Keystone logo
© Eva Dang
University of Leicester, School of Business

University of Leicester, School of Business

University of Leicester, School of Business

Įvadas

Graduate Management Admission Test arba Lesterio universiteto verslo mokykla turi puikią reputaciją magistrantūros mokymo. Studijavimas čia padės Jums pasiruošti įvairių karjeros galimybių valdžios, verslo ar finansinių paslaugų sektoriuje, taip pat ateities tyrimams.

Apie mokyklą Leičesterio School of Business universitetas buvo įkurtas 2016 m suburti puikią patirtį ekonomikos ir vadybos sukurti pasaulinės klasės verslo mokyklą.

Dieninės magistrantūros laipsniai MSC Bankininkystės ir Tarptautinė finansų

Šis kursas yra skirtas Jums, jeigu norite priimti analitinį požiūrį suprasti, kokius metodus naudoja modernią bankininkystės ir finansų tarptautiniame kontekste.

MSC Verslo analizė ir Finansai

Šis kursas yra skirtas Jums, jei norite taikyti savo supratimą apie ekonomikos ir kiekybinius metodus į problemų verslo reglamentavimo, organizavimo ir finansavimo analizei.

Magistro Finansai

CFA® programa partneris CFA instituto Šis kursas yra skirtas Jums, jei norite sužinoti apie finansų rinkas mechanika, suprasti finansinius sprendimus korporacijų ir finansinės rizikos pobūdį.

MSC Finansų ekonomika

Šis kursas yra skirtas Jums, jei norite pagilinti savo žinias apie ekonomikos ar finansų ir potencialiai eiti studijuoti doktorantūros ar tyrimus su ekonomikos ar finansų srityje.

Magistro Finansinės rizikos valdymas Mes akademinis partneris Garp - Pasaulinis asociacija Rizikos profesionalams. Šis kursas yra skirtas Jums, jei norite aprūpinti save su įgūdžių rizikos valdymo metodus, kiekybinės analizės, finansinės analizės ir programavimo.

PhD Mūsų verslo mokykla yra tyrimų vadovaujama, įsipareigojusi gaminti aukščiausios kokybės stipendiją, o pripažįstant svarbų ryšį tarp kompetencijos mokslinių tyrimų ir mokymo.

Doktorantai užbaigti nepriklausomą mokslinių tyrimų projektą pagal priežiūros komandos nurodymus. Tyrimas paprastai baigtas per ilgiausiai 3 iki 3,5 metų (dirbant visą darbo laiką) arba nuo 6 iki 6,5 metų (part-time / nuotolinio mokymosi).

Siūlome Ekonomika daktaro priežiūrą tose srityse, suderinamos su mokslinių interesų mūsų akademinio personalo, įskaitant:

Žaidimų teorija Mechanizmas dizainas Elgesio ekonomika Pramonės organizavimas Augimo teorija Viešoji ekonomika Darbo Ekonomika Politinės ekonomikos studijos Ekonomika migracijos Sveikatos ekonomikos organizacijos teorijos Verslo etika Rinkodara ir vartojimo Apskaita ir finansai Politinės ekonomikos studijos Žmogiškųjų išteklių valdymas

Mes siūlome priežiūrą už laipsnius:

Filosofijos mokslų daktaras (PhD) - Visas Laikas Filosofijos magistras (magistro laipsnis) - Visas Laikas

Vietos

  • Leicester

    Ground Floor Astley Clarke Building University of Leicester , LE1 7RH, Leicester

    Klausimai