Keystone logo
Ulm University

Ulm University

Ulm University

Įvadas

Ulm University yra pirmaujantis mokymosi, mokymo, tyrimų ir perdavimo centras. Nuo tada, kai 1967 m. buvo įkurtas universitetas „po vienu stogu“, jis įspūdingai išsivystė į gyvybingą tarptautinį inovacijų ir žinių centrą.

Ulm University , esančiame klestinčiame Vokietijos pietvakariuose, daugiau nei 10 000 studentų mokosi moderniame, gausiai žaliame miestelyje, esančiame dinamiškame mokslo mieste, aukštai virš senojo imperatoriškojo Ulmo miesto, Alberto Einšteino gimimo vietos. Keturi fakultetai siūlo 60 studijų programų vokiečių ir anglų kalbomis su bakalauro, magistro studijomis. ir daktaro laipsnius. Dalykų spektras yra unikalus ir specializuotas: inžinerija, kompiuterių mokslai ir psichologija, matematika ir ekonomika, medicina ir gamtos mokslai.

Dėl savo dydžio Ulm University leidžia glaudžiai bendradarbiauti dėstytojams ir studentams, todėl studijas baigia greitai. Didelis studentų pasitenkinimas išreiškiamas pagrindinėmis reitingavimo studijomis. Puiki infrastruktūra ir didelis mokslinių tyrimų finansavimas suteikia magistrantūros ir doktorantūros studijų studentams sudėtingą ir naudingą atmosferą; Dėl prieinamos kainos ir patogumo gyventi žavingame Ulmo mieste yra maloniausia, o studijas Ulm University – patraukliausia.

Vietos

  • Ulm

    Helmholtzstraße,16, 89081, Ulm

Klausimai