrimų centro (Fram centras) Trumsėje dalis. Kiekvieną sausį tarptautinė konferencija „Arkties sienos“ kviečia mokslininkus, politikus ir verslo atstovus aptarti Arkties klausimus tarp drausmės sienų. Arkties tarybos sekretoriatas yra „Fram“ centre. Universiteto ir „Fram“ centro tyrėjai dalyvauja keliose tarptautinėse Arkties tarybos programose.

Tarptautinis centras

Trumsės universitetas buvo sujungtas tris kartus. 2009 m. Sausio 1 d. UIT susijungė su Trumsės universitetiniu koledžu, o 2013 m. Rugpjūčio 1 d. - su Finnmarko universiteto koledžu. Paskutinis susijungimas įvyko 2016 m. Sausio 1 d. Su Harstado universiteto koledžu ir Narviko universiteto koledžu.

Po susijungimo UiT tapo kelių miestelių universitetu, išplitusiu visoje Šiaurės Norvegijoje. Pagrindiniai miesteliai yra Tromsoje, Altoje, Narvike ir Harstade, o mažesni departamentai yra Mo i Rana, Hammerfest ir Kirkenes miestuose. Dėl šio susijungimo didėja studentų ir studijų programų skaičius. Naujasis universitetas tapo dar svarbesne Šiaurės Norvegijos ir tarptautinio bendradarbiavimo Tolimojoje Šiaurėje varomąja jėga.

Kodėl UiT?

UiT yra tikrai arktinis

UIT yra šiauriausias universitetas pasaulyje. Mūsų vieta Arkties pakraštyje reiškia misiją. Arkties svarba vis didėja pasauliniu mastu - klimato kaita, Arkties išteklių naudojimas ir grėsmės aplinkai yra visuomenės nerimą keliančios temos, kuriomis UTT ypač domisi.

Jokio mokesčio už mokslą

UiT siūlo visiems studentams akivaizdų pranašumą prieš daugelį pasaulio universitetų: tarptautiniams studentams mokytis už mokslą UiT Norvegijoje nėra.

Studentų gyvenimas UiT

Išnaudodami visas UiT galimybes, galite sukurti geriausią studentų patirtį ir išnaudoti visas savo galimybes per akademinę paramą, sporto klubus ir įvairias mūsų studentų organizacijas mūsų miesteliuose.

Studijos anglų kalba UiT

Pastaraisiais metais išaugo norinčių studijuoti UtiT tarptautinių studentų skaičius. Viena iš šios tvirtos reputacijos priežasčių kyla dėl to, kad UiT siūlo įvairius kursus ir programas anglų kalba. Vadinasi, norint įstoti nereikia norvegų kalbos įgūdžių.

Tiltai

Statyti tiltus vykdant internacionalizaciją namuose ir užsienyje. Tarptautinis bendradarbiavimas yra išankstinė sąlyga tam, kad UtiT galėtų pasiūlyti išskirtinį išsilavinimą ir pasaulyje pirmaujančius tyrimus studentams, stažuotojams, tyrėjams, akademinėms grupėms ir mūsų partnerių universitetų darbuotojams.

Mokslinių tyrimų intensyvi ir aukštos kokybės mokymosi aplinka

Mūsų centrinė vieta Tolimojoje Šiaurėje, mūsų platus ir įvairus tyrimų ir studijų portfelis bei tarpdisciplininės savybės leidžia mums išskirtinai pritaikyti ateities iššūkius. Būdamas UiT studentas, mokaisi iš mokytojų, kurie didžiuojasi tuo, kad pažymi mokomą dalyką palankiu mokytojų ir mokinių santykiu 1: 8.

Miesto gyvenimas - laukinė gamta

Arkties nuotykių ieškotojas - ar turite savyje?

Mes turime įvairių nuostabių studijų vietų Altoje, Harstade, Narvike, Tromso ir Svalbarde. Naršykite vietas ir sužinokite, ką kiekvienas gali pasiūlyti, pradedant programomis, nuotykiais, muzika ir menu, baigiant naktiniu gyvenimu ir veikla.

Statistika

15 500 studentų ir 3 300 darbuotojų mokosi ir dirba UiT The Arctic University of Norway . Mokymas yra pagrįstas moksliniais tyrimais. UiT aštuoni fakultetai, nepaisant atsidavimo Šiaurės problemoms, siūlo platų studijų programų spektrą. Tromsės akademinė bendruomenė yra labai tarptautinė. Daugiau nei 20% akademinio personalo ir 10% studentų yra iš užsienio. Universitetas siūlo daugiau nei 20 anglų kalbos dėstomų magistrantūros studijų programų, o visi fakultetai siūlo anglų kalbos kursus tiek bakalauro, tiek magistro lygiu.

UiT The Arctic University of Norway yra Arkties universiteto – tarptautinio tinklo, kurį sudaro 160 aplinkinio poliarinio regiono studijų ir mokslinių tyrimų institucijų – įkūrėja. Tačiau universitetas bendradarbiauja su visomis pasaulio šalimis. 200 tarptautinių susitarimų užtikrina aktyvius akademinius studentų ir darbuotojų mainus su institucijomis partneriais visame pasaulyje.

  Universiteto ypatybės

  Studentų apgyvendinimas

  Arctic Student Welfare Organization turi keletą geriausių ir prieinamų apgyvendinimo ir maitinimo paslaugų UiT, kuri yra puiki bazė jūsų studijoms ir vieta atsipalaiduoti su draugais.

   Vietos

   • Tromsø

    Hansine Hansens veg 18, , Tromsø

   • Kirkenes

    Rådhusgata 8, 3.etg, , Kirkenes

    • Hammerfest

     Elsa Semmelmanns vei 1, , Hammerfest

     • Harstad

      Havnegata 5, , Harstad

      • Narvik

       Lodve Langes gt. 2, , Narvik

       • Bardufoss

        Bardufoss lufthavn, , Bardufoss

        • Bodø

         Universitetsalléen 11, , Bodø

         • Mo i Rana

          Nytorget 5, , Mo i Rana

          • Longyearbyen

           Longyearbyen, Svalbardas

           • Alta

            Follums vei 39, 9510, Alta

            Klausimai