Keystone logo
Universidade Lusófona do Porto

Universidade Lusófona do Porto

Universidade Lusófona do Porto

Įvadas

Iš kurso ar mokyklos pasirinkimas yra esminis momentas bet studentiško gyvenimo. Prie Universidade Lusófona do Porto (ulp)Manome, mūsų mokyklą ir jos kursai turi daug atitinkamus aspektus, kurie pakviesti visi tie, kurie šiuo metu susiduria su šių pasirinkimų, pasirinkti studijuoti Universidade Lusófona do Porto.

Panagrinėkime tai: visi mūsų kursai yra akredituota pagal A3ES, subjektas, atsakingas už vertinimo ir kokybės užtikrinimo aukštojo mokslo Portugalijoje; visi mūsų kursai užimtumą viršija šalies vidurkį mokymo srityse, kuriose jos veikia; turime aukštos kvalifikacijos dėstytojai, sudarytas iš daugelio žmonių nusipelniusių ir prestižą jų teritorijas; Mes įsikūrę universiteto Lisabonos centre, su puikiu prieinamumo ir vietos; siūlome didelę ir gerai organizuotą miesteliu, kuris apima aukštos kokybės įrangą ir laboratorijas; mes esame dalis švietimo projektą su unikalaus tarptautinio profilio, kuris yra visuose portugališkai kalbančių šalių, siūlanti unikalų kultūros ir švietimo patirtį.

Dėl visų šių priežasčių manome, kad esame geriausias variantas. Mes tikime, kad mes suteikiame Jums siūlome rinktis su mumis ir pasidalinti su mumis šį unikalų patirties yra dalis didelio projekto, švietimo projektas Universidade Lusófona do Porto.

Vietos

Vietos
 • Porto

  Rua Augusto Rosa, no 24 4000-098 Porto - Portugal, , Porto

  • youtube
  • linkedin
  • facebook
  • twitter
  • instagram

Klausimai